+1 oy
507 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kizlar mutfak tezgahinin üstünde minnak çöp kovaları kullaniyormusunuz ? Ben kullaniyorum yemek artiklarini ona koyuyorum sonra buyuk kovaya atiyorum ki delinip suyu akmasin diye

34 Cevaplar

0 oy
tarafından
Tezgah altı çöpü kullanıyorum canim küçük boy ama bazen günde iki defa çıkarıyorum çöpü 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Tezgah altı dolapta durur küçük copum ama iş uaparken senin gibi çıkarıp kullanıyorum dolunca da balkonda büyük çöpe aktarıyorum 
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Yok ya çok soyulacak bi şey varsa poşet açarım tezgah altına koyarım zaten kalın çöp poşetlerinden kullanıyorum öyle akma falan hiç olmaz
0 oy
tarafından
Tezgahin üstünde kalabalık geliyor birde benim tezgâhım küçük o yizden ufak bir tane mutal doabinin kapağına astım 
0 oy
(11,217 puan) tarafından
yok askim benim altta surgulu cop kovam var ard arda iki tane. ama bende ustte yemek artiklarini suzup oraya atiom kagitlari islatio. cunku kagit torbaya koymak zorundayiz
0 oy
(4,430 puan) tarafından
Valla bende de var minnak sadece kapağını kullanıyorum birşey soyarken ona soyup büyük çöpe içini hiç dodurmadim henüz tabi bunu bilmeyenler kullanıyor gelince sadece birşeyler atıyorlar:)
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Yok ben sevmem öyle küçük buz dolabı poşetine çöpleri atarim iş yaparken sonra büyük çöpe götürürüm 
0 oy
(12,494 puan) tarafından
Kullanıyorum ama minnak değil biraz büyük ;) 
0 oy
(1,309 puan) tarafından

Tezgah üstünde kahve makinesi ve tuzluk şekerlik hariç hiç bişey durmaz süngerle bezi bile kaldırırım :D

0 oy
(4,068 puan) tarafından
Tezgah üstü süs olrak var tezgah altı kullandığım var :) 
0 oy
(48,738 puan) tarafından
minik var poset geciriyorum gunde iki kere falan baska posete gecirip kapiya koyuyorum esim atiyo gel arkadasim gidelim diyo çöpe kankam yine kapida diyo☺️
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Yok kullanmıyorum 
0 oy
(1,106 puan) tarafından
Çöp kovası kullanmıyorum poşet açarım işim bitince atarım bekletmem hic
0 oy
(1,464 puan) tarafından
Var benim bende öyle yapıyorm önce küçük olana sonra kovaya

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 591 göst.
22 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Havin06 (2,148 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 583 göst.
0 oy
21 cevap 569 göst.
25 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Masallinam38 (695 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 339 göst.
31 Mart 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Casperiye (4,285 puan) tarafından soruldu

381,323 soru

11,415,521 cevap

34,966 kullanıcı

...