0 oy
918 göst.
Aile kategorisinde (88 puan) tarafından

Merhaba kizlar benm  bi sorum olucak. Smdi biz esimle gorucu usulu ewlendik ilk geldi gormeye ben yok dedim 2.ci gelisinde oturdk konustk beni tatmin etti tmm dedim. Allah vae yukarda bna hep olumlu dawrandi ayni cocugu gibi sewdi beni sardı. Ama biz nisanlanmadan 1 bucuk sene once biriyle denemis ama olmamis ben facebookundan eski gonderilerine baktm yani 2013 yilina ask acisi cekms anlamli sozler falan. Daha oncede bakmstm biraz tavir yapmstim ama gecmisti suan hamileyim ve beni niye oyle sevmedn bna niye oyle anlamli laflar soylemedn diyorum kendmi cok kotu hissediyorum sevilmemis gibi. Ama seni seviyorum yemin ederim yalanim varsa abim ölsün diyor ama ben kendimi bi garip hissediyorum hani bna su 3 gunde yine hep olgunlukla dawraniyor ama ben sanki bi garip hssediyorum. Ha niye olmus demiyorum benden once olan bsey ben takilmam boyle seylere cnku benmde oldu ama ben bna oyle dawranmadgni dusundum durdum. Sariliyor opuyor yanls anliyosn hamilesn garip algiliyosn diyor sizcede oyle mi yoksa ben esiyim onada cocuk verdim diye normal mi seviyor ayy nasil karisik kafam lutfen bna bi akil werin 

22 Cevaplar

0 oy
(55 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Canim hamilelikten duygulari yogun yaşiyorsun gecmişi boşver seviyorum diyorsa yanindaysa güzel davraniyorsa senindir boşver başkasini yaninda oldugu anin tadini cikar saril öp beraber cocugunuzu büyütün acma bence gecmiş konulari güzel giden şeyleride bozarsin sonra daha cok üzülürsün 

(88 puan) tarafından
Allah korusun bozulmasin ben onun beni sevisini cok sewiyorum biraz abarttm hemde bildigim seyi isitip adamin onune koydum. Cok tesekkur ederim cok rahatladm
-Reklam-
0 oy
tarafından

Bence fazla bunaltma adamı 

(88 puan) tarafından
Niye bunalsin ki
(172 puan) tarafından
Adamin aklina eski yasadiklarini sokarsan bunalir tabiki kendi kendine eskiyi aklina sokuyosun hem beni ilgilendirmez gecmiste olan diyip hemde yok beni niye oyle sevmedin yok oyle boyle dersen adam 1 susar 2 susar ucuncude patlar seni sevmese niye evlensin hadi kotu daveansa sövse dövse tamam dicem adam saha napsin kardes sana o senin eskilerini gorse kalkip sana bu sekilde dese napican acaba
tarafından
Masal; aynen dedigin gibi eşeğin aklına karpuz kabuğu sokmak bu
(88 puan) tarafından
Haklisin walla tesekkur ederim. Konustk az once we ben gercekten hamilelikten dolayi sacmaladim  tekrardan cok tesekkur ederim
(88 puan) tarafından
Cok cok haklisin cocukluk ettim sanki aslinda bende nefret ederim gecmisi irdelemekten sanki bu defa kafa gitti bendede
0 oy
tarafından

durduk yere kendine dert yaratma canim bende lisede birini cok sevdim kimseyi onun gibi sevemem diyodum ama eşimin sevgisi bambaska yolda görüyorum o eskiyi ne o ne sevgisi yasanmamis gibi

(88 puan) tarafından
Yok benm hissettgm oyle bsey degl ben gercekten beni sewdigine inaniyorum ama dedigm gibi farkli hissettm iste
0 oy
(7,402 puan) tarafından

Canim valla kendi yazdığını bi oku ne kadar yanlis oldugunu anlarsin. Adami kendinden sogutursun valla böyle Allah etmesin. Gecmis adi ustunde. Simdi aklina getiriyosun yani hic hos degil. Gorucu usulu evlendin diye adam sevmiyor olmaz ki. Bosuna kuruntu yapıyorsun.

