0 oy
444 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kizlar bi kaç post once eşimin durumunu paylasmistim hocaya gitmemi soyleyenler oldu. O postta da soyledim haciya hocaya güvenmem ne istersem rabbimden isterim. Ama dün eşimi bi halde gördüm sabaha kadar uyuyamadim o yüzden bi hocayla konuştum parasiz sadece korunma duasi yazacağini yildiznamaye bakacağini söyledi. 

Hocaya gitmek dua yazdirmak günah mı ? Yildizname baktirmak günah mı ? 

Bana çok net ve açık bi cevap yazin kizlar 

11 Cevaplar

0 oy
(1,092 puan) tarafından
Ben baktırmıştım günah mı değil mi bilmem ama kötü niyet yok sonuçta. Kızım için dr gitmiştim çok korkuyordu muska yaptırmıştım. Cevşen var korunma duaları var niye günah olsun ki 
tarafından
Bilmiyorum haci hoca guvenilir gelmiyo o yuzden net bi cevap ariyorum bende
(1,092 puan) tarafından
İşi parayla yapana güvenme zaten.
-Reklam-
0 oy
(6,785 puan) tarafından

:ermm: Valla benim üzerimde içinde dua yazılı  muska takiyom.

Post yukarda kalsın.  

tarafından
Bakalim bakalim ne diycekler
0 oy
(236 puan) tarafından
Dua yazdırmak günah olmazda yıldızname neymiş
(236 puan) tarafından
Cnm şuan eşim ve bebişim uyuyor başucumuzda asılı yoksa resmini atardımda ses çıkaramıyorum istersen yarın atarım ben sana sen fotokobisini çıkarttır 1 gece yastığınızın altına koyup asın o günden beri başucumuzda bizim afedersin bazen abdestsiz uyuduğumuz oluyor bişey olmuyor
tarafından
Ay canim valla o kadar buyuk bi iyilik yapmis olursin ki bana
(236 puan) tarafından
Kağıttada yazıyor zaten böyle korkutulan birisi peygamber efendimize sığınmış oda bu duayı yastığının altına koy demiş
(236 puan) tarafından
Tm cnm yarın atarım ben sana inş faydam olur
tarafından
Tesekkur ederim canim
0 oy
(1,018 puan) tarafından
Burda tanıdık bı imam var korkan cocuklara vada buyuklere dua yazıp cevsen seklinde veriyor ve etkisi de oluyor gunah olsa yapmazdı yakinen tanıdığım bırı yanı kotu niyetle olmadıktan sonra gunah dgldır insallah 
tarafından
İnşallah canim
0 oy
(1,541 puan) tarafından
Saçma bence dua et 
tarafından
Postumda da yazdim zaten ben herseyimi allahtan isteyen biriyim diye ama bazi durumlar var ve eşimi olumsuz etkiliyo
(1,541 puan) tarafından
Bence bu fal gibi birsey canım büyü var diyecekler bence evine dua süre oku kuran dinle
tarafından
Daha once kaynanam zaten yaptirmaya kalkismis kendi ağziyla soyledi ama yapilmadi diye biliyoruz fakaaatt ya yalan soyluyosa ve yapildiysa ? O kadar karmasik bi durum ki gercekten ozellikle dün eşimi gormem gereken bi halde gordum yani beni çok etkiledi garibim perişan haldeydi :( ki biz namazlarimizi duzenli kilariz cok sukur hep rabbime siğininan insanlariz ama iştee...
(1,541 puan) tarafından
Bilmiyorum canım allah kötü insanlardan korusun büyü yaparsa tutar nazarda öyle biliyorum
tarafından
Amiin cümlemizi
0 oy
(1,006 puan) tarafından
Dua günah değil ama yildizname günahtir diye düşünüyorum 
tarafından
Tesekkurler canim
0 oy
(3,950 puan) tarafından
Esinim nesi var bilmiyorum canim.  şöyle soyleyeyim sana muska yaptirmak dinen caiz degil. Onun yerine kendin evde suyun icine dualar okuyabilirsin o sudan icsin eşin . 
(3,950 puan) tarafından
Simdi okudum canım.  Karabasan denilen sey evet yasadik hep yatagini kaldır bi güzel  süpür  kucuk çocugunuz varsa yatagin ustunde bisey yemis olabilir buda etkiler çünkü.  Yatmadan önce 7 defa ayetel kursi okusun cok faydasini gorecek emin ol. Kurstayken bi kız vardi ayni yatakhanede ona da çok olurdu bu sekilde duzeldi şükür.  Sizde deneyin ama  illa bi hocaya gidelim biz dersen de para istemeyene gidin ve tekrar tekrar çağırmayan biri olsun yoksa git bi daha gel diyenler genelde para için yapiyorlar. Insallah bian önce düzelir esin
tarafından
Canim o dediklerinin hepsini denedim
0 oy
(1,054 puan) tarafından

Yıldız name baktırmak günah ,gaybi yanlız Allah bilir 

Duada bı sakınca yok 
tarafından
Tesekkurler canim
0 oy
(1,988 puan) tarafından
Yildiznameyi ilk defa duydum ama dünya dua yla ayakta durur entel dantel hocalara bende inanmam . Amma velakin bi korunma duasi yazıp boynunda tasirsaniz iyi olur 
tarafından
Dankeeeee lütfisss
(1,988 puan) tarafından
Kocana noldu gı kaçırdım ben orayi
tarafından
Kanka anlatmiyim de çok kotü oldu dun garibim perişan haldeydi korkusu gözlerinden okunuyodu
(1,988 puan) tarafından
Karabasan mi bastı oyle post açmışın . Korkmam gı ben öyle şeyden mübarek büyü müyü benim bünye alışkın
0 oy
(3,446 puan) tarafından
Eşimin içimden küfürler saydirirdigm bacısı .Kardeşimin bana yazdırdığı korunma duasını evimden çalıp büyü bu abime büyü yapmış aşk büyüsü ağız bağlama büyüsü yapmis,birde en sevilen gelin olmak için yapmış demişti..

Hatırladım yine o Allah'ın dan bulasicayi...
tarafından
Ayy yuhhh pislik ya

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 113 göst.
7 Nisan 2023 Aile kategorisinde Elif2021 (1,381 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 249 göst.
8 Haziran 2021 Diğer kategorisinde aysegulguleryuz (102 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 264 göst.
9 Ekim 2023 Aile kategorisinde Zuhalll (736 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 508 göst.
9 Nisan 2023 Aile kategorisinde Birdilektut (1,271 puan) tarafından soruldu

379,415 soru

11,357,094 cevap

34,835 kullanıcı

...