0 oy
236 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (1,505 puan) tarafından

Kizlar misafirim var akşama kurufasulyem hazır eşimi lahana alsın diye gönderdim içinide guzel ce hazırladım ama lahana bulamamış yokmus ic kaldi oyle 

Ayriyeten yanina 

Princ pilavı yapayım dedim 

Patates tavuk falan karışık mi fırına atsam yoksa sadece tavuğu haslayip kizartsammi bilemedim ondan sonrammm ic kalmisken esimde biber getireyim doldur ozaman dedi

Kuru fasulye 

Princ pilavı 

Dolma biber

Tavuklu patates 

Salata

Turşu 

Limonata yanina bi çorba çeşidi yapayım dedim işte siz değerlendirin bunu yapma bunu yap gibisinden

8 Cevaplar

0 oy
(803 puan) tarafından
Bence tavuklu patates değilde tavuğu kizart pilavın üzerine köy bide tatlı ekle
(1,505 puan) tarafından
Evet oda aklıma geldi diger turlu cok karışık oluyor demi tatlım hazır canm çikolatalı pasta yaptım hafifinden birde eşime tulumba tatlısı aldiriyorum
(803 puan) tarafından
Bence de öyle yap menün güzel afiyet olsun
-Reklam-
0 oy
(1,505 puan) tarafından

Kizlar bakın hele acele:D

0 oy
(1,736 puan) tarafından
Çeşm-nigar çorbası yapın. Hem basit bi tarifi var hem de çok lezzetli oluyor. Tavuğuda fırında yap bence 
(1,505 puan) tarafından
Tamm canm sagol ona bi bakayim
0 oy
(4,853 puan) tarafından

Pirinç pilaviyla biber dolması aynı olmuş ama talihsizlikten:)olsun ekstra corba ve ortaya yogurtlu havuc tarator yapabilirsin

Tavuk patates firinda olsun
(1,505 puan) tarafından
Yok daha biber dolması yapmadim size sorayım olursa yapayım dedim tamam canm sagol
0 oy
tarafından
Tavuk bide patesesl fırına  at elma dilimi yap fırına at
(1,505 puan) tarafından
Tamm canm patatesi oyle yapayim
tarafından
Etude patatesler fırına bence
0 oy
(219 puan) tarafından
Canım tavuğunu didikle pilavın üstüne köy sunarken çorbayı iyi düşünmüşsün hafif domates yapabilrisin limonatayı da yapardım yerinde olsam ya da serbet bi de hafif sütlü bir tepsi tatlısı yap daha ne olsun ellerine sağlık tavuğu haşlandıktan sonra patates küp doğrayıp aperatif de yapabilirsin bide salata yani nacizane fikrim nasıl uyguna kafana nasıl yatıyorsa öyle yap canım şimdiden ellerine sağlık 
(1,505 puan) tarafından
Tatlı olarak bi pasta ağlayan kek gibi bisey yaptim Ayriyeten eşim tulumba tatlısı getirecek canm limonatayi yaptim zaten oda hazır salata da yapacağım yorumun içinde ayrıca tsk ettim canisi
0 oy
tarafından
Güzel bence 
(1,505 puan) tarafından
Ozaman yapayım bunları sagol canm
0 oy
(6,924 puan) tarafından
Dolmayla pilav aynı zaten canım olmaz.
(1,505 puan) tarafından
Işte dolmayi yapmadim size bi sorayım dedim

İlgili sorular

0 oy