0 oy
749 göst.
Diğer kategorisinde (809 puan) tarafından
Mayıs 5 6 17 18 ve 26 27 de. Haberiniz olsun ona göre randevu planlamanizi yapın.

35 Cevaplar

+6 oy
tarafından
Yorumları okudum da hepsi içler acısı bir doktor kolay yetişmiyor kızlar benim bebeğimi sağ salim kucağıma veren doktorumun hakkıni ne para ne pul ne özlük hakkı hiçbir şey ödeyemez sonuna kadar destekliyorum  onlar ayni zamanda derdi para değil  siz istemez misiniz kontrolünüzde en az 15 dk sizinle ilgilensin  rahat rahat  ağır çalışma şartları var 36 saat  nöbet ne demek ya  insanda ruhen bedenen hal mi kalır ve ne kadar verimli olur çalışmasında.  Sakın bana  onlar da bunu secmeseydi demeyin açarım ağzımı yumarim gözümü  ülkenin bilgili insanlarını küstürdukleri Yeter  biz destek olalım bari herkesin hakkıdır emeğinin karşılığını almak insan gibi koşullarda çalışmak...
(449 puan) tarafından
Bide giderlerse gitsinler diyorlar. Onlar gidince yerine kim gelcek kolaymi Bi doktor yetiştirmek. Hijyen bilgi anlayışı sıfır olan suriyeli doktorlarmi gecsin yerlerine onumu istiyorlar. Bugün doktorunu gönderen yarın mühendisini göndermek isteyecek. Öyle öyle sıra bizlerede gelecek.
tarafından
Ağzınıza sağlık söyleyecek çok şey varda....
(3,162 puan) tarafından
Haklısın canım, martaval okuyorlar boştan yere.
-Reklam-
+1 oy
(548 puan) tarafından
Gene mi yaaaa
+1 oy
(738 puan) tarafından
Keşke tüm sektordekiler grev yapsa yazık onca işçiye 12 saat çalış hakkını bile alama ama gikin bile çıkamasin birlik olunsa keşke vallahi insalar bıkmış durumda herkse yapmalı 
(809 puan) tarafından
Biz devlet memuruyuz çalışma saatimiz 1 hafta 12 12 bir hafta 12 36. Ayda toplam da 240 saat. Ama bizim grev yapma hakkımız yok kolluk kuvveti olduğumuz için. Çok yazık vallahi sinir oluyoruz
(738 puan) tarafından
İşte büyük haksızlık herkes yapabilir keşke sağlık çalışanlarıda hepten simardi
+1 oy
(3,419 puan) tarafından
Grev yapacak birileri varsa askerlerimiz suçsuz yere askerimize saldırdılar 
(576 puan) tarafından
Askerimizi sorgusuz sualsiz anında meslekten atabiliyolar ne yazık ki. Medyada da itibarsızlaştırıyolar. Hep bi karalama kampanyası. Ordunun en önemli yapıtaşı onlar. Ama doktorlara hiçbir yaptırım uygulanmıyo.
(3,419 puan) tarafından
Valla eşime hep derim topluca istifa verin bakalım gotleri havada ucusur o askeri meslekten atan şahıs yerinde otura biliyormu
(566 puan) tarafından
Çok doğru söylüyorsun iftira atmışlardı askeri adamdan sayan yok bu ülkede
+1 oy
(566 puan) tarafından
Çok yüz verdiler bi halt yaptıkları da yok neyin derdindeler bunlar 
+1 oy
tarafından
Asıl grev yapması gerekenler çıkarılma korkusu yüzünden sesini çıkarmıyor bunlar rahattan ne yapacaklarını bilmiyor 
0 oy
tarafından
Zam gelmdimi ya onlra daha neyin grevi 9 da kalca ciklgi testi mz vardi
(809 puan) tarafından
9 Mayıs'ta grev yok benim de ayrıntılı ultrason var . Her hafta 2 gün yapacaklar
tarafından
İyice sacmldlr hamilikte kac defa randvm grv yuzndn iptal edildi
0 oy
(13,886 puan) tarafından
Özel hastane doktorlarida mi yapiyor acaba. 
(809 puan) tarafından
Özel hastaneler yapmıyor
0 oy
(15,823 puan) tarafından
Geç kalmislardiiiii......
0 oy
(988 puan) tarafından
Yaa ekoda randevu vardı :((
0 oy
tarafından
ay yuh bunlar da hep grev yapıyo ya biz napalım
0 oy
(7,685 puan) tarafından
Abarttılar iyice insanlar mağdur oluyor onlar yüzünden 
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Aboww 5 mayıs en son doğum tarihim bide bunlar greve mi gidecekler yandık valla
0 oy
tarafından
Bir bu eksikti yA
0 oy
tarafından
Neyin grevi yaa bugün 4 de doktorun yanına gittim 3 buçukta çıkmış gitmiş daha tahlil sonuçlarım çıkmadan grev miş 
0 oy
tarafından
Gecen ayda yapıyorlar di oglum yogun bakimda yatti dr yoktu saka gibiii
0 oy
(1,663 puan) tarafından
Anam benim doğum zamanına denk geliyor sezeryan olacak ee o günlere denk gelse almayacaklar mı 
0 oy
(159 puan) tarafından
Bitmedi grevleri
0 oy
(891 puan) tarafından
O kdr maaş alıyolr bi doymadılar asgari ücret alan ne yapsn . Sağlık bakanlığının yerinde olsam alırdım hepsini görevden ayıptır ya neylerine yetmiyor o kdf para
0 oy
tarafından
Daha zam istiyorlarsa yuh artik millet acindan ölüyor ama onlari hala doyuramadık 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 308 göst.
8 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 204 göst.
8 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 176 göst.
31 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Ozlem52 (105 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 255 göst.
25 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde H.A.N Annesi (3,950 puan) tarafından soruldu

380,250 soru

11,384,652 cevap

34,884 kullanıcı

...