0 oy
1,158 göst.
Diğer kategorisinde (67 puan) tarafından
Alacağım yerde bu iki marka var ve fiyat olarakta en uygun sayılan iki marka bence bunlardan hangisi daha iyidi ya da iki marka da iyi mi kullanıp şikayetçi olan var mı dikey olandan Alicam 7 çekmeceli no frost değil ayrıca çok mu buzlanma olur 

9 Cevaplar

0 oy
(1,862 puan) tarafından
Altus iyidir 
-Reklam-
0 oy
(16,054 puan) tarafından
Buz tutuyor çekmeceleri açarken zorluk çekebilirsin anneminki öyle kırıldı. Iyice araştır öyle al.cekmeceli
(67 puan) tarafından
Hangisinde canim
(2,359 puan) tarafından
Ben uğur kullanıyorum 2 senedir hiç buz tutma filan olmadı. Çok memnunum gerçekten.
0 oy
tarafından
Altus al bnce arceligin bı alt markasi anneminde önden cnm
0 oy
tarafından
Kaynanam beşte kullanıyor ama onunki dikey değil öbüründen dikey olanı kullanışlı gelmemiş 
0 oy
(1,977 puan) tarafından
Var mı bulabilir misin bilmiyorum,  profilo tüm beyaz eşyam, dondurucu da gayet iyi. Dikey benimki de. Diğerleri için fikrim yok ama altus dolap konusunda daha iyi. 
0 oy
tarafından
Vestel alma bence 
(67 puan) tarafından
Neden çok mu kötü ne sikayetiniz var
tarafından
Benim Siemens dolabım ama vestel kullanan pişman olan tanıdığım çok bence altus al hem uygun fiyatlı hem de kaliteli
tarafından
Kısa ömürlü en başta
0 oy
(6,672 puan) tarafından
Ben olsam Vestel alırdım
0 oy
(854 puan) tarafından
altis canim hem uzun urlu hemde diyer markalara gore daha uzun yasiyo cevremden ggordugum kadariyla
0 oy
(7,754 puan) tarafından
Benimki vestel hepsi buradan almıştık gayet iyi ama sürekli kullanmıyoruz kurban eti kışlık malzemeler filan bitince fişi çıkarıyorum 

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 166 göst.
13 Aralık 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Mirzamm (37 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 314 göst.
7 Haziran 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde dryyc (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
40 cevap 406 göst.
29 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Simaygule (39 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 246 göst.
21 Aralık 2021 Diğer kategorisinde ❤️Asmin Deroş❤️ (4,759 puan) tarafından soruldu

381,017 soru

11,406,814 cevap

34,942 kullanıcı

...