0 oy
123 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (36 puan) tarafından
Bebeğim 40 günlük evde iş yaparken bazen durmuyor yattığı yerde kucagimda sakinlesiyor. Sling alsam kullanışlı olur mu memnun musunuz ve memnun kaldığınız marka önerir misiniz baktım internette çeşit çeşit ve çok fazla fiyat farkı var bilemedim hangisink alacağımı. Hem kullanışlı hem uygun fiyatli öneride bulunabilir misiniz 

11 Cevaplar

0 oy
(22,070 puan) tarafından
Sling ne Kizzz 
(36 puan) tarafından
Kanguru kizzzz :)))) ❤️ hani kumaştan oluyorya bebeği önüne bagliyorsun
(22,070 puan) tarafından
Hahahahahah onu biliyom bak :D
-Reklam-
0 oy
(119,338 puan) tarafından
ben almadim arkadas turkiyeden trendyoldan almis hayatimi kurtardi diyo slingle herseyi yapiyo ustelik disarda otobuse vs bile biniyo
0 oy
(11,217 puan) tarafından
saglam bi belin varsa al. benim kangurum var hic kullanmadim cocugu oyle tasick gucte bir belim yok cunku
0 oy
tarafından
Bnm kızım sevmedi onu canm ya
0 oy
(1,552 puan) tarafından
Eggbaby almıştım ben.. Ben çok dışarı çıkabilen biri değilim ama kuzenim kullanıyor, o memnun.. Ben de bi kaç kere çıktım, uyuyor bile içinde, rahat edebiliyor demek ki
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Ben kanguru almıştım Solomon baby den gayet güzel ama ben dışarıda kullanıyorum evde hiç kullanmadım hareket edemem onunla da dogrusu
0 oy
(15,823 puan) tarafından
Kanguruyu 2_3 kez ancak kullandimm benlik değiller .☺️☺️ Şerife çok kullanıyor gel burayaa bilgilerini paylaş bizimlede❤️☺️
tarafından
Najajsjs yeni gordum yorumu❤️☺️
tarafından
Neko baby esnek sling ☺️❤️ bundan alsin .Senin yorumu artiladim burdan gorur
(15,823 puan) tarafından
İnşallah görür❤️☺️❤️☺️
0 oy
(597 puan) tarafından
Sling kendim yaotim 20tl ye .15günlükken fln başladım 3ay dolsu gayet rahattim ama benim maksat büyük oğlumu parka çıkartirken bebeğimi taşıyabilmemdi.kəşın evde kullandım son 1aydır her gün parktayız uyuyo hrmen orda. 
0 oy
(1,392 puan) tarafından
Kanguru kullanışlı değil çünkü bir süre sonra omzunu felan acıtıyor ama silingler öyle değil istediğin gibi ayarliyabikiyorsun omuzları acitmiyor bide kaba durmuyor kanguru kaba duruyor tabi sizin tercihiniz :)
tarafından
Ben de sling kullandim 5 aylik minigim hâlâ kullaniyorum hic agir da gelmiyor ☺️❤️ neko esnek sling aldim ben  cok guzel
(1,392 puan) tarafından
Evet siling beğeniyorum evet biraz pahalı kanguruya göre ama gerçekten kullanışlı kanguru mu siling mi kesinlikle siling ♥️
0 oy
(108 puan) tarafından
Esime yalvardım alalim diye evde carsaf var onu aar dedi -_- acaba normal kumas olurmu 
0 oy
(10,948 puan) tarafından
Sling aldım ama bence cok kullanışlı degil. Sanki tehlikeli gibi bagla ası da cok meşakkatli. Ben cok fazla kanguru kullanıyorum. 2 sinde de kullandım. Kanguru alacaksanda kızı erkegi modelleri var ona dikkat etmelisin. Ben e bebegin baby star marka kanguru sunu kullanıyorum su an

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 82 göst.
25 Şubat 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Sifanurr (209 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 82 göst.
26 Ocak 2024 Diğer kategorisinde MehSinOz (141 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 32 göst.
24 Aralık 2023 Aile kategorisinde Hiranurmiranalp. (35 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 41 göst.
1 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Bayanmerakli (892 puan) tarafından soruldu

380,052 soru

11,376,942 cevap

34,862 kullanıcı