0 oy
712 göst.
Aile kategorisinde (158 puan) tarafından

Kızlar anneme gittim bugün saat 9 gibi eşim olucak adam beni almaya gelecekti aradım sen otur 11de alicam arkadaslarla okey oynuyoruz dedi bugün de sevmediğim bi arkadaşı yanında olucaktı bende inanmadım Gel beni al dedim geldi aldı beni içmiş leş gibi niye içtin falan derken kavga ettik dövdü beni karnıma falan vurdu yoruldum artık yapamicam bu adamla :(

17 Cevaplar

0 oy
tarafından

O vuran elleri kırılsın hamile kadına vurulur mu hiç mi allahtan korkmuyor. 

(158 puan) tarafından
Korksa zaten bunu yapmaz vurmaktan alnımı şişirdi
tarafından
Allaha havale et  dua et bacım  ailene söylesen
-Reklam-
0 oy
(21 puan) tarafından

Hamile olduğunu bildiği halde seni dövüp karnina vurduysa bırak gitsin zaten bu nasıl bişey.. Allah yardımcın olsun canım Allah kocana da biraz merhamet versin.. 

(158 puan) tarafından
Bi geleceğimiz yok bu adamla çocuğum aşağıda bide kalkmış karnıma vuruyor
(21 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım kaç haftalık hamileyim ailen destek oluyorsa git onların yanına
0 oy
tarafından

Allah yardimcin olsun canim 

(158 puan) tarafından
Amin canım benim
0 oy
(88 puan) tarafından

Elleri kirilsin walla yazik ya.. allah yardmcin olsun insallah canm

(158 puan) tarafından
İnşallah Rabbim onada yaşatsın bu acıyı
0 oy
(337 puan) tarafından

Hamile misin canım 

(158 puan) tarafından
Evet 6 aylık hemde
(337 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım keşke hiç seslenmeseydin sadece çocuğun için ona birşey olursa sen üzülürsün içtiği gün boyleyse şaşırma ama diğer zamanlarda da yapıyorsa hep yapabilir inşallah düzelir arkadaş çevresi erkekler için çok önemli
0 oy
(1,430 puan) tarafından

ya allah aşkına nasıl adam bunlar ya adam demeye utanıyorum insan bi kadına nasıl el kaldırır hemde hamile bi kadına nasıl karnına vurabilir o çocuğa allah korusun bi şey olsa nasıl hesabını verecek kuzum hiç çekme ailen arkanda bi dayanağın var ise çık git affedilecek gibi değil 

(158 puan) tarafından
Karısını dovunce adam olduğunu sanan erkek kılıklı mahluk bu canım
0 oy
(616 puan) tarafından

Allah yardimcin olsun kuzum elbet bu gunlerinde bir cikis kapisi vardir allaha sığın . Bebegine ve sana nasil kiyiyor bu adam bile bile karnina nasil vurur ya 

(158 puan) tarafından
Çocuğuma bisey olmadı ya tek tesellim o şuan canım ona bişey olsa zaten cümle alem alamaz bu adamı elimden
0 oy
tarafından

Ne kdr aşağılık bir insan.  Hamile kadına vurulur mu hiç bir kadına el kalkmaz be. 

O çocuk doğunca ona nasıl bakcak o baba olcak efendi. Allah'a havale et dua et canım. Allah sabır versin sana

(158 puan) tarafından
Çocuğunu düşünse zaten yapmaz rabbime bıraktım sorsun hesabını muhtaç kalsın bana
0 oy
(55 puan) tarafından

Allah yardimcin olsun canim ailenin yanina git durma o evde yazik günah sana kadinlar herseye katlanir kötü sözü sineye ceker ama dayak asla katlanilmamasi gereken birsey bence Allahindan bulsun siddete başvuran kendini erkek sanan müsvetteler 

(158 puan) tarafından
Benim ona bi neden içiyorsun demem suç oldu istemiyorum çünkü babası alkolik ona benzicek ilerde diye korkuyorum
0 oy
(523 puan) tarafından

Ah ah ne diyebilirim ki.Tedavi olmaya yanaşmaz mi ki canım .Aile büyüklerine durumu da anlat bencd

(158 puan) tarafından
Ailem bisey yapmaz canım
(523 puan) tarafından
Sebep ne peki ailen niye arkadan da durmuyor
0 oy
(604 puan) tarafından
Ya burda bunlari okudukca oyle sasiriyorum ki insan bi bocegi bi karincayi oldurmeye kiyamazken bi insan nasil karisina el kaldirir. Hele ki bu kadin senin cocugunu tasiyorsa. Sanada bebegine de gercekten cok uzuldum. Ama bebegim var diyerekten bu adamdan ayrilamiyorsan cok yanlis dusunuyirsundur. Bu adam zaten o cocugu sevse su an sana el kaldiramaz. Kesinlikle o bebegi ve seni hak etmiyor. Tamam icersin ama adabinla icersin. Gercekten tam hayatindan cikarmalik birisi. Allah sana kolaylik versin. Rabbim bir an once dualarina karsilik versin
(158 puan) tarafından
Işine gelince sever çocuğunu işine gelmeyince sen istedin bak der canım burnuma geldi aklıma kötü kötü şeyler geliyor sırf anneyim diye yapamıyorum
0 oy
(1,146 puan) tarafından

Şimdi bir küfür etcem eli kopasica herife bak sen  hem suçlu  hem güçlü  hayırdır  nerden geliyormus bu güç! !!  Valla çok sinirlendim  en iyisi  susayim konusursam  olmucak. . Böyle ınsanliktan  yoksunlara  ders verceksin  tam vereceksin 

(158 puan) tarafından
Allahım sorsun hesabını ona insan değil ki ****** bana acimiyosan evladına acı be adam
0 oy
(385 puan) tarafından

Ya varya böylelerini hücrelerine ayırasım geliyor sarhoş zaten alacaktın eline odunu yer misin yemez misin için acıdı okurken nasıl vicdanı var bacım hiç çekme mutsuz bir çocuk büyüteceğine al darp raporunu bide hamilesin en 2 az yıl içeride zaten daya tazminatı nafakayı da adam olsun. Böylelerine hak elimde olsa şuan o adamı öldürürüm yaa vallahi öldürürüm ağladım sinirden şimdi yoksa sahip çıkanın ne olursan ol gel sahip çıkarım. 

