0 oy
2,596 göst.
Aile kategorisinde (111 puan) tarafından

Ben hic izin vermiyordum 5. Ayimizdan sonra cikmaya basladi ama oda haftada bi kere sadece bazen maca gidiyorlar hali sahaya bazende hamama simdide forma almaya avm gidicekler aslinda avm gitmesine izin vermedim ama gitti forma alicak diye burada yazilanlarada kafam cok takilir oldu o yuzden izin vermeye korkar oldum simdide aklim orada avmde ne yapar diye :(

21 Cevaplar

–1 oy
tarafından

Esiniz disari cikarken sizden izin mi aliyor? Iyimis:) hani nereye gidecegini falan soylersin haber edersin ama izin istemek,, bilemedim pek dogru degil bence, kadin icin de erkek icin de.şahsi dusuncem

(382 puan) tarafından
Valla benim eşimden alıyor bende aynı şekilde alıyorum sonuçta sevgili değiliz karı kocayiz birbirimize kısıtlamadan sinir koymadan izin almalıyız istemediği biyere sırf ben gidicem dedim diye gidersem o huzursuz olucak aklı bende kalicak bı taraf huzurlu bı taraf huzursuz olursa bu evlilik olmaz ki
(73 puan) tarafından
Aynen oyle canim. Musterek bi hayat yasiyoruz sonucta birbirimizin rizasini almamiz gerek.
tarafından
Tabii riza durumu baska, uygunsuz vakitler baska bunlar konusulur esler arasinda. Ama mesela herzaman  gorustugu bildigin tanidigin arkadaslariyla gorusmek icin de her defasinda izin alinmaz ya, goruşsun ne olacak. "Izin vermek" "izin istemek" kavramlari biraz ebeveyn -cocuk iliskisi gibi daha ziyade ya da birbirinin tutsagi olmak gibi bisey. Yoksa elbetteki esler arasi iletisim kurulacak. Kanaatimce:)
(73 puan) tarafından
Aslinda izin alma kelimesi sana biraz farkli geliyor sanirim. Ornekle aciklayayim ben iki gun once esimi aradim ve arkadasimin beni davet ettigini mumkunse gitmek istedigimi soyledim mumkun tabi hayatim dedi ve gittim. Yani ay bana izin verirmisin gideyim mi degil kastimiz burda. Mesela gecenlerde arkadasimla kahve icmeye cikicaktim bana hayatim bugun gitmesen iyi olur evimizde dinlenmeni tercih ederim dedi izin vermiyorum gidemezsin gibi bir konusma soz konusu dgil. Simdi anlasicaz galiba leilii :) biz sanirim konusmamizla ebevey-cocuk iliskisi gibi yansittik sana.
tarafından
Evet simdi anlastik, aslinda bu konuda hemfikiriz:))
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
31 cevap 5,202 göst.
9 Mart 2020 Aile kategorisinde Hicrannn (1,064 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 194 göst.
17 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Eda06 (3,740 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 141 göst.
0 oy
15 cevap 640 göst.