0 oy
331 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Bu acı hep böyle kalacak mı ? Nefesim daralıyor, kalbim ağrıyor.. Allah'tan geldik ve yine O'na döneceğiz biliyorum ama elimde değil en çok geceleri bastırıyor bu acı..

20 Cevaplar

0 oy
(12,490 puan) tarafından
Babamı kaybettim bende zamanla alışıyorsun 
tarafından
Öğlenleri pek biseyim yok ama gece olunca kötü oluyorum. Öğlen annemlede çok güzel konuşup destek olabiliyorum,çok mantıklı düşündüğümü söylüyor fakat gece onları söyleyen insan ben değilmişim gibi
(12,490 puan) tarafından
Gece olunca başlar ya zaten acılar
Ben baba evine gidince hep o boşluğu hissediyorum hep bir eksiklik 7 yıl olacak 1 ay sonra ama hala boşluğu geçmiyor
Zamanla acın hafifler daha çok yeni seninki sadece zamana. İhtiyacın var kuran okumayı biliyorsan her gece yasin oku ruhuna  insan öyle rahatlıyor
(302 puan) tarafından
Bende 19 sene oldu
(12,490 puan) tarafından
Allah hepsine rahmet eylesin
-Reklam-
0 oy
tarafından
Zamanla alışıyor insan.aci azalmaz ama sanırım kalp alıştığı için artik azalmış gibi oluyor
tarafından
11 yıl önce ablamı kaybetmiştim alıştım evet azalmadı acisi ama yokluğuna alistim. Babamı bir ay önce kaybettim alisabilecekmiyim bilmiyorum hamile olduğum için daha fazla yoğun acı yaşadığımi söylüyorlar. Allah isyan etmekten korusun hepimizi
tarafından
Amin canım zor anlıyorum seni ama hepimiz bir gün öleceğiz bunu düşünmek biraz rahatlatıyor.acin daha cok yeni Rabbim sabır versin
0 oy
tarafından
Rabbim sabır versin canım oku bol bol ferahlarsın sen okudukça yattığı yer nur dolr
tarafından
Amiiin Allah razı olsun canim siz de dua edin
0 oy
(1,233 puan) tarafından

Bn 11 sene önce kaybettim babamı bağımız aşırı bağlıydı fakat biraz daha kabuleniyosun 23 sene aşırı zor her hatırladığında halende insanın gözyaşı dinmiyo ama geçiyor çünkü hiç birimiz bu dünyada kalıcı değiliz o kafaya giriyoruz rabbim sabır versin ölen kimsede rabbim mekanını cennet eylesin :'(

