0 oy
102 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar bizim gaz sorunumuz var malum,sağlık ocağındaki hemşire çok sıkışırsa 1 çay kaşığı zeytinyağı ver demişti ama en son gittiğimizde günde 4 defa ver zeytinyağını dedi. Bi kaç gündür vermiyorum ama günde 4 kez verdim ya sabah öğle akşam gece olarak, bişey olmaz demi ya kafama takıldı 

7 Cevaplar

+1 oy
(48,734 puan) tarafından
gaz icin emiyosa senden gecer emmiyosa bebege bir cay kasigi ver corekotu kaynatip sen ic senden gecer ona
-Reklam-
0 oy
(406 puan) tarafından
Ben ilk zamanlar mamasina 1 er damla koyuyordum ama gunde 1 2 defa dikkat et bide ishal olmasin cocuk
tarafından
Kız bi ara hastalanmisti ishali de vardı ama o ara veriyor muydum onu hatırlamıyorum. Bi kaç gündür vermiyorum iyi gibi,ha faydasını çok gördük zeytinyağının o ayrı tabi
0 oy
(323 puan) tarafından
Kaka yapamadığı zaman verdim ama ben de işe yaramadı 
tarafından
Bize de gaz için karnını yumusatsin diye önerdi, ama işte insan düşünmeden edemiyor
0 oy
(2,405 puan) tarafından
Bizimde kabızlık sorunu oluştu bir ara umarım bir daha oluşmaz doktor önerdi ver diye bir iki çay kaşığı zeytinyağı iyi gelir dedi şimdi yemeklerine katıyorum bir iki cay kaşığı
tarafından
Ay inşallah ya. Gaz sorunu gerçekten çok kötüymüş,yavrum bi ara mosmor oluyordu ağlamaktan kendini sıkmaktan
(2,405 puan) tarafından
Kıyamam kaç defa acilin yolunu tuttum bi bilsen benim ilk acemilik de vardı
0 oy
tarafından
Yok kuzum bişey olmaz bn iki yemek kaşığı verdiğim bile oldu
tarafından
Ha iyi bari ya tedirgin olmuştum sağol canım
tarafından
Ay aklıma yeni geldi bebeğim bugün 49 günlük, sen verdiğinde kaç gunluktu
tarafından
Benimkide aynn di cnm
0 oy
(449 puan) tarafından
Canım hakiki zeytinyagiyla karnına masaj yap daire çizer gibi. Ablam yeğenime öyle yapiyo inan yarım saat sürmüyor gazını kakasını yapıyor.
tarafından
Ben de badem yağı ile yapıyordum ama bi süredir yapmiyorum faydasını gördüm mü onu da hatırlamıyorum açıkçası,bide zeytinyağı deneyeyim sağol canım. Eşim yudum zeytinyağı almış hakiki mi acaba o ya
(449 puan) tarafından
Canim yudumuda dene. Ablamın kullandığı Olizzi baby organik zeytinyağı yorumlarına bakarsın canim.
0 oy
(3,141 puan) tarafından
Zeytinyağını kabız olursa ver kabzlk yoksa verme öyle gaza faydası olmaz onun. Gaz için gaz damlası kullancan.
tarafından
Valla hemşire öyle dedi rahatlar dedi gaz giderici kullanıyoruz sab simplex
(3,141 puan) tarafından
O kadar fazla verirsen çocuğun bağırsak düzenini bozarsin bence

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 112 göst.
28 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Tenzile42 (1,210 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 117 göst.
19 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Alisimm (2,359 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 215 göst.
17 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Birkoalaannesi (496 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 241 göst.
13 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde kubraugur (2,529 puan) tarafından soruldu

381,120 soru

11,409,774 cevap

34,946 kullanıcı

...