0 oy
389 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Çok morlaim bozuk okundu ezan su bile icemedim 

Üçte kalktım kucukde uyandı asla asla beni bırakmadı gidip yiyin bisiler babasına da gitmiyor kıyameti kopartiyor ezan okundu yiyemedim bişi yaa bırakmıyor ya koluma elime yapışıyor artık çok sıkıldım

7 Cevaplar

0 oy
(204 puan) tarafından
Olsun kuzum üzülme Rabbim sabrini verir.. O an ki durumunu bilemem ama kucaginda goturseydin ayakta bir iki lokma bisiler yeseydin ya da tvden cizgi film bebek sarkilari acsaydin o oyalanirken hemen bi de su icseydin.. Seni cok cok zorlayacak kadar durmadiysa ona bisi diyemem ama tut orucunu bence kuzum 
tarafından
Durmadı asla çıkma yanimdan diyor elimi birskmiyo mutfağa giriyom çıldırıyor
(204 puan) tarafından
Peki eşin sana bisiler getirseydi bi bardak su bile verme sansi yokmuydu ki
tarafından
Yok canım eşim ise gidiyor diye gece yatmadan vyer yatar. Zaten sesimize uyandı saat kaç dedi dört dedim sahur yaptın mı dedi yok dedim ver bana dedi git bisiler ye verdim gıdım diye çıldırdı neyse dedim o ara lavonaya gıdım gelim bari altma etmim
Bu bir ağlıyor ama kıyamet kopuyor eşim dedi bekle bari ben getirim zaten ezan okundu
(204 puan) tarafından
Yaaa olsun kuzum bundan sonra sende kendini ona gore ayarlarsin artik sıkma canini evlat iste :)
tarafından
Kız ben ayarlıyorum çocuğum değişik yapışıyor ağlıyor geçe geçe
-Reklam-
0 oy
(2,141 puan) tarafından
Benim de kız geçen imsaga 29 dka kalmış ağladı Allah'tan babası susturdu ama ben sahursuz tuttuğumda zorlanmiyirum Allah yardımcın olur canım inşallah

Bide nerde oturuyorsun kız bizdede yeni ezan okundu
tarafından
Urfa'da canım bu babasına bdw gitmiyor gece gece delirdi
(2,141 puan) tarafından
Olur canım bebekler genelde öyle suyunu içseydin inşallah kolay geçer bu arada bende Gaziantep
tarafından
Tam okunuyordu bir yudum alabilildim
0 oy
tarafından
Bizim daha okumadı dün bnde öyle oldum cnm bbkde emzirym biraz zor oldu ama tuttum ck sukur
tarafından
Zor oluyor ya
tarafından
Ewet yaa
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Geçen bnana da böyle bişi oldu.Tam yemeğin başında uyandi gittim aldim mutfaga getirdim durmuyor tabii her yeri karıştırıyor.Kucagimda tutarken çok az yedim doymadim birazda su içtim ezan okundu doymadan kalkmiştim.Cok zor oluyor emziren anne için zor oluyor.
0 oy
(3,826 puan) tarafından

Aynen bende kalkamadım :) ama bu ilk kalkamayışım değil tabi daha önce birkaç kez daha kalkamamıştım... rabbim verir sabrını inşallah 

0 oy
(1,343 puan) tarafından
Nasibin yokmuş canım bugunku sahurdan. Aksamdan bir iki lokma birsey yiyip su içip yat bundan sonra ne olur ne olmaz canım
0 oy
tarafından
Erken kalkaydin canim
tarafından
Biliyorum csnim
(2,137 puan) tarafından
:D derdin ne kaos çıkarmak mı ahaha sayfa bugün eski postlarla dolu :D bu 4. Eski post açışım oldu :D
tarafından
Çünkü meltosun postları hortlattim
(2,137 puan) tarafından
Anlamışam
tarafından
Neyse yeter kaos çıktı

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 470 göst.
12 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Habis57 (2,350 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 154 göst.