0 oy
742 göst.
Aile kategorisinde (2,163 puan) tarafından

Benim kaynanamla sorunlarım var  o yüzden biz konuşmuyoruz evimiz ayrı mahallelerde ama iki günde bir eşimin iftara çağırır yani hiç düşünmüyor mu ve karın tek başına evde iftar açacak ben neden çağırıyorum benim eşimden Haric de 5 tane oğlu var eşime hiç demem gitme ,niye çağırıyor falan diye ama zoruma gidiyor söylemek istedim sizce  üzülmeli miyim:ermm:

17 Cevaplar

0 oy
(17,961 puan) tarafından
Üzülme eşin gitmiyorsa salla 
(2,163 puan) tarafından
Gidiyor ya bana der birşey istiyormusun getirim iftara ama ben yokum
(17,961 puan) tarafından
Ay o zaman çok kötü eşine söyle tek kalıyorum de gitmeni istemiyorum de
(2,163 puan) tarafından
Ahh anlasa keşke
-Reklam-
0 oy
tarafından
Annesine yerleşsin madem iki günde bir orda birde tek gidiyor haftada bir neysede bunedir yaa her akşam gitsin o zaman
(2,163 puan) tarafından
Eşimde akıllı demiyor benim eşim tek evde düşüncesiz işte
0 oy
tarafından
Düşünüyor canım niye düşünmüyor. Senden en az 20yaş büyük onumu akıl edemiyor. Sadece seni umursamıyor...
(2,163 puan) tarafından
Ben onun torunu yaşındayım ama sürekli kendini benle kiyasliyor :(
tarafından
Bak mesala birde iki gün sonra gidecek diyelim. Sabah erkenden hayatım iftara şu yemeği yapıcam sende gel beraber açalım yalnız kalmıyım de. Böyle böyle azalt gitmelerini
(2,163 puan) tarafından
Deniyecegim canım teşekkürler
0 oy
(133 puan) tarafından
Bence düşüncesiz olan senin eşin
0 oy
(3,148 puan) tarafından
Eşinin bunu düşünmesi gerekiyor
(2,163 puan) tarafından
Eşimde ne yapsın babası yok diye annesini tek bırakmak istemiyor
0 oy
(1,499 puan) tarafından
Al işte böyle bir kadının oğlundan ne bekleyebilirsin ki annesi insan olsaydı eşi de varken oğlunu yalnız çağırmaz ,, annesi insan olsaydı eşini evde yalnız bırakmaması gerektiğini öğretirdi oğluna .. hiç umursama canım ne desen ne kadar kırılsan kizsan haklısın ama üstüne bile getirme herkes kendine yakışanı yapıyor ama eşine kırıldığını ciddi ciddi belli et kavga etmeden ama kavga etme ki pişmanlık duysun 
(1,499 puan) tarafından
Zaten hep öyle oluyor insanı öyle bir çileden çıkariyolar ki sonra sen bişey deyince anneme bile laf ediyorsun bu kadar mı kötü oldun sen diye falan
(2,163 puan) tarafından
Aynen canım benim eşim de öyle
(1,499 puan) tarafından
Anaları alsın oğullarını başına çalsın bir doysunlar birbirlerine bize de biraz rahatlık olurdu .. o kaynanan varya senin canını yakmak için eşini zırt pırt iftara çağırmıyosa bişey bilmiyorum ben ha
(2,163 puan) tarafından
Tam üstüne bastın canım sırf ben sesimi çıkarayım kavga çıksın diye bu kadar üstüme geliyor yani mübarek aylar bırak koca mı ben doya doya iftar açayım ne istiyor bizden anlamıyorum
(1,499 puan) tarafından
Ne isticek ya huzursuzluk kaos gerginlik bunlardan besleniyorlar sizin eşinizle mutlu olmanızı dahi çekemezler yaani bir umut ne yaparımda gelini kışkırtıp kavga ettiririm acaba bu onların olayı ..
0 oy
(3,599 puan) tarafından
Sorun eşinde canım gitmesin evde karım çocuğum.var desin 
(2,163 puan) tarafından
Eşim de diyor anneme nasıl yok diyim oda unutturmuyor kendini sürekli arar durur
(3,599 puan) tarafından
Tmm gitsin o siz gitmiyorsaniz içi nasıl rahat ediyo ben eşim asla bırakıp gitmez
0 oy
tarafından
esinde suc yok.kaynana belasi anneye yok.diyemezler anne istedikten sonra bir arada olalim derken ara.bozuyorlar bnmki de.boyle
(2,163 puan) tarafından
Ahh.ahhh ne kadar değişikler yaaa:((
0 oy
(1,944 puan) tarafından
Malesef üzülmelisin..kaynanan cağirmadı diye değil eşini çağirdığinda eşininn koşa koşa gitmesine üzülmelisin 
(2,163 puan) tarafından
Aynen ya oda annesini kırmak istemiyir ama bu sefer ben üzülüyorum
(1,944 puan) tarafından
Evlenince her iki taraf içinde çekirdek ailesi hayatinin merkezinde olmali kimse ona annesini kirsin demiyor ama her seyin bir oluru var
(2,163 puan) tarafından
Keşke eşim de böyle düşünse onun için annesi öncelikli
(1,944 puan) tarafından
Evlenmeseymiş keske ne diyim zor durum canim erkeğin olgunu makbul gercekten bu ne ya cocuk musun
0 oy
(1,321 puan) tarafından
O çağırıyor da eşin niye seni tek bırakıp gidiyor. Benjm eşim ben gitmesem gitmez. Git derim sen yoksan gitmem der. Böyle de içine atıp üzülen sensin eşine soyle beraber açalım tek canım istemiyor sonra yine gidersin de. Oda eşek değil ya gitmez canım. Alttan alttan sende söyle
(2,163 puan) tarafından
Söylüyorum zaten arada gitmiyor Ama çoğunlukla gidiyor kirmak istemiyo annesini :(
(1,321 puan) tarafından
İşte ben bunu anlamıyorum annesidir tabi ona sözüm lafım yok ama senin önceliğin kendi çekirdek ailen karın ve evlatların. Hayırlısı olsun inşallah. Kayananla konuş desem eşinle aran bozulur. Eşinle konuş desem gene sıkıntı olur. Bilemedim canim ne deyim
(2,163 puan) tarafından
Sağ ol canım ben de kaynanam anlayacak birisi değil sürekli devam ediyor hele ben sabredeceğim bakalım nereye kadar devam edecek
0 oy
(2,137 puan) tarafından
Eşinde suç yok bence anasına yok demek istemiyor kırılmasın diye ama kaynananın yaptığı hata.

