0 oy
433 göst.
Diğer kategorisinde (699 puan) tarafından
Tamam yani 2 çocuk anasiyim diye mi yaş geçiyor diye mi yoksa arkadaş diye bildiğim kişilerle mi alakalı ilk annem kutladı telefonla konuştuk bide çok eski bir arkadaşım var faceden yazdı. Eşim daha gelmedi unutmaz hiç ama bilmiyorum ne yaptı. Ve ben bugün hiç mutlu değilim vücudum ağrıyor kafamı kaldirasim gelmedi o kadar yakın dediğim insan var insan bir msj atar ama yok. Hiç mutlu hissetmedim kendimi 

21 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Ben doğum yaptıktan beş on gün sonra idi doğum günüm önem vermesem de doğum günlerine  benim de kimse bi tek mesaj bile yazmadı yaşıt kuzenler arkadaşlaırm  akrabalar ım eşiiiiim.  Ne. Doğum mum için hayırlı olsun denil di ne de  iyi ki doğddun denil di çok    canım sıkıldı.  Doğal olarak 
(699 puan) tarafından
Benimde eşim iki doğum da bir dal çiçek alıp gelmedi valla çok üzülürdm lohusa lohusa daha çok üzülür ağlarım ben. Baya bildiğin ergenlik gibi lohusalk yaşıyorum
tarafından
Ben de aynı oldu valla ne eşim ne de aile ler  bi çiçeknaalıp gelenim olmadı  bir tek bir ablam hsriç
-Reklam-
0 oy
(7,972 puan) tarafından
İyiki dogdun güzel Kadin♥️♥️♥️
(699 puan) tarafından
Sağol canım
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Hiç takılmam ben böyle şeylere ya anam babam eşim kutlasın yeter 
(699 puan) tarafından
İşte kardeşim aradı müsait misin dedi evet dedim sevgilisinin dişi çürümüşde özel de kanalı kav günde bitirirler dedi demedi abla doğum günün kutlu olsun
(4,089 puan) tarafından
Boşver canım bedenine yazık etme doğum günün kutlu olsun mutlu ol
0 oy
(553 puan) tarafından

Ay o zaman ben kutlayim<3 

Dogum gunun mutlu olsun canim benim sevdikleirnle beraber gecirecegin nice saglikli huzurlu mutlu yillarin olsun insallah:angel:<3

(699 puan) tarafından
Amin inşallah canım
0 oy
tarafından

İyiki doğdun canimmmm<3

(699 puan) tarafından
Sağol canım
0 oy
(11,217 puan) tarafından
iyi ki dogdun. senden baska yok tek ve ozelsin :)
(699 puan) tarafından
Bu yorum gülümseti inan çok teşekkür ederim
0 oy
(12,904 puan) tarafından
Valla ben doğum günlerimde kendi kendine mutlu olan ve hediye alan bir kadınım eskiden çok beklerdim simdi kimseden beklemeden kendime değerli olduğumu söylüyorum iyi ki doğdun iyi ki doğdun o minnaklarıda iyi ki doğurdun kız  ❤❤
(699 puan) tarafından
Ayu mutlu oldum valla dur kız kendime heodye alım :))
0 oy
tarafından
İyi ki doğdun ❤️❤️
(699 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(236 puan) tarafından
İyiki doğdun cnm benim hiç takılma bence benimde bi eşim kutlar annem bile unutuyor valla duruma attığım zaman kutluyor belli kişiler o kadar
0 oy
(7,036 puan) tarafından
Yeni yasin murluknsaglik getirsin sana bacı iyiki dogdun 
0 oy
(2,803 puan) tarafından
Iyi ki dğdun prensessss ☺❤☺❤☺❤❤❤❤
0 oy
tarafından
Doğum günün kutlu olsn cnm bnim eşimde bugün☺️☺️
0 oy
(213 puan) tarafından

İyi ki doğdun Eylül kuşun annesi<3

0 oy
(17,711 puan) tarafından
Kıyamam sana yaa iyiki doğduuuun :) 
0 oy
(1,363 puan) tarafından
Doğum günun kutlu olsun :) kendin icin varsin şu hayatta, baskasinin kutlamasiyla ne degisecekki? Valla her yaz dogum gunum ya tatilde, ya eglenceli mekanlarda gecer, yazin tam ortasi cunku, eşim unutmaz kutlar ama her yil kendime not yazarak aldigim dogum gunu hediyelerim vardir. Her yil ilk once kendi kendimin dogum gununu kutlarim. Kim icin varsin, kim icin iyi dogdun bilinmez ama en onemlisi kendin icin iyiki dogdun. 
0 oy
tarafından
İyiki doğdun 2 melek annesi iyiki varsın en değerli sensin kimseyi takma kafana 
0 oy
tarafından
Ben kutlarım seni canım iyiki doğdun iyi ki varsın hayırlı bereketli huzurlu ömürler dilerim sana ❤⚘❤⚘❤⚘
0 oy
(205 puan) tarafından
Belki hep birlikte biseyler yapacaklardir.. ben cok onemsemiyorum boyle seyleri ama esiniz aileniz olsun yeter..iyi ki dogmussunuz saglikli huzurlu nice yillara
0 oy
tarafından
ben bir eylülün annesi olarak:))) doğum günün kutlu olsun benim eylül 7.5 yaşında
0 oy
(373 puan) tarafından

Doğum günün kutlu olsun canım :)<3

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 511 göst.
16 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Gulselen (124 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 450 göst.
14 Haziran 2022 Diğer kategorisinde M. Nur (812 puan) tarafından soruldu
+1 oy
4 cevap 61 göst.