0 oy
549 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,464 puan) tarafından

Çağla da zararliysa ne yiycez ya en sevdiğim meyvelerden biri mahrum mu kalicam :'( önce hurma şimdi çağla ühühüuu aglamak istiyorum şuan yaa ne gibi bı zararı olur tam soylememisler ki ya tek bulduğum bilgi bu siz nelere dikkat ediyorsunuz herşeyden yiyo musunuz

image

28 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bu kadar takılma ya. Genelde maydanoz, adaçayı tüketmeyin dediler. İkisi harici herşeyi yedim kokoreç bile. Ye gitsin nolcak :)
-Reklam-
0 oy
(4,970 puan) tarafından
Ay ne alakası var yaa. Yazıda da diyor en fazla ishal olursun. Ben her şeyi yedim hiçbir şey olmadı
(7,226 puan) tarafından
Çağla çok yedim canım çekmişti bişey olmadi
(7,226 puan) tarafından
Pardon yanlışlıkla buraya yazmışım
0 oy
(1,541 puan) tarafından
Canım sekerin yoksa istediğini ye ama tatimlik olsun o zaman birsey olmaz bence benim şekerim var ben canım az ekmek çekince iyorum hep olmasa bile 
0 oy
(210 puan) tarafından
Hurma ye onda birşey yoktur herşeyden ye ama az tadımlık 
0 oy
(33 puan) tarafından
He valla hamile oldumu bilmiyodum Deli gibi alkol iciyodum rabbim sağ saglim kucağıma verdi 
(1,944 puan) tarafından
Kacinci ayda ögrendin kiz:) ben de beş haftalikken ögrenmiştim o sure ictim sonra biraktim
(33 puan) tarafından
2 aylıkken öğrendim ama hiç ummuyordum
(1,944 puan) tarafından
Baktiğinda bazi insanlar var 6 aylikken öğreniyor ve o kadar zararli ilaclar iciliyor o yuzden boyle yiyeceklerden kismak cokta mantikli degil
(33 puan) tarafından
Aynnn
0 oy
tarafından
Bu kadar incelemeyin ya akışına bırakın biraz ben her seyi yedim 4130 kilo bi tosun dogurdum
0 oy
(7,444 puan) tarafından
Bende bitki çayları için üzülmüştüm :)
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Hiç duymadım maydanoz ve bitki çayları tüketmedim sadece. 
0 oy
tarafından
İlk aserdigim şeydi 1 kg yedim oturup hiçbir şey olmadı ☺️
0 oy
(1,944 puan) tarafından
Ada çayini icmeyin diyor doktorlar sadece ne olacak her seyi yedim ben
0 oy
(2,565 puan) tarafından
Valla canım ben maydanoz da yedim Çağla’da yedim hatta kokareç bile yedim hiç bişey olmadı herşeyin fazlası zararlı tabiki kararında yediğin sürece bişey olmaz 
0 oy
tarafından
Şu zararlı bu zararlı demedim canım çeken isteyen herseyi yedim çocuğum çok sağlıklı doğdu mesela mayonez zararlı diyorlar ben sürekli yedim bisy olmadı 
0 oy
tarafından
Anaaaa ben bılmıyordum datçadan gondermıstı arkadasım gunde yarım kılo yedım ahdhshd ne zararı ay uyduruyolar ya
0 oy
(2,746 puan) tarafından
İnternete sorunca her sey yasak
0 oy
(1,543 puan) tarafından
Valla 9 ay boyunca canm ne istediyse onu yedim ictim hicte cekinmedim kızım çok saglikli ve kilolu doğdu şu zararli bu zararli diye takmadim hic 
0 oy
(1,501 puan) tarafından
Kız sanki sabah öğle akşam birer kasa mi yicen  altı üstü taş çatlasın bir avuç en çok 
0 oy
(3,491 puan) tarafından
Bi oturuşta bi kilo yemezsen bişi olmaz
0 oy
tarafından
Çağla zamanında haftada 2 kilo yerdim bir zararını görmedim 
0 oy
tarafından
Bende çok severim burda kilosu 25 tl
0 oy
tarafından
Hiç birşeyi aşırı tuketmedigin sürece bişey olmuyor

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 238 göst.
29 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Tekcocuk (1,215 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 114 göst.
14 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Miss.namaless (1,464 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 438 göst.
1 Ekim 2020 Aile kategorisinde cennetdikkaya (291 puan) tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 4,540 göst.
20 Haziran 2020 Diğer kategorisinde admin (133,631 puan) tarafından soruldu

378,395 soru

11,326,294 cevap

34,778 kullanıcı