0 oy
1,085 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar az önce post paylaşmıştım. İsteyen girip okuyabilir. Pskilojim iyice bozuldu diye . Düşündüm taşındım 1 tane çeyreğin var. Zor günler için sakliyordum. Kızımın bebek girmesinde 1000 TL birikmisti. Bende çeyrek yapmıştım. İleride kızıma kullanırım diye. 

Normalde uyku eğitimi alacak bütçem hiç yok. Düğün kredisi ödüyoruz bize kalan 2 bin TL anca. Kış günü kira bez mama mutfak ihtiyacı derken elimize para kalmadığı gibi kredide eksiye giriyoruz.. 

Herneyse aklıma ceyregim geldi. Onu bOzduruyum uyku eğitimi alayım diyorum MELODİ UYKU dan. 

Sizce mantiklimi. 900 tl

43 Cevaplar

0 oy
(195 puan) tarafından
Valla işe yarayacaksa dene derim ben seni çok iyi anlıyorum öyle bir bebeğim var ki ne emiyor ne mama içiyor uyku desen hiç yok sallaya sallaya uyuyor o da kucakta ayakta yasta bayram edecem yok yani rutinimiz var ama yok olmuyor ne denediysek olmuyor al eğitimi bence canım
tarafından
Aynen öyle ne yaparsam yapayım uyumuyor. Gündüz uykusunu 2 uyuyordu teke düşür dediler düşürdüm yine aynı. Yarım saat uyudu kalktı e şimdi akşama kadar nasıl yarım saatlik uykuyla dayanacak bilmiyorm
-Reklam-
0 oy
(1,610 puan) tarafından
Bence mantıksız. Zor günler için kenarda kalsın yine o. Sen kendin uyku eğitimini ver. Mesela ben yatma saati belirlemişim o saat gelince altını üstünü değişirim son kez su veririm sonra ışığı kapatırım emzirerek uyuturum. 
tarafından
Canım onların hepsini yapıyorum uyku düzenimiz var ama sallanarak uyuyor. İstersen bir önceki postumu oku

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 146 göst.
2 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 148 göst.
22 Mart 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 173 göst.
14 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Yenianne_tugce (1,302 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 231 göst.
20 Mart 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Nur2930 (9 puan) tarafından soruldu

384,709 soru

11,507,951 cevap

35,164 kullanıcı

...