0 oy
169 göst.
Diğer kategorisinde (1,504 puan) tarafından
Kızlar merhaba küçükken.ogretildi namaz kılmak arada tek tük kiliyordum ama yaşım ilerledikçe kilmamaya başladım ve sanırım unuttuum bunu nasıl pekistirebilirim öğrenebilirim kimseye soramiyorum beni ayiplicaklar diye 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Neden ayıplarıyla canm bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp. Ne güzel niyetin Allah daim etsin...

Namaz uygulamaları var onları açarak kalabilirsin sanki hoca kaldırıyorsun gibi hem sende öğrenirsin kıla kıla. 
(1,504 puan) tarafından
Evet sesli sesli daha kalıcı olur
(1,504 puan) tarafından
Evet sesli sesli daha kalıcı olur zaten baslayinca aşinalık oluyor devamı kolay geliyor
tarafından
Evet canm arada da namaza hocalarından okursun aklında kalır
-Reklam-
0 oy
tarafından
Cnm bunu anlayip ilerletmek istemen cok guzel youtubede hersey var bak birde bir kilip bir kilmamazlk yaparsan bunu getir aklina bu senin iateginle olck brsey degil aklin sagligin yerindeyse mecbur bu benim borcum kilmak zorundayim diycksn ben boyle diyorum elimden geleni yapmaya calisiyorum rabbim kabul etsin cumlemizinkini 
(1,504 puan) tarafından
Amin inşallah eşim de kılmıyor ona da sebep olurum en azından
tarafından
Rabbim onada nasip etsn cnm insallah
0 oy
(1,019 puan) tarafından
Nasihatlerden etkilenen biriysen sana bi hoca önericem onun videolarını izle seni teşvik etmekte faydası olucaktir inşallah hayalhanem mehmet yıldız hocayi aç izle her gün
(1,504 puan) tarafından
Dinledim tabi ki faydası olacaksa
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Bunda ayiplanaxak bisey yok canım kimse anne karnında ogrennedi sonuçta 

Gerçekten senin adına coook sevindim insaallah  namazın daim olur  namaz uygulamaları var olmadı oralardan da bakabilirsin 
0 oy
(2,163 puan) tarafından

Rabbim namazın lezzetini senin de almani nasip etsin günümüz şartlarında okadar çok seçenek var ki namaz için vakti için ayrı namaz için ayrı kuran için ayrı çeşit çeşit uygulamalar var yeter ki biz gönülden isteyelim:unsure:

0 oy
(665 puan) tarafından
Bak kuzum bu hicanin videolarını izlersen gayet açıklayıcı ve insani sevk ettiriyor hem insanı huşuya hem namazın hakikatini gösteriyor bu videoyu izle daha sonra diğer videolarını izledikten sonra herşey yerine oturacak...

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 472 göst.
15 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Fatma1112 (291 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 150 göst.
19 Ekim 2022 Aile kategorisinde Merve atabay (153 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 147 göst.
8 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Aslıs (13,202 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 186 göst.