0 oy
338 göst.
Diğer kategorisinde (105 puan) tarafından

Selam anneler 11 aylik kizim war 4 ncü ayndan beri nedenini bilmedigim bir skıntısi war vicudu surekli kasiniyo hadda kafasi bile kasiniyo we döküntü olusuyo almadigim ilaç gitmedigim doktor kalmadi inanin net bisey soylemiyorlar alerji testi icn kan verdik temiz cikti bu sabah uyandgimda elinde yine cikmisti bu dökntler gcen gun coraplar i cikardm yaz geliyo bakayim ne yapacak dedim cikardigim gbi deli gbi kasinmaya başladi ne yapicam ne olrsunuz bana akil verin basina gelen varmi el ayak hastaligi dyen doktor oldu ilac kullandm gecmedi geciyo gbi oluyo yeniden ckiyo bu ne olablir acabq fikri olan varmi agliyorum artk coxugumu oyle gormekten altini degistirmeyekorkuyorm  kasinacak vicudnu yra yapacak diye 

image

image

2 Cevaplar

0 oy
(449 puan) tarafından
Canım testi temiz çıktıysa alerji olmuştur. Kiyafetlerini carsaflarini kokusuz deterjanla yıka yıkama gözüne az bisey beyaz sirke dök. Ek gıda veriyorsan domates yumurta yağlı bisey vermemeye dikkat et. Bi gıdaya alerjisi vardır büyük ihtimalle takip et verdiklerini araştır canım. 
(105 puan) tarafından
Yapiyorm ersagin deterjanlarini aldm canm  kimyasaldan uzak tutuyorum domatez bal yumurta flan vermiyorm ama nden oluto anlayamiyorm testi temiz dedi doktor alerjik degl dedi cok morelm bozuk ya ne yapicam bilmiyorm ilaclarla gecmiyo we cok kasiniyo sadece bnm kizimda degl eltimin coxuklarida byle anlayamadm ne oldgnu
(449 puan) tarafından
O zaman salgındir uyz olmuş olabilir. Bende oldum sabah aksam duş aldir. Özellikle elim ayağım parmak aralarım kasiniyordu. Kaşınan yere zeytinyagi sürüyordum pamukla. Bide sabah akşam duş aldım öyle öyle geçti.  Merak etme geçer
(105 puan) tarafından
Yok kuzum uyuzda degl ama ins geçer tesekkur ederim
-Reklam-
0 oy
(3,950 puan) tarafından
Canim sadece bebekte mi var hepinizde varsa uyu.z olabilir dikkat edin 
(105 puan) tarafından
Yok canm **** degl doktora götürdm kac defa ewt kaynimin cocuklarindada war ama **** deglmis doktor oyle dedi egzama sedef mantar hicbrsey soylemiyorlar alerjide demiyorlar anlamadm ne oldgnu walla ama cok uzlyorm yaz geliyo cocuugu nasl kisa kol sortla elbiseyle dolastrcam inan bilmiyorm
(3,950 puan) tarafından
Insallah duzelir canim ya konu cocuk bebek olunca insan daha cok endise ediyor
(105 puan) tarafından
Sorma ya inan gcen gun coraplarni cikardm kremlemek icn açk braktm cocuk kasnmaktan agliyo oturdm snirden bnde agladm aylardr hastane hastne geziyorm almadgm ilac kalmadi geçmiyoda doktorlarda teşhis koymuyorlar delircem artk

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 43 göst.
6 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Beyzaalp (33 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 85 göst.
25 Ocak 2021 Diğer kategorisinde 3370 (135 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 96 göst.
0 oy
6 cevap 149 göst.
8 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Cetineylul317 (1,248 puan) tarafından soruldu