0 oy
191 göst.
Diğer kategorisinde (261 puan) tarafından
Öncelikle yeni doğan  kıyafetlerini yıkamak için deterjan önerisi istiyorum hanımlar birde 27+5 günlük hamileyim bugün doktor 1136 gram dedi kilosuna ben kilo almak yerine veriyom bebeğin kilosu nasıl sizce? Endişe ettim zayıflayınca

8 Cevaplar

0 oy
(7,036 puan) tarafından
Kilosuna bisi diyemicem ama bebek deterjani ben uni baby kulanmistim cnm 
(261 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım bakayım
-Reklam-
0 oy
tarafından

26+2 de 1335 tik biz canım. 

Deterjan da Dalin sıvı aldım 
(261 puan) tarafından
Ay çok korkutuyor beni bu bebek kilosu olayı normal dedi doktor ama zayıf sanki sağol canim
tarafından
Benim bebişim önde gözüküyordu hep canım haftası hep ileriydi ultrasonda. Ters giden bişey olsa söyler zaten
(261 puan) tarafından
İnşallah canım hepimiz sağ salim kavuşuruz inşallah hiç çocuk istemeyen benim bu kadar üstüne düşeceğim hiç aklıma gelmezdi olunca farklı bir hismis gercekten
tarafından
Hele bi doğsun kucağına al,kurban ola ola bi hal olacaksın :))) götünü yesin annesi kurban olurum ölürüm sana Annemmmmdiye delireceksin :D şahsen ben şu an öyleyim:D kurban olsun annesi yaaaa ❤️
0 oy
(3,491 puan) tarafından
Green clean ya da moms green deterjan. Kendi kıyafetlerini de temiz içerikli deterjanla yıka, sürekli kucağında olacak bebek. Tabi çarşafları vs, de. Kilosunda bişi yok. 
(261 puan) tarafından
İlk defa duydum deterjanı buna da bakayım teşekkür ederim evet tabi çarşaf filanda yikicaktim ama kendi kıyafetlerim aklıma gelmemişti :)
0 oy
tarafından
Bebeğin kilosu iyi. 2 senedir bir çok deterjan denedim baby me granül sabun kullanıyorum uzun zamandır memnunum çıkmayan lekeler için baby me çamaşır suyu tozu kullanıyorum renkliler içinde kullanılıyor. Ayrıca beyazları daha beyaz yapiyor. Onun dışında kısa programda kullanmak üzere baby me sıvı deterjan yumuşatıcı olarak da bingo canım kızım kullanıyorum. 
(261 puan) tarafından
Baya detaylı yazmışsın canım teşekkür ederim bakayım :)
tarafından
Benimde kafa çok karışıkti çünkü:))
0 oy
tarafından

Doktor kilosu normal diyorsa sıkıntı yoktur 

Deterjan da uni baby aldım
(261 puan) tarafından
Bir çok kişi üni baby yazmış bende onu alıyım bari en iyisi teşekkür ederim :)
0 oy
tarafından
Ben uni mavi kullanıyorm canm 
(261 puan) tarafından
Teşekkür ederim :)
0 oy
(1,712 puan) tarafından
Uni baby kullanıyorum canım 

Kilosuna takılma canım doktorum ne dedi kilosu hakkında benim kuzenimde alacağı yerde kilo verdi 4 kg ya yakın bir paşamız olmustu
(261 puan) tarafından
Benim de öyle işte ilk aylarda biraz aldım şimdi veriyorum normal kilosu uygun dedi önemli olan bebeğin kilosu dedi ama işte herkes nasıl hamilesin bu ayda kilo alınır diye diye beynimi yiyince korkuyor insan
(1,712 puan) tarafından
Millet i hiç takma çok kilo alsaydın bu sefer çok aldım diceklerdi
(261 puan) tarafından
Oda doğru hep bir cevap var haklısın :)
0 oy
(7,224 puan) tarafından

27+4 bizde :Dbugun Dr a gitim 1100 dedi bence gayet iyi kuzum 

(7,224 puan) tarafından
Hee sen zenginsinn :D ben araştırmaya gidiyom :)
(261 puan) tarafından
:)) g.... Korkusu diyelim biz ona ödüm kopuyor kız doğumdan o yüzden mecbur bide evime çok yakın ondan
(261 puan) tarafından
Bugün sordum daha doğum ücretini 4250 dediler
(7,224 puan) tarafından
Uygunmuş kız bn 7,8 bin vardır diyoduk
(261 puan) tarafından
Bende öyle sanıyordum sigortalı 4250 sigorta yoksa 6500 dedi PCR testi ve refekatci parası haric

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 125 göst.
10 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hatice 25 (399 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 129 göst.
16 Ekim 2023 Aile kategorisinde nur.99 (197 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 153 göst.
16 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Zelis... (446 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 129 göst.
27 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kubra0666 (2,651 puan) tarafından soruldu

377,324 soru

11,291,785 cevap

34,710 kullanıcı

...