0 oy
380 göst.
Aile kategorisinde (337 puan) tarafından
Eşimin bi akrabası yegenime senin yaninda 2 tane çirkin kız vardı kimdi dedi yegenlerimdi dedim diğeri bişey sordu ona döndüm konu kapandı zaten pek akıllı kimseler değil diye kaale almadım ama şimdi keşke cevabını verseydim diyorum içime kürt düştü bana teselli verin kurbanlar:/

20 Cevaplar

0 oy
tarafından
Desin nolmus kiz amaaannn donupte kendilerine bakmıyorlar millete laf ediyorlar
-Reklam-
0 oy
(2,709 puan) tarafından
Başka bi zaman sende ona laf sok
0 oy
tarafından

Laf söylenmiş cevap vermemişsin seni daha nasıl teselli edelim o anda lafını esirgememeliydin 

0 oy
tarafından
Yanımda ayna taşıyordum kendini nasıl taniyamadin diyeydin
0 oy
(13,451 puan) tarafından

Ayna ister misin teyze deseydin :) çirkin çocuk bebek yoktur çirkin bakan göz vardır  kendi kalbindeki çirkinliği görmüştür 

0 oy
(10,411 puan) tarafından
Amaca taktığın şeye bak gotunu yesin de oldu bitti
0 oy
(4,244 puan) tarafından
Ayy dönsün bı kendine baksın bosver o dedı dıye çirkın mi olacak. Küçükken bende esmerdım bı kadın ıcınden gecırmıs cırkınn dıye büyüdükten sonra hayret etti sen ne kadar güzellesmissın kucukken cırkındın dedı.. Gercekten de güzelim herkes begenır:) 
0 oy
(2,013 puan) tarafından
Ya bazi insanlarin zihniyetini anlayamiyorm cirkin ne demek yaa ne yani bu dedi diye basi gogemi erdi nefsimi rahatladi hic sevmem boyle insanlari 
0 oy
tarafından
Amaaan benim amcamn karısı da benim 8 aylık kızıma demiş çirkin burnu kanatlı falan diye kendi torunlarına bakmadan benim prensesinde laf etmiş hiç de takmadım kendi aynaya bı baksın onu diyenler 
0 oy
(44,763 puan) tarafından
Aman takma yaa 
0 oy
(3,599 puan) tarafından
Onun bakışları çirkin demekki hiç bir çocuk çirkin değildir 
0 oy
(5,952 puan) tarafından
Kafana takmaya birseymi ariyorsun  çirkin derk kötü anlamda dediklerini sanmam genelde  derler yanindaki cirkin kimdi diye vs takıntılisin sanırım
0 oy
(2,512 puan) tarafından
Aman onları dese ne olur takılma 
0 oy
(3,162 puan) tarafından
Bence ince bir espri ile sana güzel demek istemiş ☺️boşver kuzum ya o dedi diye çirkin mi olacak. Bir daha derse de ki Allah ın yarattığına çirkin mi diyorsun 
0 oy
(1,274 puan) tarafından
Art niyetli olarak mi soylediler mesela biz de bebeklere nazar degmesin diye cirkin diye sevilir oglumu surekli cirkiiiin diye sevdiler smdi 6aylik adini cirkin saniyor cirkin diyorm gülüp bakiyorum cirkinim diyorm oynamaya basliyor ;D
0 oy
(119,661 puan) tarafından
cirkin diyincr cirkinmj olcan takma
0 oy
(1,944 puan) tarafından
Şaşırmışsındır muhakkak ama o çirkin diyince senin direk yeğenlerimdi demen kötü olmuş. bir daha yaparsa lafını söyle çocuk be onlar sinir oluyorum böyle aptallara
(337 puan) tarafından
Yaaa aynen öyle ya kızdığım noktada bu sanki a evet çirkinse yegenimdir gibi olmuş of yaa
(1,944 puan) tarafından
Boşluğuna gelmiştir ama tutulmamak lazim  kötü olmuş biraz:(
0 oy
(5,012 puan) tarafından
Bazen banada oluyor ama bı sonraki görüşmede aynı şeyleri onlara diyordum öyle rahatlıyorum
(337 puan) tarafından
Ne desem sence bi sonraki görüşümde
(5,012 puan) tarafından
Bnmde bı yakınım bı yeğenime şey demişti büyük abinin çocukları aynı bizden küçük abininkini sevemedim gtti bnde sesimi etmedimisafirdr diye
Bn onlara gidince aynı şeyi tekrar ettim teyze büyük kızımn çocukları çok tatlı küçük kizinkini sevebilir miyim bilemem diye anlamıştır muhtemelen ama yapacak bir şey yok
(337 puan) tarafından
Ya aslında numarasını isteyip aramak istiyorum ama sonra amann bunları kim hesaba almiski boşver diyorum
Aslında arasam kiz sen öyle dedin mağazada kalabalık diye bişey demedim ama yaptığın çok günah abla annende senin gibi bu kadar bed konuşuyor sende desem mi
(5,012 puan) tarafından
Yok boşver pore deve olur . Biliyorum için içini yiyor ama deme boşver illaki  karşı karşıya gelirsiniz . Arada da aman şaka yaptım falan der
0 oy
(7,296 puan) tarafından
Açsında kendine baksın tövbee
0 oy
tarafından
O çirkin dedi diye çirkin mı oluyor yeğenlerin 

Bak bazı insanlar nazar değmesin diye çirkin de diyorlar belki ondan öyle demistir ben zaten hülyanın kızının resmini görünce çok cirkinsin keşke seni yiyebilsem diyorum çünkü ya çok tatlı dediğimde nazarım değer diye korkuyorum he bebek ve çocuklara gerçektende de çirkin diyenlerin dilleri kopsun bir meleğe bir masuma çirkin demek iğrenç bir şey 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 244 göst.
17 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Buket masal (2,365 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 169 göst.
0 oy
10 cevap 290 göst.
7 Kasım 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Buket masal (2,365 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 113 göst.
17 Mayıs 2021 Aile kategorisinde kubraugur (2,529 puan) tarafından soruldu

382,100 soru

11,440,142 cevap

35,010 kullanıcı

...