0 oy
111 göst.
Diğer kategorisinde (1,451 puan) tarafından
Kızlar ramazanın 2.günü adet olmuştum 10 gün sürdü son günlerinde temizlik yaptım koltukları felan kaldırdım 5 6 gün sürmesi gerekirken 10 gün sürdü neyse 1 hafta oruç tuttum dün yine adet oldum az az kanamam var acaba sprailim mi kaydı belirtisi ne acaba başına gelen varmı

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
evet adet dışı kanama kayma belirtisi
(1,451 puan) tarafından
Off yaaa :(
-Reklam-
0 oy
(3,853 puan) tarafından
Yeni takildoysa ara kanamalari ola bilir.ve adetde leke gibi gelib bir kac gun onceden sonra adet olunub sonrasida leke seklinde decam ede bilir drum demisdi.

Yani lekeli ginleride adetden sayarsak adet gunu uzanmis oluyor.

Ben3 ay kaldi adet disi lekelerim bezenfe kirmizi kan geliyordu 4 cu ayda cikartdim .vucuduma uymadi demekki benim.tani o ara kanamalari bazen kayma bazende yabanci cism oldugu icin rahim atmaya calisdigindan oluyordur .bende oluyordu ve spiral de yerindeydi kaymamisdi dr 6 aya kadar normal vucud alisicakdir demisdi hatta kendiside takmisdi 8 ay bendede olmusdu oyke sonra duzeldi demisdi.ama ben adet agrilarim kasilmalar falan olduyirdu dahada bekliyemedim 4 cu ayda cikartirtldim
(1,451 puan) tarafından
Ben taktıralı 1 sene 1 ay oldu cnm buzamana kadar adet olmuyordum hormon bozuklugu vardı 2 aydır adet oluyorum ve 10 gün sonra tamamen bitmişti ve bildigin yine adet oldum 1 hafta sonra lekenme degil yarın doktora gdicem bakalım
0 oy
(4,101 puan) tarafından
Bence baktır bı korktum bak bendede var spral
(1,451 puan) tarafından
Yarın baktırcam cnm işlh kaymamıştır 1 seneyi geçti bn taktıralı

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 214 göst.
13 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde gulden87 (171 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 49 göst.
22 Kasım 2023 Aile kategorisinde Hayatzor (95 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 186 göst.
0 oy
1 cevap 84 göst.
18 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hacer ahmet (1,451 puan) tarafından soruldu

381,461 soru

11,420,467 cevap

34,975 kullanıcı

...