0 oy
1,673 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Bu ne lan sanki yabancı gibi insan hanım yada eşim diye kayıt eder demiş oda baya bozulmus. Eşimle aram bozuk babamlardaym abim konuşmak için yanına çağırmış öyle görünce baya kızmış tabi çok başka şeylerde var eşiniz sizi isminizlee kaydetse bozulur msnz

52 Cevaplar

+4 oy
(1,988 puan) tarafından
Beni anamin evine geri döncek konuma getirdiyse umrum olmaz isterse engellesin
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Hadi ismi anladimda soyadı ne alaka 
0 oy
tarafından
İsmimle kaydetmedi ben bazen kavga edince adıyla kaydederim ama ad soyad da değil tabi. 
tarafından
Cnm nasılsın
tarafından
İyiyim teşekkür ederim ☺️
0 oy
(323 puan) tarafından
Öyle kaydederse artık eşim değildir. 
tarafından
Çok büyük konuşmuşsun sanki :)
(323 puan) tarafından
E öyle arılık olmadığı sürece sevgi bitmediyse neden öyle kaydetsin ki :)
(5,240 puan) tarafından
Hahahha aynen ya :)
(7,791 puan) tarafından
Niye kiz ben adiyla kaydediyom kavga esince normalde huzurum yaziyo bi huzueyvermiyin adinla kaydetcem diyom addff
0 oy
(4,278 puan) tarafından
Abinin ağzına sağlık iyi demiste çok resmî gibi olur tabikide tepki gösterirdim benim eşimde başlarda ayten diye kaybetmişti hatun diye değiştirdi ben söyleyince 
0 oy
tarafından
Aramız çok bozuksa siler sadece adını yazarım:) tabi barıştıktan sonra sevgi isimleri yazarım hemen .. aranız iyiyken de mi böyle isim soyisim yazıyor
tarafından
Evlendikten 3ay sonra hem alyansi parmağından çıkardı hemde bu şekilde kaydetti abilerinin yanında arayınca ayıp oluyormuş
tarafından
K.bakma onun vardır bir numarası
(7,791 puan) tarafından
Bence de
0 oy
tarafından
düzenlendi
 bir ünlü düsünür Ahmet kuralin da dedigi gibi " eskiden sevdigim adam  " olur jsjsjsjsj
0 oy
(1,505 puan) tarafından
Hayır öyle seymi olur askerlik arkadaşı gibi 
0 oy
(2,512 puan) tarafından
Ben eşimin telefonunda ne diye kayitliyim bilmiyorum:) ama o bende patron diye kayıtlı 
(3,491 puan) tarafından
İlahi:)
0 oy
(1,392 puan) tarafından
Çok üzülürüm öyle kaydetse beni ne yalan söyliyim bn sadece arkadaşlarımı isim soyisim kaydediyorum öyle kaydetse derim bu ne amcaoğlu diye kaydet bari böyle ölmem füze at derim 
0 oy
(1,539 puan) tarafından
Benide kızdırdı çocuklarımın babası olarak kaydetmiştim öyle kaldı ben onda hatunum diye kayıtlıyım yani çok takılacak birşey değil ama etraftan ayırt etmek için kocanın başına bişey gelse kimi arayacaklarını bilmezler
0 oy
(17,886 puan) tarafından
Bozulurum yalan yok o beni aşkım diye kaydetti hiç ellemez ben kızınca adıyla kaydediyom 
tarafından
Ahah tüm kadınlarmi boyle ya ;) eşim asla benim ismimi değistirmiyor ama ben sinirlenince ismiyle kaydederim. Hatta bazen sadece nokta koyarım :D
(17,886 puan) tarafından
Aynen valla sinirlenince hemen silerim engellerim :D
0 oy
tarafından
Hade isim anladikta soyad neden Allah akıl fikir versin inşallah 
tarafından
Post ne kadar ciddi bir postta olsa profiline bakinca hep guluyomussun gibime geliyor ya :D hemde kahkaha
tarafından
Hahahaha canım benim yaa bunu herkes söylüyor yaa ☺
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Tartışınca  ben hep kaydederim hatta daha ileri giderim başka şeylerde yazarim fakat eşim yapmazdı son tartışmada görmüş degistigimi oda gitmiş ismimle kaydetmis annem görmüş geçen diyoki o ne oyle kankan mi senin karın o oda annemi sever annem daha fazla sinirlenmesin diye değiştirdi ama ben takmadım kafaya aman cokta tin :)
0 oy
(3,599 puan) tarafından
Ya eşim öyle kaydetmez kaydederse tabi bozulurum ama bu durum abimi pek ilgilendirmez yani
0 oy
(11,217 puan) tarafından
esim istedigi gibi kaydedebilir buna ne abim ne babam karisamaz. tipki bana kaynana ve gorumcenin karisamicagi gibi. tuaf bnce
0 oy
(966 puan) tarafından
Esim hickimseyi telefonuna kaydetmiyo bende kayitli degilim numarami da bilmez cok degisik antika bi insan 
(13,111 puan) tarafından
O nasil bir tür:))
(3,491 puan) tarafından
O ne be. Nasıl haberleşiyosunuz peki
(2,562 puan) tarafından
e nasi ariyo peki numaranı bilmiyosa
(996 puan) tarafından
Daha saçmasıni duymadım :D
(966 puan) tarafından
Aramiyoki zaten oturmaya zamani yok isi cok agir yogun . Ararsada birlik durdugumuz icin annesini ariyo
0 oy
(159 puan) tarafından
Bende sinirlenince hı hı diye kaydediyorum herseye hıhı diyo cunki ama isim soyisim biraz fazla resmi benim kayinpederimde kaynanami hanım çankaya diye kaydetmis soyadini niye yazdi anlamadim :))))
0 oy
(2,170 puan) tarafından

Benimki kavga edince erkek ismiyle kayıt ediyo gene iyisin sen :D kendi durumuma gülüyorum yanlış anlama 

0 oy
tarafından
Annenin evine gelecek kadar aranız kötüyse isterse kayıt bile etmesin

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 296 göst.
14 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Miraysu (2,733 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 430 göst.
0 oy
16 cevap 272 göst.
15 Aralık 2023 Aile kategorisinde Birhilall (1,127 puan) tarafından soruldu