0 oy
327 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızlar firını nasıl temizliyorsunuz ya cıkmıyor bi türlü off yine temizlik hayata en nefret etigim iş fırın  ve bulaşik  annemler gelcek de  ondan temizlik yapıyom:(:(:(:(:(:( 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap

12karakter12222222

image

image

(704 puan) tarafından
Benmde temizlenecek ama göbüşten eğilip yapamıom yaparmda zorluyor işime glmiyor bakalm ne zmn :)))
tarafından
Ay ne güzel  temizlemiş  ya
tarafından
benim boyle kötü olmuyor ici zaten artik firinda pek bisey yapamiyorum :) a101 de var bu kopukten canim 8 kusurdu sanirim ayni sekilde aspirator filtresjni cikarip bundan sıkıp bskletince akiyor yaglar
-Reklam-
0 oy
(77 puan) tarafından
Cifle cnm tertemiz oluyor kolay gelsin: ))
tarafından
Cif  deniyelim  bakam  cıkacakmı
(77 puan) tarafından
Çıkıyor cnm ben herzamn kullanırım yag çözde çıkarıyor
0 oy
tarafından
a101 de firin kopugu var canim bide benim hic oyle oylu olmuyor instagram kullaniyor musun
tarafından
Eskiden  kulanıyordum  eşim izin vermiyor  canım   fırın küpüğünü  hiç  duymadım
tarafından
açılmadı demi link dur resim atayim sana
tarafından
Ayy cok  güzelmiş  ya hiç duymamiştim  gidince  bi alim  vallah  cikmiyor  cunkü  ya
tarafından
Saogl canım allah razı olsun
tarafından
insallah cikar canim kolay gelsin simdiden
0 oy
(5 puan) tarafından
Bende 101den alıyorum başka yerde varmı bilmiyorum ama highgenic marka sadece fırın değil bütün yağları anında çıkarıyor çok memnunum tavsiye ederim
tarafından
Ay ilk işim  ondan  bi tane  almak  olcak  cok  saogl canım
tarafından
bime gelmisti bi cuma günü
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Kız senin açılmak yok mu ne temizliği yat uzan dinlen.. sana kimyasal zararlı üstelik... ben amway in fırçalı fırın temizleyicisiyle temizliyorum ama ele falan azıcık sicradiginda çok fena yakıyo eldivenle olmalı ama sen şuanda onun kokusuna falanda maruz kalmamalısın..  boşver fırınını annenler temizlesin 
tarafından
Ay malesef  bütün işleri ben yapmak  zorundayım  dün  4 tane  halı yıkadım  yastikları  batanıyeleri  bugunde  mutfagı  yapıyom  saoglsun  kimse  yardim  etmiyor:(:('('(':(:(:(:
0 oy
tarafından
Yağ çözücü ve cif ..

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 292 göst.
23 Kasım 2023 Diğer kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,317 puan) tarafından soruldu
+1 oy
21 cevap 526 göst.
24 Haziran 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 927 göst.
11 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,125 soru

11,409,981 cevap

34,946 kullanıcı

...