0 oy
356 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (1,561 puan) tarafından

Kızlar kızımin elbisesi vardı giyilmemiş onu giydieecektim bayramda ama hava soğuk olacak gibi sizce bu nasıl kararsızım almakta evdeki elbisesini de atıyım sizce hangisi daha güzel ve sıcak olur daha önce beğenip büyüyünce giyer diye aldığım ince ama 

image

image

6 Cevaplar

+1 oy
(369 puan) tarafından
Leopar deseni bebeklere yakıştıramıyorum daha hoş şeyler var çok tatlı kıyafetler var bakınca ama zevk meselesi
(1,561 puan) tarafından
İçine hava soğuk olacağı için başka birşey giydiririm diye düşündüm canım ben severim aslında ama bilemedim şimdi
(369 puan) tarafından
Ben e bebekten aldım altı elbise üstü ceket çok kullanışlı e bebeğin sayfasında bulursam atarım
(1,561 puan) tarafından
Tamam canım  bakarım bulursan bende göz gezdirmeye devam ediyim bugün mağazada görmüştüm bunu netten bulup attım bende buraya
-Reklam-
0 oy
(168 puan) tarafından
Hava soğuk olcak gibi canım alttaki pembeli iyi bence hatta uzun kollu salopet varsa uzun kollu al bence 
(168 puan) tarafından
Ya da bunu al soğuk çok olursa badiyle giydirirsin sıcak olursa bu kısa kollusuyla giydirirsin
(1,561 puan) tarafından
Anladım uzun kollu giydiririm diye düşündüm içine
(168 puan) tarafından
Hm olabilir aynen
0 oy
(1,389 puan) tarafından
İlk kıyafet biraz günlük gibi cnm diğeri de kolları uzun olsa iyiymiş üşüyeblir. 
(1,561 puan) tarafından
İçine siyah bı badi giydirmeyi düşünüyorum onu alırsam eğer ilk fotoda daha önce almıştık bı kayananmlara birde anneme gidecem harici eşim çalışıyor evde olacam
0 oy
(7,478 puan) tarafından
Üsteki gündelik canım alttaki güzelmiş 
(1,561 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım  kayananm ve anneme gidecem sadece harici evdeyim eşim çalışıyor o yzuden bı ayakkabı alırım sadece demiştim ama hava soğuk olacak gibi
0 oy
(2,671 puan) tarafından
İlk aldığın çok güzel ikinciisde çok güzel ama hava soğuk olursa şayet uzun kollu al istersen  ama birincisi sade ve güzel ikincisi sık ikiside güzel hava çok sicaj olmaz diye düşünüyorum
(1,561 puan) tarafından
Aynen canım ilk resimdekini badi ile giydiremem ama ikincisini kısa kollu yerine içine siyah badi giydiremiyirim diye düşündüm ama karar veremedim alsam mı almasammi diye
0 oy
(7,381 puan) tarafından
Üsteki bayram için uygun olmaz canım. 
(1,561 puan) tarafından
Anladım canım evde geçecek bı annemle kaynanama gidecem sadece bir gün içinde diğer günler eşim çalışıyor evde olacam diye sadece bı ayakkabı alırım demiştim ama kararsız kaldım havalarda soğuk olacak diye

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 76 göst.
0 oy
22 cevap 630 göst.
15 Haziran 2022 Aile kategorisinde Kayramball27 (93 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 285 göst.
28 Nisan 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Berfo ana (949 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 250 göst.
16 Eylül 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu

397,207 soru

11,880,015 cevap

35,995 kullanıcı

...