0 oy
219 göst.
Diğer kategorisinde (392 puan) tarafından

image

Hanımlar miniğimin kalp atışını duydum bugün kese çevresinde kanama var düşük tehdidim var bebeğime hazır değildim diye istememiştim ama rabbim affetsin çok pişman oldum iki gecedir sırt ve bel ağrısıyla duramıyordum bugun kontrole gittim ve enfeksiyon olduğunu kese yanında kanama olduğunu düşük riskim olduğunu söyledi doktorum çok üzgünüm inşallah ilaç tedavisiyle geçer lütfen dua edin :(((

Ve size birşey sormak istiyorum ultrasonda herşey normal bebekle ilgili dedi kalp atış hızını orda sormayı unuttum ama bu ultrason terimlerine baktım netten ama yinede anlamadım hangisi kalp atış hızını gösteriyor bilen var mı acaba??? 

4 Cevaplar

0 oy
(1,541 puan) tarafından
Ilaç niye vermedi ki ben 5 hafta 5 günlük düşük tehlikem vardı ilaç serum ve iğne verdi ve 3 gün hastanede yattım ve şimdi 31 haftalık olduk
(392 puan) tarafından
Rabbim sağlıklı doğum nasip etsin inşallah canım az kalmış henüz 8 haftalık canım ilaç tedavisi başladı zaten takip edicek
(1,541 puan) tarafından
Bol bol yattım ben tuvalet hariç hiç kalmadim
(392 puan) tarafından
Ne kadar sürede bu riskin geçti canım
(1,541 puan) tarafından
Ben ilaçlarımı düzenli kullandim dinlendim kişiden kişiye degisiyor canım bazıların doğuma kadar bazıların 3 aya kadar
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kuzum rabbim saglikla kucagina almayi nasip etsin benimde vardi riskim ilaclarini duzenli kullan ve asla is yapma gecen hafta artik riski atllattin simdi 4aylik olana kadarda daha idare et artik rahatsin kelimelerini duydum Allahin iziniyle sende duyacaksin uzulme kalp atisi hizinda problem yoksa doktor soyleme geregi duymamistir onu cok onemseme ☺️❤️
(392 puan) tarafından
Ayyy rabbim korusun inşallah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin rabbim çok şükür riski atlatmışsınız dinlenmem gerekiyormuş kuzum ama küçük kızım var tam hareketli ilgi isteyen zamanı evin işleri Bi yandan uzanmama kimse müsaade etmiyor anlayacağın ilaçlarımı aldım kullanmaya başladım bugün inşallah bizde sizin gibi riski atlatırız maşallah size deyim rabbim korusun
tarafından
Birilerini cagirma gibi sansin varmi kusum riskini atlatana kadar ne iadar dinlenirsen okadar cabuk atlatirsin insallah Allah yuzunuzu guldursun ❤️
(392 puan) tarafından
Yok canım kaynanam dizlerinden ameliyat oldu zaten pek bakma taraftarı olmaz annemde zaten problemli bir insan asla gelip bakıyım sen dinlen demez merhamet ve vicdan konusunda eksik bir kadın Allah yardım etsin kimseye muhtaç etmesin kimseyi inşallah atlatırım Allah razı olsun rabbim herkesin yüzünü güldürsün ❤️
tarafından
Rabbim darda kalanlarin herzaman yaninda stres yapma yeter onun izniyle hersey guzel olur
(392 puan) tarafından
İnşallah kuzum benim ❤️
0 oy
(2,578 puan) tarafından
Benim de ilk gebeliğimde kese etrafında kanama vardı canım ilaç vs tedavisiyle geçti çok şükür sürekli yat ama sakın iş yapma ağır 
(392 puan) tarafından
Dinlenmem gerek kuzum biliyorum da 11 aylık kızım var hiç durmuyor o da ilgi bekliyor sürekli haklı olarak ilaçlarımı kullanıcam inşallah geçer canım rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canım Allaha şükür atlatmışsınız inşallah bizde atlatırız
(2,578 puan) tarafından
İnşallah canım peki yanında duracak biri yok mu bir süre en azından kizinla ilgilense oda çok küçükmüş daha
(392 puan) tarafından
Yok canım annem bakmaz kaynanam da ameliyat oldu pek çocuk bakabilecek durumda değil keşke olsa dinlenme şansım olurdu da rabbim kimseyi kimseye muhtaç etmesin inşallah
(2,578 puan) tarafından
Ay amin kuzum Allah yardımcın olsun sağ salim kucağına al inşallah stres yapma
(392 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım benim inşallah ❤️
0 oy
(2,536 puan) tarafından
HR canım 179 kalp atışı 
(392 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım benim çoookk sağol ❤️

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 92 göst.