(88 puan) tarafından
Haklisn canm ama ben beni sewdigine gercekten eminm cnku o kolay kolay abisine o bedduayi etmez degil ondan sadece bna bakisi konusmasi dusunmesi insan anliyor yani ama ben onu daha mi bi farkli sewdi diye dusundum hani bunu oncede gormstm ama boyle dusunmemistm o yuzden abarttm heralde
(7,402 puan) tarafından
Aman deyim canim. Kendi araniza fitne sokuyorsun. Konuyu kapat bidaha acma. Adamin aklinada sokma zorla.
0 oy
(12,851 puan) tarafından
Üzerinden kos koca 6 sene geçmiş bence konuyu açman hatırlatman demek bence hiç açma şuan onunla sen evlisin başladı diil 
(88 puan) tarafından
Biraz abarttm galiba 3 gundr anlamsz bi uzakli war bende ona karsi
(12,851 puan) tarafından
Hamilelik hormonları da etkiliyor ama ne kendini ne de eşini üzüp huzurunuzu kaçırma derim canım
0 oy
(616 puan) tarafından

Bunu bende cok takmistim biliyor musun sonra dusundum bunlari bende yasadim diye . Gecmis zaten . Adam seninle evlenecegini bilmiyormus ki benim esimde oyle mesela hamileliktendir hormonllar ama takma kuzum

0 oy
tarafından

Canım çok abartmissin bnce. 

(88 puan) tarafından
Evet galiba biraz oyle :(
0 oy
(8,207 puan) tarafından

Kusura bakma çok boş bı duygu durumu bu.Su an senım yanında mı yanında sana kotu davranmafıgına gore demekkı senı sevmemekle ılgılı bı problemı yok.Kendınıze iş cıkarmayın.Ve bıraz sukredın.Bı tarafta karnına tekme yıyen bırı bı tarafta sızın bu yorumunuz.Yerınde olsam mutlu olurdum onunlaymıs ama su an benım yanımda dıye.

(88 puan) tarafından
Cok tesekkur ederm cok haklisin
0 oy
(1,430 puan) tarafından

ya canım bunlar hamilelik hormonlarından olur olmadık şeyleri kıskanıyosun bugün köpeklerle fotoğraf çekilmiş sarmaş dolaş dedim beni niye sevmiyosun köpeği kiskanır mı insan hepimizin olmuş bu şeyler eşimin eski fotoğraflarında elinde yüzük var görüyorum sinirleniyorum bazen ama bunaltmya gelmiyo takma eski şeyler bak seni ne güzel seviyo

(88 puan) tarafından
Bende oyle oldum iste mac izlmesini bile kiskanir oldum allahm ya nasil seyler bu hormonlar :))
0 oy
(673 puan) tarafından

Dert ettiğin şeye bak be canım insanlar öyle hayatlar yaşıyor ki burda oyle şeyler paylaşıyorlar ki bence haline şükret hamilelikten böyle düşünüyorsun bence kafanı böyle şeylere takma ve huzurunu boşuna bozma derim 

(88 puan) tarafından
Cok tesekkur ederim iyi ki yazmisim aklimi basima getirdinz we biz hallettik
(673 puan) tarafından
En iyisini yapmışsın böyle şeyler için huzurunuzu bozmayın aile olmak yuva kurmak çok önemli ve kolay degil sevindim senin adına:)
0 oy
(3,695 puan) tarafından

Kuzum hamilelikte hormonlar alt üst oluyor. Bence sevmese dile  getirmez zaten. Elinde değildir belki ama bu kadar düşünme eski görüştüğüne böyle davranmış bana davranmıyor vs diye. Bu durum hem seni hem eşini yorar  ruhsal olarak. Şahsen ben eşime öyle söylemiş olayım saçmalıyosun falan der tersler.  yine seninki alttan alıyormuş hamilesin ondan böyle  düşünüyosun diye.. Ben biraz nazlanayım uflayıp puflamaya başlar valla benimki :))

(88 puan) tarafından
Yok allah razi olsun hep der hormon su bu hamilesin oper sarilir guler ama benimkide iste bulup bunamak oluyor heralde :) cok tesekkur ederm yorumun icin
0 oy
(2,849 puan) tarafından

Eskiyi karıştırma canim erkekler böle şeylerden çok çok bunalirlar

(88 puan) tarafından
Haklisin canm
0 oy
(16 puan) tarafından

Senin derdin yok bence allah dermansiz dert vermesin dua et bu gunlerini arama sonra 

(88 puan) tarafından
Allah korusun tesekkur ederim :)
0 oy
tarafından

fazla boğma bence malum boğulmaya gelmiyolar hamilelikten eşine sarmissn daha fazla ilgi bekliyosun sanrsam bizim suçumuz değil hep bu hormonlar:)

0 oy
(581 puan) tarafından

Canım benim şeytan vesvese veriyor. Durduk yere böyle şeyler düşünüp huzurunu bozma. Hamileliğinin tadını çıkar eşine de kendine de zehir etme. Ne zaman yaşanmış bir olay canım eşin için artık sen varsın. Hem sana yakınlık gösteriyormuş uzak dursa böyle şeyler düşünebilirsin ama sana yakın da davranıyor. Hem de seni ona çocuk verdiğin ve hamile olduğun sevdiğini düşünme. O hamile olmasan da sever. Hem hamile olup eşi tarafından ne çileler çekenler var. Eşin seni sevmeseydi ve yakınlık göstermek istemeseydi hamile olup olman onun için bi anlam taşımazdı bence.

