0 oy
286 göst.
Diğer kategorisinde (190 puan) tarafından
Kızlar ben kızımın adını Simay Ece koydum rahmetli annemin adıni verecektim ama olmadi hoca isim okurken kulağına emine isminide okusa olur mu yani üç isim Simay Ece emine diye

10 Cevaplar

0 oy
(15,823 puan) tarafından
Olur olmaz bilmiyom ama bizimde 3 isim okundu kimlikte iki isim yaziyor
(190 puan) tarafından
Aynen bizimde kimlikte Simay Ece yazıyor kulagina üçüncü isimde emine diye okunsun istiyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bence eceti çıkart Simay emine koy
(190 puan) tarafından
Kimlik çıktı bile cnm
0 oy
tarafından
Ne gerek var ki kimlikte yazmayacaksa kulağına da okutma bence 
(190 puan) tarafından
Annemin de kulağına emine diye okumuşlar ama kimlikte elmas yazıyor
0 oy
(2,054 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kız çocuk  kodlarken yorulur  büyüdüğünde  bu kadar isim fazla  gelebilir  o yüzden simay  Emine  koyun  güzelde  uyuyor 
(190 puan) tarafından
Kimliği çıktı cnm
0 oy
tarafından
Benim eşiminde 3 adı var kimlikte iki adı yazıyor kulağına okunan farklı bir isim ama okurken kimlikte ki isimlerini söylemişler. Zaten ezan ile kulağa onunda diğer dünyada çağıralacağı isim olduğu için tek isim yapmışlar. 
0 oy
(3,419 puan) tarafından
3 ismi bilmem de tek isim koyunca birde kimsenin bilmediği bir isim konulması iyi oluyormuş anlamlı güzel bir isim sadece anne baba bilcekmis 
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Ahrette kulaga okunan isimle cagrılcak diye bılıyorum
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Canm burda hocalar bana kimsenn bilmedigi sadece anne ve babann bildigi bir ismide kulagina okuyun ama sadece ikiniz bilsin kimlikte de olmasin dedi. Allah korusun buyu falan isimke yapilirmis ama o ismi kimse bilmedigi icin buyu isabet etmezmis bizde oyle yaptik ezani kulagina esim okudu  kizimin ismi Gülce  peygamber efendimizin kizlarindann birinn isminide okudu esim kulagina. 

Sende oyle yap
(190 puan) tarafından
Aaaa öylemi bilmiyordum bunu bak ogrendigim iyi oldu
(553 puan) tarafından
Ay bunu bende duydum acaba mi diye esime soyledim de cok sicak bakmadi sorayim diyordum bak denk geldi
(4,152 puan) tarafından
Bsna mantikli.geldi ki zstn kulagimiza okunnn isimle öldugumuzde o isimle cagrilacakmisiz. Gülce  isminn dini olarak bi onemi yok hem guzl bir isim okuduk kulagina hemde bisey kaybetmedik yani dogruysada degilsede
0 oy
(229 puan) tarafından
Oğlumun adı Veysel Ege ama kulağına mustafa okundu
0 oy
(119,139 puan) tarafından
emine gobek adi olsun

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 618 göst.
10 Mart 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
13 cevap 1,101 göst.