0 oy
244 göst.
Diğer kategorisinde (88 puan) tarafından
Burayı çok uzun zamandır  oğluma hamileyken indirdiğim programda sohbet bölümü aktif değilken takip etmeye başlamıştım. 2018in sonlarıydı. Hep üye olmak istemiştim ama olamadım boşanma aşamasına adım attığım şahıs yüzünden. Bazen burda okuduklarımda satırlarda kendimi buldum ağladım. Rabbim bu zorlukları yaşayan hayatında  böyle hisseden tek ben değilmişim diye, çünkü anlaşlmk istedm. Yarın yeni bir hayata başlayacağım. Anlatacak çok yaşadıklarım var mutsuzluklar, umutsuzluklar lakin Rabbim can sağlığı versin diyorum gerisi oluyor bir şeklde. İçine düştüğüm çıkmzlardan bir bir uzaklaşıyorum artık. Sorun cevp vereyim. Ben anlatayım okuyun, üye olamadanda okuyanlara benim satırlarım blki cesaret olur, hayatınızı kuklasıymış gibi bir adamın eline bırakmayın anneler... 

7 Cevaplar

0 oy
(4,991 puan) tarafından
Yarin bosaniyirmusun 

Cocuk varmi
(88 puan) tarafından
Yarın babam şehir dışından gelip alıcak, çarşambada inşallah davayı açıcaz, şimdide uzaklaştrması var.
(88 puan) tarafından
1 oğlum var, bir tanede cennet kuşum.
(4,991 puan) tarafından
Hakkinda hayirlisi olsun insallah
(88 puan) tarafından
Amin inşallah
-Reklam-
0 oy
(4,041 puan) tarafından
Sebep neydi canim
(88 puan) tarafından
Silahına koştu, öfke problemi olduğundan p uyanmadan saklamştm silahını, o koşunca apartmana koştum sonra seslere ihbar etmişler, şikayetçiym dedim uzklştrma rapor aldık bakalım neler getrcek zaman
(4,041 puan) tarafından
İnşallah yeniden doğmuş gibi olursun
(7,792 puan) tarafından
Vay be haberlerde bı cinayet daha izleyeckmisiz nerdeyse...
Çok şükür rabbim esirgemis
(88 puan) tarafından
İnşallah, kendi suçsuzluğumu ispatlıycam diyor, çocuğu yaşıgelince alcam elinden diyor, inşallah atanrım da bu zaöan zarfında evladımla da  imtihan olmam
(88 puan) tarafından
Böyle birşeyle karşılaşcağımı tahmin edip o silahı saklamak, ve komşum un ihbarı kardeşimin ihbarı... Çok şükür bin şükür can sağlığım yerinde oğlum yanımda ailemin evine gidebldm.
0 oy
(5,220 puan) tarafından
Allah kalbine ferahlık huzur versin yardımcın olsun inşallah bacı
(88 puan) tarafından
Amin inşallah Allah razı olsun. Korkuyorum açıkçası ölmekten değil ama ailem arkamda olsada yeni bir hayata adım atacağım. O yüzden dualar iyi dilekler önmli gerçekten.
0 oy
(7,330 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım  
(88 puan) tarafından
Amin inşallah tüm zorda darda kalanlara inşallah
0 oy
(1,560 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun hakkında en gzuel şeyler seninle olsun inşaallah
(88 puan) tarafından
Amin inşallah Allah razı olsun
0 oy
(1,586 puan) tarafından
Çok doğru dedin canım yalnız değilsin malesef aynı sorunları malesef daha kötülerini yaşayan o kadar çok kadın varki Allah hepsinin yardımcısı olsun senin adına da çok sevindim sakın korkma olur mu Allah mazlumlarla beraberdir dilerim seneye bu zamanlar iyiki dersin bundan sonra hayatında bu adımı attığın için Rabbim sana hep şükürler ettirsin hep iyiki bu adımı atmışım diyesin şuan bu kelimeleri yazarken canım kadar sevdiğim kardeşim dediğim bir arkadaşım da dua istiyor Allah'ım senin ve onun yardımcısı olsun sizlere güzel yazılar yazzsin Rabbim ❤️
(88 puan) tarafından
Amin inşallah arkadaşınızın da Rabbim yardımcısı olsun, zorluğu o evin içini yaşayan bilir. Hep kızıyordu girme okuma bu site sana iyi örnek olmuyor, mügeyi izleme, şu insanlarla görüşme, niye çünkü bn onunlayken akıl tutulması yaşadım diyorum, ne zmn birşeyleri sorgulasam seni kim dolduryo, nerden duydun diyordu.
(1,586 puan) tarafından
Aminn Allah razı olsun.. aynen öyle herhangi birşeyi sorgulayip neden dediğimiz zaman kendi aklimizla düşüneceğimizi değilde hep başkalarının dolduruşu oluyodu Allah onlara fırsat vermesin
(88 puan) tarafından
Amin gerçekten öyle
0 oy
(8,310 puan) tarafından
hakkinda hayirlisi olsun
(88 puan) tarafından
Amin inşallah Allah razı olsun

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 209 göst.
1 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy