0 oy
436 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
tarafından kapalı

Eşinizle aranızda boy farkı var mı ne kadar :D bizim 26 cm

notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

23 Cevaplar

0 oy
(1,988 puan) tarafından
Tam bı küçük cetvel boyu 
(9,626 puan) tarafından
Kader arkadaşım asdghaha biz geçen hafta sonu dışarı çıktık oğlumun elinden tuttum eşim kızımın arabasını sürüyo dedim hepimiz senin çocuğun gibi duruyoruz çünkü esim benden uzun oglum bacağımın boyu kadar neredeyse bana kavuşucak o yüzden hakikaten boydan cocugu gibiyim :D eşim 176 ben 160 oglum 92 93 cm benim yarı boyumu bile geçmiş :D
(1,988 puan) tarafından
Bizim hepimize kardeş misiniz diye soruyolar . Bu eve taşındık komsu gelmis kapıya çınarla çıktım kocam arkamdan geldi anneniz yok mu bı hoşgeldin diyeyim diyo . Dedim ana benim buyur .ddd kadin hala beni gorunce kafasini ceviriyo yazık
(9,626 puan) tarafından
Ana benim :)) Allah seni ne yapmasın ya cevaba bak çok güldüm :))) alemsin yeminle :)) yaşı göstermemek güzel bise aslında ama işte bazen sorun aynı benim yaşadığım olay gibi :)) bigün 101e gittik eşim çocuklar ben toplu alisveris yapicaktik yaptık kasaya geldik ben bise almıştım yanlış almışım eve geldikten sonra farkettim neyse aldık ettik eve geldik poşetleri boşaltırken baktım yanlış almışım hemen 2 3 dk sürmeden geri götürdüm market cok yakın,gittim dedimki bunu yanlış almışım degistirebilirmiyim dedim kasiyer bana dediki sen git annen gelsin sana iade yapamam 18 yaş altı yapmıyoruz imza adres lazım dedi bende ma.l gibi kaldım sonra kendime geldim dedim beni 18 yasinda mi zannettin dedim evet dedi dedim az önce çocuklarımla burda alışveriş yaptım 2 tane çocuğum var 26 yaşındayım ben dedim kız o kadar kızardı ki çok özür dilerim dedi çok utandım ama sizde hiç göstermiyosunuz dedi dedim oda benim sırrım :D oradakilerin hepsi beni tanıyo ama bu yeni gelmişti o yüzden afalladi :)) kızdan benden küçükmüş beni 18den küçük sandı aslında 26yım oda 19 yaşındaymış :D
(1,988 puan) tarafından
Bende küçük duruyorum ya iyi bisey hosuma gidiyo benim  . Bodur tavuk her daim piliç hesabı. Dolmuşta falan öğrenci tarifesi almaya kalkiyolar
(9,626 puan) tarafından
Ay o benimde başıma gelmişti daha yeni evliydim minibüse bindim ben parayı uzattım tam demedim o öğrenci almış paraya baktım eksik aldınız dedim öğrenci aldım dedi ama ben öğrenci değilim dedim dürüst davrandığım için adam paranın hepsini geri verdi buda bizden olsun sizin gibiler çok kalmadı dedi :)iyiki kısayız  :D
-Reklam-
0 oy
tarafından
13 cm benden uzun 
0 oy
(1,948 puan) tarafından

1.64 - 1.74 çokta belirgin bi fark değil :)

(48,491 puan) tarafından
aynıyız ☺️
(1,948 puan) tarafından
Topuklu giyince eşit oluyormuşuz, diyor giyme özgüvenim gidiyor. Allah'tan benden kısa değil boşanmaya kalkardı heralde :D
0 oy
(12,485 puan) tarafından
Yan yana durunca 3.4 cm fark var eşim uzun 
0 oy
tarafından

Var var :D           

0 oy
(3,599 puan) tarafından
20 santim var çaktırma sjsjsjjssn 
0 oy
(57 puan) tarafından
15, cm var canm :)
0 oy
(2,699 puan) tarafından
Baya var ama ne kadar bilmiyorum eşim uzun epey :D
0 oy
tarafından
15 16 cm var aramızda 
0 oy
tarafından
10 cm. Huyu huyuna boyu boyuma :-D:-D:-D
0 oy
(9,626 puan) tarafından

Malesef var :D Ben seviyorum aslında ondan kısa olmayı:)) 16 17 cm falan var 

0 oy
tarafından

Herkes kısa olduğumu söyler. Ama eşim bi kere bile ima etmedi. 34 sm var evet.:D

0 oy
(1,462 puan) tarafından

45 cm bizim aramizda var :D

tarafından
Ahahah maşallah ama kısa olmak güzel bence hele ki ben gibi topuklu giymeyi sevenler için
(1,462 puan) tarafından
Aynn bnde severim topuklu. Boyum 152 165 i buluyorum
0 oy
(48,491 puan) tarafından
10 cm var ☺️
0 oy
(33 puan) tarafından

30 cm :D                

0 oy
(119,112 puan) tarafından

10cm cik kadar var topukluyla hic yok :D

0 oy