0 oy
920 göst.
Aile kategorisinde (88 puan) tarafından

Merhaba kizlar benm  bi sorum olucak. Smdi biz esimle gorucu usulu ewlendik ilk geldi gormeye ben yok dedim 2.ci gelisinde oturdk konustk beni tatmin etti tmm dedim. Allah vae yukarda bna hep olumlu dawrandi ayni cocugu gibi sewdi beni sardı. Ama biz nisanlanmadan 1 bucuk sene once biriyle denemis ama olmamis ben facebookundan eski gonderilerine baktm yani 2013 yilina ask acisi cekms anlamli sozler falan. Daha oncede bakmstm biraz tavir yapmstim ama gecmisti suan hamileyim ve beni niye oyle sevmedn bna niye oyle anlamli laflar soylemedn diyorum kendmi cok kotu hissediyorum sevilmemis gibi. Ama seni seviyorum yemin ederim yalanim varsa abim ölsün diyor ama ben kendimi bi garip hissediyorum hani bna su 3 gunde yine hep olgunlukla dawraniyor ama ben sanki bi garip hssediyorum. Ha niye olmus demiyorum benden once olan bsey ben takilmam boyle seylere cnku benmde oldu ama ben bna oyle dawranmadgni dusundum durdum. Sariliyor opuyor yanls anliyosn hamilesn garip algiliyosn diyor sizcede oyle mi yoksa ben esiyim onada cocuk verdim diye normal mi seviyor ayy nasil karisik kafam lutfen bna bi akil werin 

22 Cevaplar

0 oy
(1,722 puan) tarafından

Bnim eşimde bnden ömce baskasıyla nişanlamıp ayrılmıştı ilk zsmanlar hep sorardım işte onlada böylmiydin onada böyle der miydin bni mi çok sevdin onu mu diye eşimde hiç kızmadan cvp verirdi yalan yok onuda sevdim ama senin kadar değil seni herswyden çok seviyorum ona bu kadar bağlanmadım derdi. İster istemez kıskançlık oluyo yani haklısın ama 2013 yılındada facebbokta herkes o tarz sözler paylaşıyodu bn özellikle söz arayıp paylaştığını düşinmüyorum birinden görüp sözğ beğenip paylaşmıştır yani bn o zamalar aşk acısı çekmediğim halde saçma sapan seyler paylaşıyodum :) kafana takıp aklını bulandırma mutlu hamilelik geçir böyle seyi eşinede kndinede dert etme 

-Reklam-
0 oy
tarafından

Bak canm seni en iyi ben anlatırım. Senin yazını okurken. Döndüm bi baktım benmi yazdım diye benmde eşimin benden önce sevgilisi varmış onun için çok şey yapmış facede aynı dediğin gibi şeyler yazmış falan vs bende bi gece eşim uyuduktan sonra aldım baktım ve şok oldum açıkçası oturdum sabaga kadar ağladım sabah işe gitmek için uyanınca gördü beni noldu falan dedi halimi görünce ağlamaya başladı bende bunlar ne ya nasıl adamsın ben sana her şeyini feda ederken beni j kere bile böyle sevmedin dedim oturdu ağladı aynı eşinin dediği gbi seni çok seviyorum o bi hiç falan filan işte anlatmama gerek yok biliyorsun. Kelin ilacı olsa önce kendi başına sürermis o yüzden ben çözüm bulamadım sende bulamaz gibisin keşke bakmasaydin gormeseydin. Eşimle tartistiumizda konuşmadığı zamanlarda gönlümü almadığı zamanlar yok ama çok kizdiginda almıyor o zamanlarda hep aklıma geliyor maalesef ona da böyle soğuk davranır miydi yoksa beni mi sevmiyor falan diye. Böyle devam ederse ikimizde timarhanelik oluruz söyleyeyim. Sana.

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 353 göst.
3 Haziran 2020 Aile kategorisinde Ayasa (1,234 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 287 göst.
10 Şubat 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 71 göst.
29 Ocak 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 305 göst.