0 oy
545 göst.
Aile kategorisinde (897 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
......................................... 

20 Cevaplar

+1 oy
(1,988 puan) tarafından
Adamın kafa güzel maşallah pırıl pırıl
-Reklam-
0 oy
(2,062 puan) tarafından
Ataerkil toplumda büyümüş normal
0 oy
tarafından
Niye tuluma kız tulumu diye biseymi yazılmış 
0 oy
(2,873 puan) tarafından
Sarı tulum çok tatlı 
(897 puan) tarafından
Sarıyı ben almıştım izin vermiyor giydirme me
0 oy
(2,564 puan) tarafından
Şarj diye heralde ama sarı ortak renk ne olacak ben penbe bile ydiriyorum oğluma 
0 oy
tarafından
Onu bunu bosver de gidisinu öpesim geldi :) maasallah kuzuya
0 oy
tarafından
Erkek oluna sanki bir sey oluyor benim gozumdw kiz cocugundan tek farki bir organ fazlalığı ama bunu erkek çocuk diye yanıp tutusan anne babanın yaninda buyuyenlere anlatamazsın. O tulumda kuzu nakışı varya yakışmaz erkege çünkü erkek aslandır patrondur. 
0 oy
(209 puan) tarafından
Benim kocaya da git mavi al derim gider pembe alır ne fark ediyo sanki ömürlük mü giyecek diyo 
0 oy
(3,140 puan) tarafından
Ne alaka hep mavi mi giyicek sarıyi erkek de giyer kızda. Bu arada sarı olan çok yakışmış Rabbim nazarlardan korusun inşallah ❣️
0 oy
tarafından
Benim esimde sarı giydirme diyor sjsj
0 oy
(968 puan) tarafından
Benim esimde ayni ayili bir takim gordum ama spor koyu kirmizi erkegede olur kizada aldirmadi sonra triplere girdi kizlara kuzu civciv tavsan erkeklere ayi kopek yapiuolar diyo gulermisin aglarmisin :)))
0 oy
(1,964 puan) tarafından
Benim bebeğimde erkek vallahi her renk giydiririm eşim birşey demez renklerin cinsiyetimi olur. Özellikle renkli renkli şeyleri daha çok seviyorum  ,5 aylık bebeğim cıvıl cıvıl oluyor.
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Daha bu yaşta küçücük çocuğa neden cinsel ayrımcılığı öğretmeye çalışırlar anlamam .kızım olacak herkes tutturdu pembe al odasını pembe yap . Ne gerek var ya mavide renk pembede renk .deli oluyorum bu tarz düşüncelere
0 oy
(1,154 puan) tarafından
Iki oğlum var doğdukları günden beri pembe de giydirdim sarı da kız mi diye sorana da evet kız dedim küçüğü 4 aylıktı 6 aylık diyene evet 3 aylık diyene evet dedim büyük oğlumun saçı uzun topluyorum yüzü de maşallah çok güzel kız mi diye ne hala evet diyorum eşimde niye böyle yapıyorsun diyor dedim ki laf anlatmaktan kurtuluyorum ne güzel hem kime ne kaynanam laf etti hep pembe giydirme saçını uzatma kız gibi diye eşim de kime ne çocuk bizim istediğimizi yaparız dedi ama onu buna ikna edene kadar o yollardan bende geçtim giydirme dese bile giydir içinde kalmasın bacım o da alışacak 
0 oy
(1,995 puan) tarafından
ay inadıma gidip pembe tulum alıp giydirirdim akksjsjs
0 oy
(7,035 puan) tarafından
minik patron sjsjsjjs ay kizma ama geri kafali ya benim de esim oyle kirmizi gri bir takimi var hayata giydirtmez cocuklara bende o olmayinca disari ciktigimda giydirirdim 
0 oy
(25,225 puan) tarafından
Hahaha kız güldürdün beni :D eşinin aldıgı daha güzelmiş ama :D 
0 oy
(459 puan) tarafından

Kız kaldır fotoğrafları nazar değecek.  Allah'ım çok şirin, Allah nazardan korusun inşallah:).  

Eşine de ki eskiden giyecek kıyafet bulamayıp şeker torbalarını eliyle dikip atlet pijama yapanlar vardı.  Şimdi buna mi takiliyorsun.  Eskiden şeker torbaları kumaştanmış ve benim babam annem onlarla büyümüş

0 oy
(3,595 puan) tarafından
İnanki sarı daha tatli
0 oy
tarafından

Vallah benim eşim giydirme desede ben giydiririm 

İlgili sorular

0 oy
30 cevap 1,053 göst.
0 oy
10 cevap 286 göst.
19 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Prens annesii23 (169 puan) tarafından soruldu