0 oy
538 göst.
Diğer kategorisinde (252 puan) tarafından
Eşim annesine asırı düşkün kaynanam günlük 3 4  kez hem benı hem oglunu arar ayrı ayrı amacı bız gezıyormuyuz dıye kontrol etmek, şimdi ben artık araya mesafe koymak isdiyorum ama eşim yüzünden koyamıyorum annesinden aşırı korkuyor korkmuyorum desede inanmıyorum, banada sen haklısın der ama annesine hiç birsey demez eşimle cok tartıştim ama cok umursamadı aramızda 10 yaş var benı tınlamıyor kısacası bence, napsam bır akıl verin cok yoruldum 

13 Cevaplar

+2 oy
(4,089 puan) tarafından
Sen hoşlanmıyorsan kendin arana mesafe koy ama eşinden annesiyle arasına mesafe koymasını bekleme ve eşini bu konuda sıkıştırma bu sadece evliliğinize zarar verir bırak arasın konuşsun öğrensin kontrol etsin ne olacak 
(1,344 puan) tarafından
Aynen ararsa acma her seferinde. İşim vardı o bu de araya mesafe girer o da aramaz bi zaman sonra ama oglunu arasın merakını gidersin kaynanan yuzunden kocanla aranı bozma
-Reklam-
0 oy
(1,106 puan) tarafından
Burada seni rahatsız eden ne tam olarak Arıyorsa açma anneyle oğlum arasına niye giriyorsun ki
0 oy
tarafından
Benimki de arar sürekli ben işime gelince açarım işime gelmezse açmam benimkini de işten çıkar çıkmaz ararlar önce çok canım sıkılıyor du da artık kafama takmıyorum onlar utansın
0 oy
(7,062 puan) tarafından
Kendinle kaynanan arasına mesafe koyabilirsin ama anne oğul arasına mesafe koyamazsın canım annesi sonuçta istediği zaman arar.
0 oy
(1,862 puan) tarafından
O aramadan sen ara şok olsun günde beş kere ara kafasını şişir senden uzaklaşsin
0 oy
(2,479 puan) tarafından
Boşuna uğraşma böyle gider. Eşinle iyi olmaya bak. Kaynananı da çok takma 
0 oy
tarafından
Açma sende her aradığında arana iyice mesafe koy
0 oy
(119,523 puan) tarafından
kiz senin gezdini bilse nolir bilmese nolut evin kapin yolun ayriysa birak arasin dursun ne kaynanalar var balayina gondermeyen falan hani aramak bisi degil
0 oy
(11,217 puan) tarafından
annesinden korkan adami ben koca gormem. o ne ya ben annemden babamdan korkmuom kocam korksa pardon ben nasil bu adamin kanatlari altinda kndimi guvnde hissetcm ki
0 oy
(88 puan) tarafından
Eş anneci olmasa bile el kızı bir laf diyince kıymete biniyor. Sen mesafe koy telefonu açma yada geç dön, tavırlarından belki rahatsız olduğunu anlar. 
0 oy
(494 puan) tarafından
Canm bak sana şöyle söyleyeyim az çok hepimiz biseyler yaşadık benim eşim annesi her aradığın da konuştuğu belirli cümleler var " kurban olurum anneeeeeem boyuna posuna yazmana konuşmana vs. " caha bi ton şey gözümün içine baka baka yapar bana annesinin yanında 2. Sınıf muamelesi yapar ve nereye gidecek olsak kaynanam bizi arar ben sie gelecek diye kaynanam kaynim golle yasar onların arabasıyla gitmez bizi arar beni siz alın diye yarım saatlik yola gider eşim alir kaynim golle gitmez onlardan tarafa bi yere giderken bizle gelir gelde çıldırma bende çok tartıştım eşimle ama yok düzelmiyor yanii birbirlerine düşkün bile değiller ama biz el kiziyoz ya bizi biyerlerine bile calmiyolar valla kendin üzüldüğünle kalıyorsun 
0 oy
(5,907 puan) tarafından
Aradığında cevap verme bi süre sonra aç deki duştaydık utanır belki töbe töbe.. Hayır 3 4 defa her birinizi ayrı aramak nedir yada deki anne al çantanı gel bize yerleş napıyoz öğren sende rahat et bizde! 
0 oy
(316 puan) tarafından
Canım bunun yaşla alakası yok hem 23 ye küçük bir yaş değil ama yinede danışmak istiyorsan söyleyeyim benimde kayınvalidem her gün arardı ben açmayınca da eşimi ararlardı bende laf arasında anne daha dün konuştuk ben öyle her dakika konuşmayı sevmem dedim ve her aradığında açmadım işim vardı duymadım telefon şarjdaydı vs dedim yani kontrol edilmek istemediğimi fark ettirdim kısacası bi yere gidince söylemedim aradan zaman geçti öyle söyledim mesela hatta geçen gün şehir dışına çıkacaktım belli olduğu halde bir gün önce konuştum ama gideceğimi söylemedim oradayken aradı öyle öğrendi ben çok nadir ararım onlarda zaten bi kaç gün de bir ararlar nasıl alıştırırsan yani 

İlgili sorular

0 oy
39 cevap 647 göst.
3 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Cerenin Annesi (158 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 705 göst.
8 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Vesile hakan (844 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 516 göst.
10 Ocak 2021 Aile kategorisinde Nneeeeehir (215 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 447 göst.