0 oy
129 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (2,746 puan) tarafından
Arkadaşlar bir doğum yaptım, resmen gaziliğe yükseldim.... Bi toparlanamadım.  Vajinada şişlik oldu kist olabilirmiş. Göbek deliğimden akıntı geliyor evet göbek deliğinden.... Makattan kan geliyor canım acıyor. Zaten sezeryan oldum malum azcık üşütsek şişiyoz. Diğerleri için kadın doğuma gitcemde. Makat için nereye gitmem lazım? 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
En sağlıklısı normal doğum ayy bir anlık acı çekecem diye doğumdan sonra bunlarla uğraşmak daaa

jsjfkend
(2,746 puan) tarafından
Keyfimden sezeryan olmadım. Bebeğin kalp atışları zayıfladı. Acil alındım. Yoksa 7cm açıklık vardı. Çataldaydım.
(7,944 puan) tarafından
Öyle bir yazmışsınız ki dalga geçer gibi kadın ciddi olarak saglik problemini yazmış ben komik bişey göremedim herkesin sezeryani aynı gecicek diye bişey yok benimki gayet güzel geçti yine sezeryan olurmusun deseler evet derdim, neyse canım sana gelirsek Azkaban makattan gelen kan hemeroid dir canım kabiz oluyormusun makat çatlağı da olabilir genel cerraha gitmen gerekiyor sanırım bendede var o sorun ben sırf bu yüzden sezeryan oldum ama hala düzelmedi devam ediyor bide göbekten gelen şey enfeksiyon olabilir doktor seni hiç muayne ettimi geçmiş olsun üzüldüm sana
-Reklam-
0 oy
(2,097 puan) tarafından
Valla ben de dolgular, kanal tedavileri, makat çatlağı, bel fıtığı Allah ne verdiyse gaziligin hakkını verenlerdenim :))
(2,746 puan) tarafından
Ooooo geçmişsin beni :D
0 oy
(4,430 puan) tarafından
Herşeyi anladım da göbek deliği ne gördü acaba 
(2,746 puan) tarafından
Yemin ediyorum hiçbir fikrim yok :D
(4,430 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun bacım bu sene hepimiz birşeyler olduk inanki hastalıklardan kurtulsmiyoruz :)
0 oy
(1,685 puan) tarafından
Pek bilmiyorm cnm kadın doğuma gittiginde sor istersen sorunun nedenini belki bilirler. Sezaryen olalı 1 sene olacak. Belim falan çok ağrıyordu yavaş yavaş azalıyor

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 24 göst.
11 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sumeyyeefe (26 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 32 göst.
0 oy
2 cevap 55 göst.
30 Haziran 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 256 göst.
5 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Mervela (7,316 puan) tarafından soruldu

383,104 soru

11,466,764 cevap

35,070 kullanıcı

...