0 oy
399 göst.
Aile kategorisinde (204 puan) tarafından
Benim bir tane yavru aslanim var bilenler bilir bana 2.ciyide yap beraber buyut biraz zorlanirsin ama buyuyunce ikiside cok rahat olursun diyolar sizlerin nasil aralarinda ne kdr fark var ay yada yil 

34 Cevaplar

+1 oy
(9,626 puan) tarafından
15 ay var cok şükür rahat bakıyorum,aynen dedikleri gibi ikisi birden büyüyo 
(204 puan) tarafından
Guzel bisi ikisi birden buyumesi masallah
(9,626 puan) tarafından
Sagol canim,bana göre avantajı cok cok fazla,illa ki zorlukları oldu hepten el bebek gül bebek olmadılar ama oda zamanla geciyo şuan kızım 8 ayının içinde 7si bitti oglum 2 yaşına giricek hic kıskançlık nedir bilmez vurmaz etmez,sabahtan akşama kadar dibinden ayrılmaz sürekli öper sever onunla oyun oynamaya çalışır oglum kendince oyun yapiyo kızım gülünce oğlunun hoşuna gidiyo yaptığı şeye devam ediyo gülsün diye,cok cok avantaj olan tek şey kıskançlığı bilmemesi zaten buda olmayınca büyütmek daha kolay oluyo emin ol,çünkü eğer kiskansaydi bu sefer kızımla hic ilgilenemezdim ama öyle olmadığı için ikisiylede fazla fazla vakit gecirip ilgilenebiliyorum cok şükür
(204 puan) tarafından
Cok sukur iste Rabbim.kolayligini veriyor ya onlar buyuyunce iyice cok rahatlicaksin valla Rabbim cocuklarini korusun guzel gelecek nasip etsin maşallah ❤
(4,538 puan) tarafından
Benimkilerin arasinda da 15 ay var
-Reklam-
+1 oy
(198 puan) tarafından
Kızım 6 yaşına giricek oglum 6 aylık olucak çok zor 6 yılda yeni düzenim oturmuştu başa sardım çok zor geliyor o yüzden daha yeni yeni alışıyorum diyebilirim başa sarmak çok zor geliyor o yüzden tam diğerinin zorluğu bitmeden olması gerek diye düşünüyorum çünkü yenidoğan bebek zor herhalukarda tabi yardım eden varsa öyle değil ben tek baktım birde fıtığının vardı kabus gibiydi o yüzden fazla ara vermek iyi değil 
0 oy
(7,358 puan) tarafından
yok şuan tek cocuk ıyı uzun süre düşünmuyom 2 ciyi
(204 puan) tarafından
Bnde ole diyorm bakalm oyle demeleride mantikli geliyor ama yinede ben bilirim :D
0 oy
(10,453 puan) tarafından
Kızımla oğlumun arasında tam 17 ay var cnm 
(204 puan) tarafından
Maşallah kuzum normal guzel aralik bence
(10,453 puan) tarafından
Hehe bence biraz normal değil gibi )
0 oy
(1,169 puan) tarafından
Benim kızım şuan 27 aylık 8 haftalık hamileyim hep 2 yaşını doldursun öyle 2. Yi düşüncem diyordum. Gerçekten de şuan tam zamanıymış 
(204 puan) tarafından
Masallah kuzum Rabbim sag saglim kucagina almayi nasip etsin
0 oy
tarafından
22 ay var 2oğlumun arasında sana tavsiyem sakın milleti dinleme ben dinledim anam ağladı senin anan ağlamasın bence 
(204 puan) tarafından
Buyuyunce rahat edersin diyolar ya zorlugu tabiki olur ama haklisin bi yandan da valla bacim ceken bilir
tarafından
Şu an rahatım evet biri 16 diğeri 14 yaşında ama 7 sene boyunca neler çektim
(204 puan) tarafından
Kolay buyumuyolar tabiki ama masallah kocaman olmus seninkiler ne guzel :)
(3,219 puan) tarafından
Aaa elif gülce senin o kadar büyük çocukların var mıydı ya çok şaşırdım şuan
tarafından
:D evet canım oğlanlar büyüdü kızım 23 aylık ☺️☺️
0 oy
tarafından
Benm de kizim 6 aylık bnde öyle düşünüyorum ama bilmedim 
(204 puan) tarafından
Benimde oglusum 6 ay 12 gunluk bende bilemiyorum valla ya
0 oy
(341 puan) tarafından
2.5 yaş war 
(204 puan) tarafından
Gayet ideal valla
(341 puan) tarafından
Aynen isteyerek  bu yasi bekledik. Kizim 2 yaşında.  Şu an bende 4 aylik hamileyim
0 oy
tarafından

