0 oy
255 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Kızlar bebeğimin hasta olduğu için hastaneye götürdük salk Dr hem antibiyotik ilaç ve iburamin zero istemiştim  cold yazmış augmentin yazmış şimdi ben bu ibruramin cold ne yapabilirim bebeğim daha 11 aylık kullanamam. Bu drlar laf edincede milletin zoruna gidiyor. Bebeğim çok fena hasta aklı 5 karış havada geziyordu

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Canım sen ıstedın dıye o ılacı yazıcak degıl ya doktor olan o, bence kendı ıstedıgı ılacı yazmıs 
tarafından
O ilacı yazmiyacakti zaten iburamin zero istedim diye yazdı canım. Kendi istedigi ilacı yazmış olsa bile cold 12 yaş üstü çocuklara veriliyor bebeğim 11 aylık nasıl kullanayım bilmiyormu kendisi
-Reklam-
0 oy
(2,493 puan) tarafından
İkisinde de internette iki yaş altı için önerilmez yazıyor. Ben kızıma  birini kullanmıştım galiba ama hangisi bilmiyorum. Bilerek yazmıştır doktor belki 
tarafından
İburamin zero bebeklere cold ise 12 ya üstü çocuklara veriliyor canım. Zeroyu kullanmıştım bende iyi geldi diye tekrar istedim yazdı ama cold yazmış
(2,493 puan) tarafından
Aaa evet demek ki ben de onu kullandım canım
0 oy
tarafından
Doktor onu uygun görmüştür belki sonuçta bizim her istedigimizi yazamazlar uygun neyse odur
tarafından
12 yaş üstü çocuklara verilen ilaç 11 aylık bir bebeğe uygun görülmez herhalde
0 oy
(257 puan) tarafından
Solunum yolu enfeksiyonu mu var 
tarafından
Evet  göğsü dolmuş burnu tıkalı
0 oy
(1,019 puan) tarafından
Eczaneye götürüp değiştirsen olmazmı sağlık ocağında yazdırırsn olmazsa zeroyu
tarafından
Öyle olacak malesef
0 oy
(1,757 puan) tarafından
Canım geçmiş olsun ama e nabızdan reçeteleri bak istersen  bazı doktorlar dogru yazıyor ama eczane yanlıs veriyor bir kaç kere başımıza geldi eczaneyi kaç kere uyardım sürekli kontrol ederim ben 
(1,977 puan) tarafından
Bende öyle düşünmüştüm. Elinde yoksa bi benzerini veriyo eczacılar.
(1,757 puan) tarafından
Evet canım benim ogluma aynısı oldu baktım uyardım elimde yok dedi Buda olur dedi reçeti verin dedim öyle olurmu ne yazarsa onu verin yoksa başka yere bakarım  diye
tarafından
Şimdi baktım da canım sisteme girmemiş. Ler. Eczasida demiş Dr yanlış yazmış bir antibiyotik olanı yanlış yazdığı için n onu vermemis. İburamin zeroyuda ben fark ettim iste
(1,757 puan) tarafından
Dikkat etmek lazım çocuk daha ya onlar

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 58 göst.
19 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 153 göst.
21 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Meryem0123 (1,937 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 307 göst.
30 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Kbrarslan (1,018 puan) tarafından soruldu