0 oy
(1,021 puan) tarafından
Birde yaşarken kaybetmek var :(  babam içki ve kumar için başka kadınlar için bizden uzak belki 2 senedir sesini bile duymadım hamile kaldım tedaviyle covid geçirdim doğum yaptım kızım 8 aylık olacak ama bir defa ne aradı ne sordu çalışırken arardı oda para için kızım faturamı öde kızım para yolla neyse yinede rabbim sizleresabır versin bizimde annemizi başımızdan eksik etmesin 
0 oy
(69 puan) tarafından
Babasını hic gormemis biri olarak yasadigin acinin kat kat fazlasini bende yaşıyorum. Gündüz çok güzel. Ama her yataga yatisimda babam gelir aklima.. onunla konusa konusa uyurum bazi geceler. Ben 28 gunlukken vefat etmis.. rabbim mekanlarını cennet eylesin ❤
0 oy
(7,522 puan) tarafından
babam oleli 10 sene oldu annemde zaten benim icin ölü 
0 oy
(5,220 puan) tarafından
Alışmak ve unutmak olmasaydı yaşayamazdık yada kabullenmek.. Babamı kaybettim 4buçuk yıl oldu alıştım sanıyorum ama tvde telefonda bişey görsem hemen ağlıyorım ama eskisi kadar ağır değil sanki
0 oy
(89 puan) tarafından
20 yıl oluyor babamı kaybedeli hala acısı aynı zaman alistirsada yokluğuna acısı hiç geçmiyor hep diyorum keşke babam sagolsaydi 
0 oy
(3,156 puan) tarafından
5 yaşındayken babamı kaybettim der susarım...
0 oy
(850 puan) tarafından
Babamın cenaze günü bitmeyecek sandım o zaman 17 yaşındaydım küçük kardeşim 4 yaşındaydı, 14 yıl geçti..yoklukları özlemleri geçmiyor, bitmiyor ama acısı ilk günkü gibi kalmıyor..Rabbim sabrını veriyor..Allahım rahmet eylesin, Kurana sarılın ruhuna okuyun..şu an babacığınıza yapabileceğiniz bu..
0 oy
(1,972 puan) tarafından
Alıştım, alışıyor insan. Ama içim hep acıyor. Yemek yerken, yatarken, dışarda evde çocukla arkadaşla. Ne yaparsam yapayım acıyor. Bunun adı ne bilmiyorum. Bazen bi bıçak giriyor yüreğime, ilk günkü gibi. Bazen gülüyorum eğleniyorum, unutuyorum, kendimle baş başa kaldım mı o acıyı hissediyorum. Birileri annesini anlatıyor, düğüm düğüm oluyorum hıçkırıklara boğuluyorum. Çocuğuma sarılıyorum, evlat acısını hiç bilmiyorum, ama istiyorum ki çocuğum öksüz yetim kalmasın. Çocukluktan yetim kalmak daha bi ağır daha bi zor. Allahım evladımın acısını göstermesin de, yavrumu yetim de koymasın diyorum. Aşmak lazım diyorum yaşımız kaç olmuş. Hep yaşım kaç oldu artık büyütmek lazım alışmak lazım biraz derim, kaç olursam olayım yinede acıyor. 22 sene oldu gideli annem, hep yaralıyım. Sabaha kadar oturur yazarım, yada anlatırım. Yıllarca anlatırım yıllardır da yaşıyorum, alıştım diyorum ama şu acı geçmiyor. 
0 oy
(4,986 puan) tarafından

Annemi kaybettim :'(

Zamanla acının yerini özlem alıyor 

Cok ozluyorum cok annemi 

Arada ruyamda gorunce biraz tesellim düşüyor 

Rabbim bütün olmuslerimize rahmet eylesin cennetiyle mujdelesin insallah 

Amin... 

0 oy
tarafından
19 yıl oldu alıştım ama özlüyorum olsaydı şöyle olurdu diyorum bazen 
0 oy
(167 puan) tarafından
Geçen sene annemi 48 yaşında kanserden kaybettim. Her günüm zehir her dakika aklımda. Çok özledim şuan bunu sordun yazarken bile ağlıyorum. Babam desen varla yok arası görüşmüyoruz. Kız kardeşim Bi başına kaldı tek yaşıyor ben evliyim ama onun için çok zor :( hiç yalnız bırakmıyorum onu. Şimdi hamileyim doğurcam ve annem yanımda olmayacak ona o kadar ihtiyacım var ki. :(((
0 oy
(133 puan) tarafından
Geçmiyor ama alışıyor insan o acı her zaman öyle kalsa yaşayamazdık belki de Rabbim dayanma gücünü sabrını veriyor çok şükür
0 oy
(1,277 puan) tarafından
12 sene oldu babamı kaybedeli unutmuyorum ama alışıyorsun en acısıda bu
0 oy
(679 puan) tarafından
Aci gecmiyor ozlemde artiyor 
0 oy
(2,512 puan) tarafından
Ben ikisini de kaybettim çok çok küçükken insan unutmuyor alışıyor ama özel bir an oldumu eksiklikleri hissediliyor

Mezuniyet 

Nikah 

Doğum günü 

Doğum 

Anneler günü 

Babalar günü 

Ne acı hatiralar bırakıyor
0 oy
(283 puan) tarafından
1 yıl önce abimi kaybettim abimden 25 gün sonra annemi kaybettim iki acı birden çok zor oldu o günlerde bebeğim olucağını öğrendim birazda olsa iyi geldi ama sonrasında anne yokluğunu çok hissettim çok zor Allah sabır versin herkeze

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 437 göst.
10 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 255 göst.
22 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 815 göst.
5 Ocak 2024 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 330 göst.