0 oy
102 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kahvaltı yok çorba da içmedi ne yaptıysam yemiyor bu ara dişlerden mi bilmiyorum 19 aylık olacak bu ay hep dışarıya çıkmak istiyor evde hep tepemde aşırı hareketli bi çocuk hiç oturmaz şansımıza aksi gibi havalar da soğuk bu ara yağmurlu eve tıkıldık gene nasıl oyalayacağımı şaşırdım. Bizim gibi olan var mı çok yoruldum bunaldım artık :(

4 Cevaplar

0 oy
(373 puan) tarafından
Vallahi benimki de çok hiperaktif bir çocuk yerinde durmuyor sürekli tepemizde iştah konusuna gelince canı isterse yer  istemezse yemez 
tarafından
Bi ara ne güzel yiyordu hatta yemek yetiştiremiyordum ona ama gene eskiye döndü iştahsız yani ne yapsam yedirsem bilmiyorum eline verecek bişey de bulamıyorum hani gezerken yesin midesi bomboş
tarafından
Dışarıya çıkarıyor musunuz canım gezince bi parça düzeliyorlar
(373 puan) tarafından
Evet canım dışarıya gidip gelince iyi oluyor
-Reklam-
0 oy
(803 puan) tarafından
Canım benim kızımda çok istahsizdi beni verem etmisti oyleki yediği yemeği ağzında bekletiyordu 1 saatte 1 lokma yiyordu ve çok zayıftı doktora götürdüm polivit diye bir vitaminli şurup verdi baya iyi geldi bide günde 1 kaşık pekmez iyi geldi
tarafından
Bizde ocean multi balık yağı kullanıyoruz içinde iştah açıcı vitaminler de varmış ama ne versem pek işe yaramıyor sanırım bu aralar dişten galiba ağzına neyi bulsa alıyor ama yemiyor dışarıya da çıkardım gene aynı. Polivit deneyelim bir de sağol canım
(803 puan) tarafından
Tavsiye ederim canım hem istah açıyor hemde vitamin takviyesi
tarafından
Şimdi hatırladım eşim onu kuşlarına veriyordu bi ara :)) Teşekkürler canım onu da kullanalım biz
0 oy
(7,719 puan) tarafından
Dışarıda yer belki. Dışarıya çıkar ve yemeğini de al yanına
tarafından
Yok gene aynısı canım yemiyor yürüyeceğim diye
(7,719 puan) tarafından
Canım bir yere oturarak yedir zaten
tarafından
Ay imkanı yok oturduğu yerden de kalkıyor engellediğim zaman ağlıyor yürümek istiyor çok zor bi bebek oldu
(7,719 puan) tarafından
Bilemiyorum
0 oy
(1,309 puan) tarafından
Benim kız 18 aylık 9 buçuk kilo çok bişey yemez çok seçer ama hareketten kilo alamıyo düz duvara tırmancak nerdeyse 
tarafından
Çok hareketli oldukları için kilo alamıyorlar zaten benim oğluş da 12 kilo

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 458 göst.
21 Mart 2024 Diğer kategorisinde Es-Es (811 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 426 göst.
22 Nisan 2024 Aile kategorisinde Nagiiiss (96 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 270 göst.
19 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Sed.bey (6 puan) tarafından soruldu