0 oy
179 göst.
Aile kategorisinde (60 puan) tarafından
Normalde benim adetimden sonra asla lekelenme fln gelmezdi de bu ay kasıklarım ağrı çok var usutmus olabilirim diyorum birde adetim bitti 3 gün ne akıntı geldi ne başka birşey geldi normal di baya bir iki gündür pembe akıntı geliyor ama aşırı az çok az neden olabilir bilen varmi netten baktım yerleşme kanaması yazınca korktum size sorayım dedim teşekkür ederim yanıt verenlere

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yerinden oynamışsa büyük ihtimal
(60 puan) tarafından
Acaba yerinden oynadığı için mi bnm kasıklarım aşırı ağrıyor bilemedim simdi
-Reklam-
0 oy
(5,391 puan) tarafından
Bndede spiral var ama 19 aydr daha adet olmadım tabi lekelr çok olıyro ama doktor spiral ara leke yapablr dedı
(60 puan) tarafından
Ben de uzun zaman adet olmadim ama 3 aydır düzenli olmaya başladım cnm da korkuyorum nette yerleşme yazidigi için 3 küçük bebem de var doktora bağlayalım dedim yaşın küçük diye izin vermedi ya
(5,391 puan) tarafından
Spiral adeti çoğaltyro yada azaltablyro doktor bna oyle dedı bnnm çok lekelerim oldu
0 oy
tarafından
Spiralde lekelenme olur canım ya da kayma falan oldu adet olmuşsun bak gebelik olacağını pek sanmam
(60 puan) tarafından
Ayy içim ferahladi walla çok teşekkür ederim cnm ya hep korkuyla yaşıyorum neyi istemesem oluyor da
0 oy
tarafından
kaymış olabilir doktora gitmelisin cnm..kaymadığı sürece hamile kalman çok zor..adetin düzenliyse adet dışı kanama kayma belirtisi
(60 puan) tarafından
Aynen ilk defa oldu değişik bir renk pespembe o zaman randevu alayım cnm çok teşekkür ederim
tarafından
aynen bir baktır için rahat eder en azından
0 oy
(1,092 puan) tarafından
Spiralle hamile kalınır kayma ihtimali bar çünkü. Ama dediğin şey yerleşme kanaması değildir bence. Yeni bitmiş adetin. Spiralle ilgili bir problemden kaynaklı olabilir 
(60 puan) tarafından
İnşallah kaymamistir zor taktırdım da o zmn randevu alayım ya çok teşekkür ederim
0 oy
(84 puan) tarafından
Aynı durum bendede var şuan spral takılalı hiç lekelenme yaşamadım ama bu ay adet sonrası 3 gündür kahvarengi lekelenmem var Bende fena şüpheye düştüm bugün test yapıcam inş beklemediğim bişeyle karşılaşmam :(
(60 puan) tarafından
Test yaparsan ne olur bana da yaz bnde ona göre önlem alayım resmen aynı şeyi yaşıyoruz ya ne zmn yapcan test
(84 puan) tarafından
Bugün akşam canım olur yazarım
(60 puan) tarafından
Ayyy merak ettim dört gözle bekliyorum
(84 puan) tarafından
Canım yaptım test negatif çıktı Şüpheyle durulmuyor bence sende yap bi tane adeti bekleme
(60 puan) tarafından
Negatif mi çıktı işte üstüne olduysa yeniysede çıkmaz diye düşünüyorum ya
0 oy
(4,290 puan) tarafından
Kaymis olabilir
0 oy
(33 puan) tarafından
Spiralle hamile kalmadım ama annem bana spiral takılı iken hamile kalmış :) spiral kaydığı için olmuş. Yani olabilir kaydıysa. 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 146 göst.
6 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Kaan22 (34 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 109 göst.
5 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Buse655 (17 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 183 göst.
6 Mart 2024 Diğer kategorisinde Ojetaburu (283 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 324 göst.
16 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Minigim49 (121 puan) tarafından soruldu

381,014 soru

11,406,748 cevap

34,944 kullanıcı

...