0 oy
474 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
kizlar ben hipp kullanyrm da ama degsmek istyrm bu ara iy seyler duymuyrm hakkinda ccklar icinde dudak etraflari kabaryo ve kzaryomus duydum inanmazsnz su son aldgmz kutu oglumu mahvetti poposu pisik oldu hep ve yuzu kizardi ck fena oldu smdi aptamil alicam biz kardesime  de aptamil kullandk ck memnunduk ama aptamilin smdi bikac cesidi var sanrm.hc bi bilgm yk bilen onerebilirmi oglum 1 bucuk aylik 

6 Cevaplar

0 oy
(25,224 puan) tarafından
Daha anlaşılır yazarsanız anlayabiliriz :) 
tarafından
alismis kudurmustan beter bosa dememisler ya normal hayatta hep bu sekil yazinca istemsiz burdada ole olms k bakma cnm ;))
(25,224 puan) tarafından
Hahaha estağfurullah ne demek :)) klavye sorunları işte
tarafından
aynn canim  asiri mesajlasmak tan kaynakli :))
-Reklam-
0 oy
(2,564 puan) tarafından
Cnm anne sütüne en yakın apyamil zaten ben ilk 6 ay anne sütü ve mama verdim bebelag aldım 11 aylık 6 aylık sütü kestik olmadığı için bebelag kullanıyorum  aptalım sadece yazıyor onu al cnm
0 oy
tarafından
Aptamil pronutra kullanıyorum
tarafından
o ndmek fark ne cnm
tarafından
Gos fos bana çok balık yağı kokuyo gibi geldi conformil i çok duydum kabızlığa iyi geliyomuş gazlı bebeklere iyi geliyormuş ben kullanmadım ama pronutra denk geldi aldık öyle devam ettik gos fos 350 gram pronutra 400 gram
tarafından
gos fos ne cnm aptamilin farkli urunumu conformil gaz sorunu nu alyomus ama iyi dmkk
tarafından
Evet aptamilin diğer ürünü dene canım gazlı mı bebeğin
0 oy
tarafından
Sma optipro kullanıyirm bn bu zamana kdr en memnim olduğum mama gerçekten bir de Aptamil conformil
tarafından
ay cnm biyerde gormstum yorumda aptamil bse yazmstn seni ismini bulamdm sanada sorcaktm yukarda bi arkadas pronutra  dems farklari ne peki
tarafından
Aptamil conformil gazlı ve kabızli bebekler için özel mama
Bn ilk doğduğunda pronatro kullandım aşırı gaz yaptı sonra conformil aldım bir biberon da farketti çok iyi de kg aldırıyor biraz tuzlu ama
tarafından
hadiya ck teskkr ederm cnmm.. kz tuzlumu nasl yani bildgmz tuzmu severmi bnm oglan acaba bide o tuzun zarari olurmu acaba oluyomu :)
tarafından
Hahah kuzum ❤️ pahalı demek istedim
tarafından
yaaa cokmu safim yksa cahalmi :)))) tm cnm ck teskkr edrmm ❤️
0 oy
tarafından

Bundan kullanıyoz cnm tavsiye ederim

image

tarafından
ck teskkr ederm cnm fark ne pki ya bunkardan hc anlmyrm
tarafından
Valla cnm bnde anlamiyom o gun biri dedi aptamil normale onun conformili kariştirinca iyi oluyormuş doktoru demiş fln aslında fark etmiyor tadlarına baktım hepsinin de ayni hmn hmn
0 oy
(1,290 puan) tarafından
Aptamil kullanıyorum ben sadece bir ay sma kullandik oda ağzı geçsin diye Aptamil den çok memnunum oğlumda severek içiyor 
tarafından
super onu akcam ins bnde sen hangisini kullanyon cnm conformilmi
(1,290 puan) tarafından
Pronutra canm

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 305 göst.
31 Ekim 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 79 göst.
5 gün önce Diğer kategorisinde GSmsl (791 puan) tarafından soruldu
0 oy