(158 puan) tarafından
Ailem yanımda olsa zaten bi dkk durmam canım babam vefat etti annem yeniden evlendi eşi bizi istemiyor. Adam hiç acımadan vurdu yüzümün yarısı şişti bebeğim aşağıda zaten dikkat etmem gerekirken bide yavruma vurdu bu saat oldu ne eve geldi ne bi aradı bişeyin varmı diye ağlamaktan helâk oldum Rabbim sorsun hesabını elimden başka bişey gelmiyor nefes alamıyorum resmen
(385 puan) tarafından
Git şikayet et ara polisi eve çağır hastaneye götürsünler devlete sığın herşey in üstesinden gelirsin korkma gerçekten yardım istiyorsan da seve seve yardım ederim benim bacım var ama yok ailem yok yani sana bacı gibi sahip çıkarım sen istersen ama istemezsen birsey diyemem. Yanlız bu adamla sonun yok belli daha kötü şeyler yaşamadan çaresine bak çok üzüldüm çok
(158 puan) tarafından
Çok sağol canım düşünmen bile yeter bu adam bu kadar düşünse beni herşey çok güzel olucak severek evlendim Keşke evlenmeseydim nefret ettim bugün ondan
(385 puan) tarafından
Canım senın eski paylaşımların da da hep sorunlu kendine dikkat et zalime aman verme eşin ******** belli sende onu tehdit et bana bir daha vurur sebepsiz kötü söz söylersen rapor alır seni şikayet ederim elimde kanıtlar var sakladım bana birşey olursa da emanet ettiğim insan ortaya çıkarır hayatını mahvederim ya adam akıllı eşlik görevini yap aile babası ol ya da çocuğuma bak benden uzak ol ne yaparsan yap de. Ama cok ciddi sekilde de bunu buradaki yazıların bile devlete bir kanıt. Fırsat verme korkut sende
(158 puan) tarafından
Bi kaç kere dedim şikayet edicem diye oda et sıkıntı yok benim için dedi bu gidişle zaten şikayet edicem yoksa bu şekilde evladimada zarar verir yarın Birgün bu adam
0 oy
(77 puan) tarafından

Sende hala bu pislikten duruyormusun yazık günah be Allah belasını versin brak şunu kendine acımıyorsa çocuğuna acı nasıl karnına vurabilir sen nasıl duruyorsun orada allahım nasıl adamlar var... Çok sinirlendim şuan Allah onu bildiği gibi yapsın sende annene git olurmu böyle şey.. 

(158 puan) tarafından
Annemin evine gidebilsem zaten giderim canım annemin eşi istemiyor bende katlanmak istemiyorum bu şekilde artık bu adama
(77 puan) tarafından
Ah be kuzum ne desem allahım yardım etsin lütfen böyle adamdan kurtul bak çok çekersin yazık ya hala seni düşünüyorum nasıl bir vicdan doğmamış çocuğa nasıl kıyıyor sana nasıl vuruyor Bi çaresini bul lütfen..
(158 puan) tarafından
Rabbim evladimin yüzüne baksinda bi çıkış kapısı göstersin inşallah bize yoksa kafayı yicem katlanamak mümkün değil
(77 puan) tarafından
Amiiinn canım inşallah Allah verir kolayını.. ♥️
0 oy
(2,351 puan) tarafından

Ayril demiyorum diyemiorm  . Ama sessz kalmamalisin ailene git o evden cik yada esine sole eve gelmesin vs. Bi sekilde agirligini tepkini koy  ve mahcup olup kendini affettrmeye felan calissin akli basina gelsin yada aile buyukleri konussun akil versin bu sekilde sen hamilesin birde cok yipranirsin. Allah yardimcin olsun hayatim  ins  duzelir  ins hakkinda hayrlisi olur :/

0 oy
(1,509 puan) tarafından

Sanami uzulim yoksa karnindaki bebegemi ailen bilmeli 

0 oy
tarafından

Cok üzüldüm canım kiyamam ben sana allah yardimcin olsun san bi tavsiyede bulunayım kocan icin salavati tefriciye duasi baslatsana 1 hafta iconde bitmesi lazim yalniz. Baskalarina dagitirsin burdamda yazarsin sana yardim ederiz hatta ben cevremede dagitirim 4444 adet olacak ne eksik ne fazla allah insallah hidayete erdirir bizim bi arkadas eşiyle bosanma davasindan döndüler bu duayi okudu istersem bana yaz bende dagitirim bide internette içki içenler icin dualar var onlarida oku istersen zaten dua baska caremiz yok

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 1,098 göst.
20 Şubat 2020 Diğer kategorisinde Dertli ana (271 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 1,191 göst.
6 Mart 2024 Aile kategorisinde Bahar_6565 (79 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 126 göst.
29 Aralık 2023 Aile kategorisinde Pamuk şekeri (1,301 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 354 göst.