0 oy
110 göst.
Diğer kategorisinde (7,457 puan) tarafından
ben bır baza aldım gecen sene ama baza sorunlu gıcır gıcır ötüyo tahtaları sorunlu normal bazaların kantapilak ya benimki tahta bunu düzeltire birimiyim tamir olmaz mı acaba 

4 Cevaplar

0 oy
(331 puan) tarafından
Bizde 2 sene önce sıfır aldık ama bazali değil alçak olanlardan bi senedlr kımrasamm gacır gücü ediyo sinir oleuk bazali alcaz mecbur 
(331 puan) tarafından
Hm anldim iskeletin değişmesi lazım sanırım yoksa çekilcek çile dgl kızım sesine uyanmasın diye sağa sola dönemiyorum
(7,457 puan) tarafından
aynen oyle satsamı acaba napsam
(331 puan) tarafından
Arkadaş yağla demiş bu dene istersen bide ben deneyim olmassa satarsın napcaksin baska
(7,457 puan) tarafından
bi denecem bakam ısallah düzelir
(331 puan) tarafından
İnşallah
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ekleme yerlerine hafif yağ sürün canım. Sürtünmeden kaynaklı oluyor gıcırtı sesi ses gider. 
(7,457 puan) tarafından
bi deniyem yarın İŞALLAH olur normal yağ mı
tarafından
Evet canım zeytinyağı koku yapabilir ay çiçek yağı az birşey sürdüğünde menteşe kısımlarına sesi gideriyor. Bir damla yeterli olabilir.
(7,457 puan) tarafından
tm tesekur ederim
tarafından
Rica ederim inşallah işe yarar canım ben de iş gördü.
0 oy
(553 puan) tarafından

Kiz gecen bizimki.baza yerinden kırıldı garantiyi aradim dedim boyle boyle bana dedikleri.sey kirmadan haber verecektiniz :D dedim ne bileyim ben kirilacagini simdi baza acilmiyor birden oldu dediler ki anlamaliymis garantiye girmiyormuş :D

0 oy
(553 puan) tarafından

Kiz gecen bizimkibaza yerinden kırıldı garantiyi aradim dedim boyle boyle bana dedikleri.sey kirmadan haber verecektiniz dedim ne bileyim ben kirilacagini simdi baza acilmiyor birden oldu dediler ki anlamaliymis garantiye girmiyormuş :D

(7,457 puan) tarafından
valaha kaldık desene boyle cocukta uyanıyo gıcırtısına
(553 puan) tarafından
Sonra besik aldim kurmaya geldiler de kurmaya  gelenlere sordum durumu anlattim allah razi olsun yaptılar da gittiler. Yapan adam dedi ki ilk kurduklarinda alalade yapmislar yanlis yerlere monte etmişler bnede kaldir indir yaparken kirilmis dogal olarak desen kabulde etmezler
(7,457 puan) tarafından
anladım düzelmis ben sınır oluyon sesıne

İlgili bir soru bulunamadı

381,359 soru

11,417,348 cevap

34,968 kullanıcı

...