0 oy
165 göst.
Diğer kategorisinde (1,539 puan) tarafından
Kuafördekinin yerini tutarmı birde benim fön makinem bozuk düzleştiriciyle yapsam olur mu aslında cesaretim yok ama kuaförler 600 den aşşağı yapmıyor evde yaparsam 100e kapatırım 

5 Cevaplar

+1 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Ben kuaförde yaptırdığım zaman fön ile değil düzleştirici ile yapmıştı kuaförüm kuzum 4 ay sonra tekrar gel gelemem dersen uğraşma evde yap dedi tanıdık olduğu için riskli birşey değil ki kop
(1,539 puan) tarafından
Ahhh çok iyi saçlarım tiftik tiftik oldu canım biran önce yapmak istiyorum evde yaptınmı peki sen
tarafından
İkinciye gerek duymadım kuzum ben çabuk bitsin diye kuaförüm sağ tarafı yaparken ben sol tarafın üstünden geçtim düzleştirici ile hangi marka keratin kullandı bilmiyorum arar sorarım olmadı birazdan
(1,539 puan) tarafından
Ayyy ne iyi olur biliyormusun zahmet olmazsa sana onlar profesyonel markalar kullanıyorlar belki değişik bi isim söyler bende bitane buldum ama yorumlar iyiydi onu almayı düşünüyordum
tarafından
Liquid keratin kullanıyormuş kuzum %100 saf keratin miş
(1,539 puan) tarafından
Bakıcam canım şimdi inşallah bulabilirim çok teşekkür ederim ♥️
-Reklam-
+1 oy
(2,159 puan) tarafından
Bende yapmayı düşünüyorum canım ama senin gibi cesaret edemedim inşaallah yapan birileri çıkar
(1,539 puan) tarafından
Gülistan bitane ürün buldum ben istersen sanada atayım ismini yorumları çok iyi ondan almayı düşünüyorum
(2,159 puan) tarafından
Vidividi Trendyol dan buldum bitane bio keratin Gold onu sipariş vermeyi düşünüyorum senin dediğin hangisi canım
(1,539 puan) tarafından
Heh tamam aynısı canım :) şimdi vericem sipariş deneyelim bakalım
(2,159 puan) tarafından
Bende eşim gelsin vereceğim sipariş  bakalım
(1,539 puan) tarafından
İnşallah memnun kalırız
+1 oy
tarafından

Ben evde yaptıracam inşAllah. Kız var akraba. Gelsin evde yapsın diycem:)

(1,539 puan) tarafından
Ne zaman yaptırcaksın aşamalarını anlatsan keşke
tarafından
Marka farkı var. Ucuz olanlar çok kimyasal içerir ve daha çok göz yanma sulanma oluyor. Saatlerce fönlemen gerekiyoR. 1-3 gün o keratin saçta kalıcak sonra yıkayacaksın.
Ama kaliteli olanlar göz yakmaz. 3-5saat saçda kalıb öyle yıkanması yeterli. Öyle saatlercede fön çekmene gerek yok.
+1 oy
(323 puan) tarafından
Ayy kocam yapıyo düzleştirici. Daha güzel oluyo aynı kuaför gibi oluyo saçma paranı bacım yap evde 
0 oy
(1,988 puan) tarafından
Benim kardesim guzellik saç bakim mezunu . Evde kendimiz yapiyoruz düzleştirici kullaniyo hep cok guzel oluyo
(179 puan) tarafından
Hangi marka kullanıyosunuz acaba
(1,988 puan) tarafından
Cozyce keratin yaziyo üstünde
(179 puan) tarafından
Tesekkür ederim bende yapmak istiyorum ama inşaallah yapabilirim

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 141 göst.
13 Ağustos 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 89 göst.
14 Ocak 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Vidividi (1,539 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 162 göst.
+1 oy
7 cevap 113 göst.
4 Ocak 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Sevimlipandacik07 (177 puan) tarafından soruldu

380,511 soru

11,392,740 cevap

34,903 kullanıcı

...