0 oy
327 göst.
Diğer kategorisinde (4 puan) tarafından
13 gün kaldı doğuma ve ben dayanamadım koca paket cips bitirdim şimdi de pişman oldum  siz de kendinize yenik düşüyo musunuz?

16 Cevaplar

0 oy
tarafından

Ben hep yiyorum canım valla :P

-Reklam-
0 oy
tarafından
yani o kadar dikkat etmedim ben abartmadim da herseyden yedim
0 oy
(119,565 puan) tarafından
Ben yarin 22 haftalik olucam bende nefsime hakim olamiyorum bazen yiyorum yemedim diyemem 
0 oy
(6,833 puan) tarafından
Ben dogum yaptim ama ne yalan soyleyim hamileyken yiyodum canim 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Dün akşam misafirim vardı cips falanda açtım 1 tane yedim devam edemedim valla tiksinmişim gereklidir değil zaten :) arada yemekten bişey olmaz ya neler yiyoruz 
0 oy
tarafından
Ohhhh afiyet olsun bisicik olmaz :)
0 oy
(4 puan) tarafından
Şimdiye kadar durdum durdum dayanamadım en son. Herkes yiyorsa bir şey olmaz heralde sağolun kızlar yine de biraz dikkat edebilelim insallaah
0 oy
(1,567 puan) tarafından
Dogurana kadar hep yedim canim istedigim kadar. Ufak vicdan azabi yapiyordum ama icten ice. Bisey olmaz insallah Allah in izni ile. :)
0 oy
(628 puan) tarafından
Geçen haberde gördüm Google üzerinden cips haberlerine bakın yemeden önce derim. Bir kez yedim acayip pişmanım. Kanser yapıyor birçok zararı varmışki. Yeni oluşan cenine kanla geçtiği için trans yağ çok çok zararlı yemeseniz çok iyi olur. Onun yerine evde mısır patlatın. En azından nefsiniz gider. Düzenli cips tüketmenin bir faydası olsa her gün yerdim. 
0 oy
tarafından

Ben hep yiyoruumm:O

0 oy
(5,436 puan) tarafından

Cnm ben 18. Haftadayım geçen bi bardak kola içtim bence çok kasmamak gerek ara sıra küçük kaçamaklar şart :D

0 oy
(185 puan) tarafından
Birşey olmaz cnm her zaman yemiyorsan
0 oy
(3,149 puan) tarafından
Birşey olmaz korkma 
0 oy
(1,169 puan) tarafından
Canım hep tuzlu şeyler istediği için cipse hayır diyemiyorum valla :)
0 oy
tarafından
Valla hiç öyle dikkat etmedim abartmadan yedim herşeyden 
0 oy
(2,931 puan) tarafından
Ben özellikle su 3lu paketlerden yiyodum dogurana kdar yedim emzirirken zaten yenmiyo

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 227 göst.
8 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,558 soru

11,423,080 cevap

34,981 kullanıcı

...