0 oy
297 göst.
Diğer kategorisinde (16 puan) tarafından

Arkadaşlar resim atacm  Attığımın renkleri de var.

Ben lohusa takımı yerine almayı düşündüm doğumdan sonra. Bütün lohusa takımları çok pahalı ve bnm boyuma göre yok 

Bu bulduğum yandan bağlamalı Sandy kumaş yani elastik.

İçine istedigimi giyerim üzerine bunu giysem sabahlık gibi olur mu ? Bebegi emzirsemde yandan açarm emziririm tekrar baglarım.

Bide lohusa takımlar beyaz fln açık renk oluyor zaten ameliyettan çıkıyorz beyaz çok riskli o renk istemiyorm

Nasıl fikir? 

image

image

image

8 Cevaplar

0 oy
(11,137 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Aynisini bende yaptım kuzum sadece benimki biraz daha kısa normal Alt üst dugmeli takim aldım 2 tane 1 tane de bu tip bisi aldım olur bence neden olmasin
(16 puan) tarafından
Bencede içinden istedigimizi fiyeriz dısarıda  belli olmaz iyi o zamn siz hm tecrübelisiniz bnm ilk gebelik
(11,137 puan) tarafından
Benim de ilk canım ama insan mantık yürüyebilir dediğin gibi lohusa pijamasi diye çok pahalıya satıyorlar ve ben onla da rahat edemem hastanede sabahlik sonucta 2 takım bi bu tarz bisi hepsini 250 ye falan hallettim lohusa tek takim zaten o para
(16 puan) tarafından
Ay aldım deyince nedense dogum yapmıssınız önceden almıssınız sandım  benim gibi düşünenler varmış valla ben mi çok ayrıntı diye düşünüyorm diye kafam karısıktı. Evet 2 takım pijama bide böyle bişey 250 bile tutsa diger  fiyatlar 350 den başlıyor. Bu resimdeki 100 tl
(11,137 puan) tarafından
Cok iyi canim dogumuma az kaldı benim de alıp çantayı hazirladim senin de sağlıkla gelsin inşallah :)
(16 puan) tarafından
Amin hepimizinki inşallah
-Reklam-
0 oy
(1,988 puan) tarafından
Bence mantıklı
(16 puan) tarafından
Banada öyle geldi bakalm
(16 puan) tarafından
Bencede
0 oy
(573 puan) tarafından
Olabilir bence rahat edeceğini düşünüyorsan 
(16 puan) tarafından
Valla öyle düşünüyorm ama o durumları hiç yaşamadıgım için bilmiyorm
0 oy
tarafından
Alma bence emin ol en iyisi pijama takimi
(16 puan) tarafından
Pijama takımı alacm canım ama onu içime giyerim yada yatış olacaksa yatarken han giren çıkan çok olur kalkmam gerekir fln onun için üzerime diye düşündüm
tarafından
Ben özelde yaorjm fazla gelen olmsdi o yuzden
(16 puan) tarafından
Doğru sizin tecrübe farklı bn her ihtimali düşünüyorm o yüzden teşekkürler
0 oy
tarafından
Kuzum özellikle devlet hastanesinde doğumunu yapacaksan odaya çok girip çıkan oluyor diğer hasta yakınları falan ya da ayakta yürüyeceğiz zaman üzerine bir şey giyme ihtiyacı gideceksin ben de geniş salaş uzun kap götürmüştür üzerime aliveriyordum hemen çok rahat oluyor çok iyi dusunmussun. Yürürken falan kabak gibi pijamayla çıkmak bana uygun gelmiyor
(16 puan) tarafından
Ay iyi o zamn bnm fikrim desigin gibi declet hastanesinde dogum yapabilirim o daha kesin degil bnde pijamayla fln rahat edemem eger kalabalık ortamsa yani dr fln sıkıntı degil ama giren çıkan kim olur bilemiyorm
0 oy
(2,119 puan) tarafından
Ben lohusa takımı aldım ama sadece hastanede giydim, eve gelince normal tişört eşofman. Lohusa takımı çok gereksizmiş. Duruyor öyle dolapta süs gibi
(16 puan) tarafından
Gereksizden ziyede çok pahalı sadece adı var gibi bnm ilk gebeligim ama gözlemlerim öyle
0 oy
(1,054 puan) tarafından
Çok mantıklı muayane odasına falan gittim kaç kere keşke böyle birşey olsaydids alsaydın üstüme diye 

Yürümede falan iyi olur al bence 
(16 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim fikriniz için. İçim rahatladı
0 oy
(27,336 puan) tarafından

Çok güzel fikir

(16 puan) tarafından
Teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 289 göst.
0 oy
6 cevap 330 göst.
3 Haziran 2021 Moda kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 130 göst.
30 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Duru. F. 12354 (3,176 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 139 göst.
21 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Sumeyyeali (1,002 puan) tarafından soruldu

377,854 soru

11,309,774 cevap

34,743 kullanıcı

...