0 oy
172 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Korneje denk gelen kısımlar kararmış kızlar en etkili ne ile yikiyorsunuz 

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bende bekleyim ama tamamen beyaz sa çamaşır suyu beklet
tarafından
Kırık beyaz canım hepsini yıkayıp asmam lazım küçük oğlum hiç durmuyor hızlıca cam sil yıka as yapicam etkili birşey öğreneyim de şeker bulaşık makine tableti ozon memnun kalmıyorum bunların beyazlatmasindan
-Reklam-
0 oy
tarafından
ben farmasinin oxi clean diye bi deterjanini aldim ön yıkama ile yıkıyorum ama bembeyaz oluyor
0 oy
(364 puan) tarafından
Omo birazda vanish kullanıyorum ve sık sık yıkamaya çalışıyorum 1 1 buçuk ay da bir kirlenmesine fırsat vermeden yıkarsam kararma olmuyor
tarafından
Vanish leke çıkarıcı demi canim
(364 puan) tarafından
Evet evet büyük boy aldım çamaşırlarda perdelerde koltuk silmede her yerde kullanıyorum cok ds güzel temizliyor
tarafından
Tamam canım Arap sabunuyla bunu deneyim teşekkür ederimm
0 oy
(15,839 puan) tarafından
'ten çorabın için arap sabunu rendelerim çorabın ağzını kapatıp perdelerin arasına atarim. Deterjan gözüne az bişey deterjan koyarım perde programında çalıştırırım suyu gelip kopurdukten sonra makineyi durdururum köpüklü suda biraz bekler daha sonra kaldığı yerden devam ederim yıkaması icin
tarafından
Arap sabunu sıvı var kız farkeder mi
(15,839 puan) tarafından
Bilmem ki ben hep kalıp sabun kullandım. Ama istiyorsan ön yıkamaya koy önce arap sabununu çeksin daha sonra deterjanı çeksin
tarafından
Tamam canım deneyim şimdi teşekkür ederim
0 oy
(613 puan) tarafından
Anneme annesinden kalma bana da annemden kalma bir yöntem yapıyorum bacım gece yatmadan deterjnli sıcak suya bastiyorum sabah bı bakıyorum kahverengi olmuş su evde sigara içiliyor malesef ki kayınpederim falan içiyor ayda iki sefer nerdeyse yıkıyorum her yeri bugün gene yikicam 
(613 puan) tarafından
İkimize de kolay gelsin o zzmzn aşkoo
tarafından
Sağol canım ben bitirdim şükür :D
(613 puan) tarafından
Aynen bende 4 cam perdeler çekyat örtüleri birde eşime yardım ettim şuan yemek yapıyorum ama sanki öldüm de aglayanim yok djdjdj
tarafından
Gel kafa kafaya verip ağlayalım kız :D
(613 puan) tarafından
Ahahahaahahahah
0 oy
(1,102 puan) tarafından
Sirke karbonat bulasik Makinesi tableti
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Normal deterjan yumuşatıcı katiyom az biside çamaşır suyu dokuyom
0 oy
(119,086 puan) tarafından
sık yikama 20 gunde een fazla ayda 1 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 132 göst.
29 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Semaaaaaaaaaaaa (401 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 82 göst.
27 Kasım 2023 Diğer kategorisinde eda1404 (161 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 203 göst.
25 Ekim 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 109 göst.
25 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Melisadogan (13 puan) tarafından soruldu

378,095 soru

11,316,772 cevap

34,761 kullanıcı