Sonuçta oğlunun artık bir evi var karısıyla iftar açmak en doğrusu.
(2,163 puan) tarafından
Ah bir anlasa kayınbabam köyde ama omuzda sırf oğullarının yanında
(2,137 puan) tarafından
Sen eşine söyle bn tek iftar açmak istemiyorum de .Haftada 1 gitse neysede bende iki günde bir gitmesini istemezdim acikcasi
0 oy
tarafından
Eşinde çok anlayışsızmis seni tek bırakıp gidiyor ben olsam evde savaş çıkarmistim anasını çok seviyorsa orda kalsın
(2,163 puan) tarafından
Yani kavga çözüm değil ben de söylüyorum bazen daha kötü oluyor
tarafından
Canım tamam da susmak çözüm mü çözüm olsaydı şuan eşin yanında olurdu ben hiç sevmem öyle şeyleri ben evde tekim o anasıyla
(2,163 puan) tarafından
Ya susmak çözüm değil ama kavga hiç değil kaç defa tartıştık kendini hep haklı çıkarıyor ben de saldım artık
tarafından
Sen bilirsin Canim Allah yardımcın olsun belli anasının oğlu
0 oy
(933 puan) tarafından
Bensiz yemek yiyemez hele ki evde birakcak beni oyle sey mi olur nispet yapar gb bide soruyor bazen burda okuduklarim gercek mi acaba diyorum yada bizm evliligimizde mi sorun var anlamis deilm Allah yardmcn olsun 
(2,163 puan) tarafından
Sağ ol canım maalesef gerçek acı bir gerçek yani
0 oy
(1,363 puan) tarafından
Kaynana yaparda sen eşine uzul. Onun dusunup hayir anne karimda evde bir basina iftar yapiyor gelemem diyebilmeli eger her cagirdiginda gidiyorsa...
(2,163 puan) tarafından
Her cagirsignda  gidiyor maalesef üzülmek de çare değil ne yapacağım bilmiyorum
0 oy
(1,019 puan) tarafından
Eşine söyle kendini klonlayabiliyosan bitane benzerini yaratta onunla iftar açayım tek başıma tadı olmuyor
(2,163 puan) tarafından
:)) keşke öyle bir şey olsa orjinal i bana kalirdi diğerini kaynanama gönderirdim iyice doysun bari
(1,019 puan) tarafından
Yok kiz kaynanan o zamanda orjinali gelsin illede derdi bence :)
0 oy
(1,439 puan) tarafından
Sana baskı yapmiyorsa barış diye idare et diye oda iyi canim konus sende gel diye 
(2,163 puan) tarafından
Yok hayır o konuda saygı duyuyor
(1,439 puan) tarafından
Aslinda kaynanalar cok fena yok seni ne hallerle büyüttüm diyorlar yok emzirdim diyorlar yok elin kızı birdaha bulunur ana baba bulunmaz diyorlar
(2,163 puan) tarafından
Hele benim kaynanam düşman başına Allah a havale ediyorum artık:(
(1,439 puan) tarafından
Benim de oyle aman al birini vur birine hepsi aynı

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 323 göst.
5 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Ipek41 (7,376 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 591 göst.
4 Nisan 2022 Aile kategorisinde 16Nur16 (130 puan) tarafından soruldu
0 oy