(88 puan) tarafından
Gercekten cok haklisin cok ama cok tesekkur ederim
(581 puan) tarafından
Rica ederim canım benim :)
0 oy
(385 puan) tarafından

Şeytan arası iyi eşlerin  yuvasına nifak sokarmış hiç aklına geçmişi getirme. Geçmişteki insanı senden çok sevseydi seninle değil ne yapar eder onunla evlenirdi seni ikna etme çabasına girmez birde bebek istemezdi. Adamın günahına girme geçmişi de hatırlatma. Allah yuvanızın huzurunu bozmasın geçmişi kurcalamak yerine bebeğiniz olduktan sonra yaşayacağınız güzel günleri hayal et eşinle paylaş daha rahat edersin

(88 puan) tarafından
Ayyy ya ne mutlu oldum smdi ise bna yaptigi guzellikler canlandi gozumde 3 gundr hani bazen cikma kayar dusersin hamilesin dedigine bile oturdum agladim o olsa ona izin werirdi dedm ama belli ki ben cok sacmalamisim :))
0 oy
(5,938 puan) tarafından

Insan ulaşamadığınin delisi olurmuş diye bir söz vardır emin ol o o zaman yazılmış bir yazı. Seninle değilde onunla evlenmiş olsaydı normal günlük hayatina devam edecekti .aradan uzun seneler geçmiş .benim de esimden önce bir sevgilim vardi 4 sene süren birliktelikti ayrildiktan sonra facebook a ne sözler yazdim o anlik duygu ile simdi gülüp geçiyorum inanki ve iyi ki eşim ile evlenmişim diyorum.bunlari kafana takıp kuruntu yaratma canım. Gelmiş geçmiş.bak şimdi rabbim seni nasip kılıp evlendirmiş ve evlat duygusunu nasip etmiş .yüreğini ve aklını ferah tut canim.

(88 puan) tarafından
Cok tesekkur ederim allah bin kere razi olsun :)
(5,938 puan) tarafından
Amin canim hepimizden Allah razı olsun
0 oy
(77 puan) tarafından

Seni rahat dürtmüş.. 

(88 puan) tarafından
Haklsiinz walla :)
0 oy
(2,351 puan) tarafından

Valla esin cok anlayisliymis ve bncede seni cok seviyor.

Bnm esimde  sever beni ama o kadr anlayis gostermez 2 kere aciklar  3 uncude  ben ne desem bos sen kafanda kurduklarina inaniosn ne dusunuosan o dogrudur der gecer.

Ayrica   ayrilktan sonra hazir yazilmis ozlu sozle sunlar bunlar gorunce paylasiriz belkide duygularmz o kadr yogun bile degildir o an.

Bnce takilma  esine sole eskiye ait birsey birakmasin silsin karsina cikinca sinir bozucu oluo en iyisi hic  gormemek . Bn esime dedm eskiye ait mesj numara paylasm ne varsa sil ben gormiyim gerk yok.. 

0 oy
(57 puan) tarafından

Hersey olacağina varır iyi hoşta anlamadığım eşin seni sevmiyosa niye abisi ölüyo :))kusura bakmayın valla sesli güldüm iki gozum onume aksin yok tas oluyum ben ölüyümü duydum da seni sevmiyosam abim ölsün ilk defa duyuyorum yahu adamın suçu ne:)

(88 puan) tarafından
3 abisi war ama buna ayri bi duskun we bnuda bana hep anlatr onunla arkadas gibiyiz der hep artk inandrck sey bulamadi galiba oyle dedi :))
(57 puan) tarafından
Adamı ne hallere sokmuşn canım ya can havliyle abim demis :)) allah hayırlısını versin
(88 puan) tarafından
Allah razi olsun cok tesekkur ederim :))

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 351 göst.
3 Haziran 2020 Aile kategorisinde Ayasa (1,234 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 287 göst.
10 Şubat 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 71 göst.
29 Ocak 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 305 göst.