0 oy
61 göst.
Diğer kategorisinde (193 puan) tarafından
artik kafayi yemek üzereyim biliyorum herkesin bu sıkıntisi var elbette ama artik ne yapacagimi şaşirdim 2 yasinda oglum gece gundur uyumuyor surekli agliyor ne istedigide belli olmuyor o agladigi zaman benimde cok canim yaniyor sürekli bagirsak enfeksiyonu gecry cok sık gecryr yerden pis bisey yedirmemeye dikat etmeye calisiyorum ama inadina cikip balkona vs dokup ordan yiyor 15 gun hastanede yattik isal kusma ates sikayetle ciktik gene ateslendi sonra gecti tekarr ateslendi bagislik sistemimi dusuk anlamiyorum ve hic bisey yemiyor yumurtayi agzina sumruyor yogurt peynir hic bisey yemek istmyr bide emiyor 2 yasini  3 4 ay gecti birakmiyor biraktiramadim maleseff ne yapacagimi sasirdim vala

2 Cevaplar

0 oy
(966 puan) tarafından
Sakin ol cnm.azar azar yedirmeye çalış.bnm yavrumda yemek yemeyen bir bebekti.baska çocukla yedirdim çoğu şeyi.gunduz bir çocuk varsa küçük eşlik ederek yedirmeyi dene bir.gecmis olsun.iyilesip toparlanacak inşallah.
(193 puan) tarafından
Allah razi olsun inşaalahh ya
-Reklam-
0 oy
(1,837 puan) tarafından
Kızım 10 aylık bizde öyleyiz daha bir ay önce yattık hastanede dünden beri yine nefes alamıyor bugün götürdüm doktora zatürre tekrarlamış dedi. Bizde akciğerden beladayiz bir türlü gülmedi yüzümüz ya
(193 puan) tarafından
Allah yardimcimiz olsun cnm
(1,837 puan) tarafından
Amin canım dünden beri evin halini gor dersin ki ne olmuş bu evde. Mutfak çamaşır her yerde beni bekliyor ama kız hastayken koala gibi yapışıyor bırakmıyor hiç bir şey yaptirmiyor deli oldum iki günde
(193 puan) tarafından
bizimkide ayni cnm onlar iyi olsun keske hersey yapilir ama bu hastaliklad bizi bebekleri magfedio

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 45 göst.
23 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
8 cevap 236 göst.
21 Eylül 2021 Aile kategorisinde Yekta.16 (49 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 313 göst.
4 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Mina (2,620 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 33 göst.