0 oy
247 göst.
Diğer kategorisinde (1,019 puan) tarafından
Şimdi kızlar bı tık uzun olabilir fikrinizi istiyorum sizinde ben evimi taşımak istiyorum bayadir oturduğum semtin yukarısında ki semtte eşimin dükkanı var üstünde ki iki kat dükkan sahibinin evden taşınıyormuş kiraya vericeklermis evi bizim dükkanın karşı çaprazinda da eşimin amcagil oturuyor ama çok sorunlu insanlar allah affetsin sorunları bitmiyor binalarndaki herkes nerdeyse onlardan kaçıp gidiyor taşınıyor ben dükkanı orda açacağı zaman bile bunlar yuzunden tartıştım eşimle aslnda dedikoduyu da çok seviyolar çünkü gözleri heryerdedir yani işin özü şimdi eşim diyorki dükkanın üstünü biz kiralayalm uyguna verir bize falan bende amcasindan ötürü istemiyorum orayı onlar olmasa aslında çok istediğim bi bölge ve dükkan üstü çok iyi olurdu bizim için aslında mesafemizi koruyoruz onlarla ama bilmiyorum bı yanım istiyor bı yanım korkuyor bizimde başımızı orda çok ağrıtırlar mı diye düşünüyorum 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Haklısın istememekle.
(1,019 puan) tarafından
Değil mi keşke taşınsalarda ordan gönül rahatlığıyla giderdim bende o zaman
-Reklam-
0 oy
(119,380 puan) tarafından
samimi olmazsan bisi olmaz
(1,019 puan) tarafından
Değiliz eskisi gibi zaten ama şimdi ben kayinbabamgille de görüşmüyorum ister istemez onlarin evine geldiklerinde bize ugramamalari onlara malzeme olabilir
0 oy
(2,512 puan) tarafından
Aman gözünüzü kulağınızı kapatın onlara 
(1,019 puan) tarafından
O şartla açtık dükkanı da evden yana şüpheliyim
0 oy
(13,183 puan) tarafından
Evi çok istiyorsam taşınırım onları görmezden gelip otururum 
(1,019 puan) tarafından
Orası tabi öyle de o kadar kolay olmuyor işte nasıl insanlar olduğunu bi bilseniz allah islah etsin
0 oy
(1,552 puan) tarafından
Eşine güveniyorsan, beni onlara ezdirmez, onların bana karışmasına izin vermez, onlarla mesafeyi korur diyorsan taşın.. Ben eşime güvenmediğim için taşınamadım
0 oy
(1,363 puan) tarafından
En iyi sen taniyosun, eşinle birbirinize destekseniz, birbirinizi koruyup kollayacaksaniz istedikleri kadar sorunlu olsunlar. Ama yokk oyle olmaz isler karisir diyorsan sakın gitme. 

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 241 göst.
22 Nisan 2024 Aile kategorisinde 3mhnads (1,943 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 212 göst.
13 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde gulden87 (171 puan) tarafından soruldu
0 oy
53 cevap 1,365 göst.
19 Ekim 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 331 göst.