Milleti dinleme sen bakacak olan sensin

Kendine guveniyosn 2 ye yeterim diyrsn yap

Kiz yeni baktm 6 aylik beben var dahha kucuck hakkina girme 2 yil emzir 18 aylik bbem var en az 2.5 yil emzrcm 
Bebene yazk
(204 puan) tarafından
Valla cok zor bakmasi insan cok zorlaniyo cok sukur Rabbim guc kuvvet veriyor ama ben ikisi buyuyunce rahat etcek kismindayim da bilemedim tabi yinede
tarafından
Ama seninki baya kucuk 2 yasini doldrsn bence
6 aylik daha ufack
Bedenen seninde dinlenmn gerek
(204 puan) tarafından
Evet o konuda haklisin ay kiz cok aklima giriyolarda uymucam onlara :D
0 oy
(12,486 puan) tarafından
3.5 yaş var aralarında çok zorlanmadım ben 
(204 puan) tarafından
Yas araligin gayet ideal canim.masallah
0 oy
(7,924 puan) tarafından
Kızımla oğlum arasında 3 yıl 7 ay var 
(204 puan) tarafından
Gayet ideal masallah kuzum
0 oy
tarafından
Ikisi bir büyür mantığını hiç anlamıyorum mesele sadece çocuk yapmak gibi algılanıyor önemli olan çocuklara yetebilmek ve bu pespese dogumlarda mümkün değil 2.yi sen ne zaman hazır hissedersen yap asla kimseyi dinleme benim ilk oğlumla 2.oglum arasında tam 3 yaş var planlı bir hamilelikti çünkü büyük oğlum uslu beni yormayan bir bebekti kardeşi olduğunda da fazla zorlanmadım 3. Bebeğimi de 2.oglum 7 yaşındayken yaptım:) çok ta rahat büyüttüm abileri çok yardımcı oluyor çok şükür 
(204 puan) tarafından
Evet dusucelerinde haklisin iste ceken bilir bacim ama senin ne guzel tam vaktinde olmus masallah
0 oy
tarafından
Bebeğine bağlı cnm ilk çocuğun uysalsa hicbiseyde olmaz 
(204 puan) tarafından
Uysal cok sukur ama ne biliyim ya
0 oy
(1,601 puan) tarafından
Tam 24 ay var kızımla oğlum arasında 
0 oy
(15,853 puan) tarafından

364 gün var aralarında :D

tarafından
1 günü kim çaldı laaa:)))
(15,853 puan) tarafından
Doktorlar bekleyin yapmayın etmeyin dedim 1 gün daha bekleyin kızımla aynı gün olsunlar dedim dinlemediler hahahah. Şaka bir yana. 4 cm açıklığım vardı doktor yatisimi verdi sanci gelmeyince diğer gün suni verdiler doğdu oğlum..kızım oglum 13 şubat oğlum 12 subat
0 oy
(6,944 puan) tarafından
2 yaşında bir kızım var ikinci içinde çalışmalar devam ediyor  :)
0 oy
tarafından
Biri 23 aylık bide şimdi hamileyim bir aylık
0 oy
(301 puan) tarafından
14 aylık oğlum ve 3 buçuk aylık kızım var isteyrek olmadı şuan o kdr mutluyum ki onlarla iyiki olmuş çok kolay değil ama bambaşka ikisiylede büyümek 
0 oy
(314 puan) tarafından
Bebeğim doğduğunda kızım iki yaşında olacak inşaallah.
0 oy
tarafından
Yavru aslanın akıllı herhalde kendine güveniyon. Bende de var bı yavru aslan ama sağolsun asla yakın zamanda düşünemiyorum 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 230 göst.
1 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde BegumY (124 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 275 göst.
2 Mart 2022 Diğer kategorisinde BegumY (124 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 304 göst.
28 Nisan 2022 Aile kategorisinde Fatmanurozdemir429 (63 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 480 göst.
12 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,587 puan) tarafından soruldu

378,265 soru

11,321,671 cevap

34,767 kullanıcı

...