0 oy
129 göst.
Diğer kategorisinde (241 puan) tarafından

Kızlar merhaba üniveriste sınavına giricem 23 haftalık gebe olucam o zaman sağlıklı ilerlersek daha önce hamileyken sınava giren oldu mu heyecan yapacağımı sanmıyorum ama bilemiyorum da ne olur :ermm:

5 Cevaplar

0 oy
(3,552 puan) tarafından

Hamileligi boyunca okula giden vize ve finallere giren ben :angel:

(241 puan) tarafından
Bende istediğim bölümü kazanırsam doğumu yeni yapmış olucam 40 lı oluyorum olulda bunun için izin veriyolar mı acabaa
(3,552 puan) tarafından
Ben bitirdim doğumdan önce. Sadece bitirme tezim kaldi. İzin vermezler. Dondurman gerek okulunu
(241 puan) tarafından
Evett bende öyle düşünüyordum izin vermzlerse dondururum diye düşündüm
(3,552 puan) tarafından
Vermezler kuzum donduracaksin mecbur. İzin verseler bile dersleri takip edemeyeceğin icin bi anlamı olmaz
(241 puan) tarafından
Tabiii hem benim için hem bebiş için en rahatı en güzeli böyle olur inşallah yerleşirimde dondururum :)
-Reklam-
0 oy
(4,430 puan) tarafından
Eşimin halasının gelini beden eğitimi ogretmeni çocuğu mülakat için erken sezeryanla aldırıp 3 günlükken mülakata girdi birde tuttu kazandı sınav neki:)
(4,430 puan) tarafından
Vallahi öyle gerçekten bende hayran kaldım kendisine o yüzden herşey mümkün gibime geliyi:)
(241 puan) tarafından
evet tabiki öyle benimde hemşire bir tanıdığım ikizlere hamileyken ders çalışıp hukuk kazandı doğurup emzire emzire okula gidip ders çalıştı şimdi bir üniversitenin avukat hep imreniyorum o kadına :)
(4,430 puan) tarafından
Çok varki öyle valla çalışan yapıyor bacım bizim edebiyat hocamız da iki çocukla üniversite okumuş bide kpss kazanıp kadrolu çalışıyordu daha yeni komsumuzun gelini hamileyken dediğin gibi öğretmenlik bitirdi göreve gitti doguya
(241 puan) tarafından
Maşallah vallahi Allah hiçbir emeği boşa çıkarmıyor inşallah hepimizin emeğimi boşa çıkarmadan mükafatını versin azim ve hırs çok büyük duygular yapan yapıyor vallahi
(4,430 puan) tarafından
Amin canım aynen öyle Allah büyük emeklerin karşılıksız kalmaz insallah
0 oy
(2,016 puan) tarafından
Hamileyken gozetmen oldim universite sinavinda :)) aof sinavina girdim hamileyken kirkim cikti yine aof sinavina girdim bide finale girsme bitecek insallah
(241 puan) tarafından
Ohh maşallah :)
0 oy
(356 puan) tarafından
Son haftalarımda girdim DGS diğeride bölüm sınavıydı su almayı unuttum birinde ama hamile olduğum için maskemi çıkarmaya korktum lohusa kilodu giyip gitmiştim birde aklında bulunsun her okulun lavabosu açık olmuyor özellikle kilitleniyor 
(241 puan) tarafından
Aaa kitleniyor mu özellikle söylerim gireceğim yerdeki gözetmen öğretmene :) maskeyi bende hala çift takıyorum ya eşime bile çift taktırıyorum gerçi şimdi azaldı ama yine korkuyorum
(356 puan) tarafından
Azaldığını şahsen düşünüyorum ben hala gittiğim yerlerde çift takarım eşim sağolsun 2 sefer saldı ikisindede Corona oldu birinide bizlerede bulaştırdı hala daha gırtlağım acıyor

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 71 göst.
3 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Merve1997 (193 puan) tarafından soruldu
+1 oy
4 cevap 119 göst.
0 oy
3 cevap 94 göst.
8 Nisan 2021 Kültür-Sanat kategorisinde Kurabiye canavarim (703 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 63 göst.
19 Nisan 2023 Diğer kategorisinde MinnosunAnnesii (978 puan) tarafından soruldu

381,215 soru

11,412,378 cevap

34,956 kullanıcı

...