0 oy
96 göst.
Diğer kategorisinde (601 puan) tarafından
Kızlar bu 2 yaş sendromu başımıza bela oldu.baskasindan duyunca saçma gelirdi ama araştırıyorum ve yaşıyoruz gerçekten var böyle bişey.size bı sorum olcak kızım 9 Mayıs'ta 2 yaşına giricek.asiri derece sınırlı normal zamanda sıkıntı yok ama mesela üstünü ortucek yapamiyo basliyo bagrinip çığlık atmaya sinir olmaya.bnde hep diyorum biseyi yapamadığımız zaman nabiyoduk anneden babadan yardım istiyoduk..bn öyle deyince sakinleşip yardım istiyo beraber yapıyoruz.bunda sıkıntı yok ama bişey hayir dediğimiz zaman veya hayır cevabını alacağını anladığı zaman kendini yüz üstü yere atıp yüzünü yere kapatıp bagrip ağlamaya basliyo ve ben napmam gerektiğini bilmiyorum bı yanım yerden kaldırıp sakinleştirip konuşarak nedenini anlat diyo ama okuduğum bı yazidada görmezden gelin diyo kendi sakinlessin diyo siz nabiyosunuz bana bı akıl verin ya

3 Cevaplar

+1 oy
(4,983 puan) tarafından

Oglum çalıyor biz oynuyoruz

Bir halimizi gorsen :)

tarafından
Çalsın sazlar oynasın evlatlar shsj
(4,983 puan) tarafından
Esmam ❣️
2 ergen kızım 2 yaş sendromunda olan oglum var halimi bir düşün ☺️☺️
tarafından
Düşünemiyorum bile düşünemiyorum bir tane ergen kardeşim var
-Reklam-
+1 oy
(1,988 puan) tarafından
Yavrularımız ayni gün doğmuş ayni yaşlar. Yavaş yavaş bizde de başladı o durum hiç üstüne gitmiyorum . Geçen gun dışarıdan eve girmiycekmis kapının ağzında yırttı kendini . Baktim sakinlesmiyo kilitledim kapıyı acmasin diye geçtim içeri oturdum tam 10 dakika ağladı . Bağırış cagiris ağlaması gecince iç ceke ceke yanima geldi . Hava karanlık oldu ben karanlıktan korkarım seni dışarıya cikaramam dedim aldım kucağıma sirtini sivazlarken uyuyakaldi
(9,608 puan) tarafından
Kız benimki öyle ama dikkatini dağıtıyorum çabuk unutuyor uzun sürmüyor hiç benimkinde mi sorun var acaba
(1,988 puan) tarafından
Normalde benimkide hemen dikkat dağıtınca susardi ama diyorum ya yavas yavas yeni yeni başlıyor. Bakıyorum sakinlesmiycek algılarını kapatmış. Kendi haline bırakıyorum
(9,608 puan) tarafından
En iyisi ya üstüne gitmemek lazım yaptığın doğru
(601 puan) tarafından
Tesadüf :) valla bilmiyorum napcaz ya
0 oy
(321 puan) tarafından

Görmezden gelince kendi sakinleşmiyor kesinlikle kim dediyse yalan söylemiş :D Daha çok bağırıp çağırıyor. Sesini duyurmak için daha yüksek sesle ağlıyor. Hala görmüyorsan vuruyor

(601 puan) tarafından
Bnaada mantıksız geliyo kendimi yerine koyuyorum ben ağlasam biri beni umursamasa hoşuma gitmez kucağıma alınca hemen sariliyo bana ama doğrumu yapıyorum bilmiyorum ay valla çok zor ya her yaşın ayrı işte :)

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 312 göst.
19 Ekim 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Pıtırcık (986 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 57 göst.
3 Şubat 2024 Diğer kategorisinde HaticeEmir (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 123 göst.
0 oy
1 cevap 53 göst.
21 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nrtnurself. (0 puan) tarafından soruldu

380,069 soru

11,377,450 cevap

34,864 kullanıcı

...