0 oy
688 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Eşim bana sadece asgari ücret aldığını söyledi zaten aldığı parayı ben bugüne kadar hiç görmedim annesine verır hep keseler bir olduğu için ailesinin borçlarını ödüyor paranın çoğu ailesinin borçlarına gidiyor  pazar market dışında benim ihtiyacım olduğunda vermiyor 2 gün önce babamlara anlatırken duydum maaştan hariç 500 bazen 300 prim alıyormuş ve ben bunu kulak misafiri olup duyuyorum kendisine söylemedim duyduğumda bugünde trendyoldan kendine kazak babasına ayakkabı siparişi veriyor bende dedim 2 aydır söylüyorum  ayakkabı al diye banada sipariş verelim yok dedi para yok e dedim kendinle babana alıyorsun kızdı bağırdı sinirlendi bende söylendim biraz hakkıma giriyorsun işki birbirinizden razı olalım falan fazla uzatmadım annem yarın iftara çağırıyor diye ama çok sinirliyim akşamda kahveye gitmişti daha gelmedi o kadar nefret ettiriyor ki kendini bazen  işten gelir çay yemek yer direk annesine evde durduğu yok Allaha havale ediyorum...

16 Cevaplar

+4 oy
tarafından
Sigsa keşke çıktığı yere de geri girseler ya 
-Reklam-
+3 oy
(3,446 puan) tarafından
Karın tokluğuna çalışan gördüm de karın tokluğuna eş olmuşsun bacım sen..

Allah yardımcın olsun
(6,671 puan) tarafından
++++++aynn vala
tarafından
3 senedir bitmedi borç üstüne borç
(6,671 puan) tarafından
Belki de yoktur öyle bir şey:-\
(3,446 puan) tarafından
Hayır borç bitse ayrılsa ne olacak adam sana bı ayakkabı almıyor kendine alıyor ama.

Erkek dediğin önce evdekilerim ihtiyacını gidermekle yükümlüdür..
tarafından
Ben Allaha bıraktım hakkımı helal etmiyorum rızalıgım da yok
+1 oy
(1,505 puan) tarafından
Ozaman anasinin babasının evinde kalaymis onlara hizmet edeymis niye evlenmiş seninle
tarafından
Onlara hizmet ediyor zaten hep evde durduğu yokki hep onlarda oturuyor onların özel şöförü.
0 oy
(1,733 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun kadınlar herşeylerını gerıde bırakıp yenı bır aile bilincine giriyorlar ama bazı erkekler hala bunu ayrı yuvaları olduğunu kabrıyamıyorlar . Hayır madem böyle yapacaklar niye evlenıyorlar otursun yaşasınlar anne babalarıyla . 
0 oy
(2,194 puan) tarafından
Çok haklısın eşin baya ailesine düşkün ama normal seviyeden fazla anladığım kadarıyla sen de eşinin kendine babasına  alıyorsa sana da alması lazım sen haklısın sonuna kadar 
tarafından
Aynen helal etmiyorum rızalıgım yok
0 oy
(913 puan) tarafından
Allah hayırsız eşi islah etsin. Bitane de bende var. Her kesin derdine koşar evine gelince sorun çıkarıyor.
0 oy
(44,724 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun bacım 
0 oy
tarafından
Evliliğin sorumluluğunu almiycaksan niye evlendiğin anlamiyom karın dururken babana ayakkabı almak nedir ya
0 oy
(2,512 puan) tarafından
Allah'ın dan bulsun 
0 oy
(1,257 puan) tarafından
Yaa cidden Allah sabır versiin düşüncesiz erkekle hayat çok zor 
0 oy
tarafından
Ah canım kocan henuz annesinin memesinden ayrilamamis 
tarafından
Hicbirzaman da ayrılmayacak gibi görünüyor
0 oy
(119,392 puan) tarafından
allah sabur versin sana
0 oy
(1,092 puan) tarafından
Sorumluluk alamayan insan evlenmese keşke. Önceliği sizsiniz bunu bilmesi gerekir helal etme hakkını her türlü çıkar 
0 oy
(1,048 puan) tarafından
Onun bi gununu gormesi gerek one oyle 
0 oy
(839 puan) tarafından
En iyisini yapıyorsun kuzum allahin adaleti büyük 
0 oy
(323 puan) tarafından
E eve hiç gelmesin gitsin anasında zıkkımlansın yavrum sen de çalış para kazan o zaman belki kıymet bilir gözü korkar
tarafından
Bugüne kadar hiç çalışmadım ki çalışmak istesem bile  babam abimler izin vermezdi ama  bu hayırsız çalış diyor defalarca aşırı parayı sever anasıyla bende çalışmıyorum zatem bebeğim küçük
(323 puan) tarafından
Bu zamana kadar çalışmadım yapamam diye kaçma bak bi dene aradaki farkı görüceksin değerin artar gözlerinde özgürlüğün olur kimseden bişey istemezsin bebeğinin ihtiyacını kendi ihtiyaçlarını karşılarsın biri bişey dediği zaman siktiri çekersin çalışmalısın kesinlikle
tarafından
Çok doğru diyorsun da çocuğumda küçük 11 aylık daha
(323 puan) tarafından
Ben 6 ayda bırakıp çalışcam arkadaşım 3 aylıkken bıraktı yapabilirsiniz bebeğin çok küçük değil ek gıda da alıyo başkasının eline bakma kocan ezer el oğlu acımıyo ben senin iyiliğini düşündüğüm için diyorum yanlış anlama
tarafından
Biliyorum canım teşekkür ederim çocuğunu kime bırakıcan benim annem rahatsız kaynamasa bırakmak istemiyorum şimdiden benden soğutmaya çalışıyor ben açık lise sınavlarına girmek istiyorum liseyi bitirmek istiyorum sonra ne olur bilmiyorum

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 215 göst.
0 oy
6 cevap 331 göst.
5 Ocak 2023 Aile kategorisinde Ruya123 (471 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 148 göst.
9 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Beyaz Gül (610 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 517 göst.
25 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu