0 oy
55 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (482 puan) tarafından
Merhabalar. Ben daha önce  kabızlık şişkinlik ve göbek problemi icin elma sirkesi bal ve ilik suyla hazirlanmis cay icerdim gunde 2-3 bardak. Gercekten hem hazmi kolaylastiriyor hem de kilo verdiriyor ve ciddi oranda toksin attiriyor. Simdi 10 haftalik gebeyim gunde 1-2 bardak icmenin bebege zarari olur mu acaba bilgisi olan var mi 

2 Cevaplar

0 oy
(1,092 puan) tarafından
Sirke sıkıntı yapabilir emin değilim tabi. Yine de riske atma 
(482 puan) tarafından
Tesekkur ederim
(1,092 puan) tarafından
Kuzum şişkinlik gaz için bol bol soda iç sana da bebeğe de çok faydalı. Kilo almak istemiyorsan da biraz dikkat et ve bol bol su iç faydasını göreceksin. Ben ilk üç ay mide bulantısından hiç bir şey yiyemiyordum. Sürekli su içiyordum. Kızım çok sağlıklıydı şükür. Bi sıkıntı olmadı. Hamile olunca sürekli yemek zorunda değiliz dengeli beslenmek yeterli
(482 puan) tarafından
Sorun su ki iştahım  da yok. Oyle mide bulantim kusmam hic olmadi ama y3meklerden tiksindim. Ben de sadece meyve ve coban salata yiyebiliyorum. Yani surekli de yemiyorum dengesiz de beslenmiyorum. Bu tamamen cocuklugumdan beri suregelen mide bagirsak problemim. Gebelikten sonce de surekli gaz ilaclari kullaniyordum. Su an kullanamiyorum ve dogal bir care ariyorum
-Reklam-
0 oy
(482 puan) tarafından
Yanlis anlasilma olmasin kilo vermek icin filan icmek istemiyorum asla. Benim siskinlik gaz ve kabizlik problemim hep olurdu hemilelikte iyice katlandi su an cidden 7 aylik kadar gobegim. Bu sebeple zaruri olarak icmek istedim cunku gercekten cok rahatsiz edici artik sikayetlerim ve bu karisim iyi geliyor o bagirsak ve sindirim problemlerine. Bir dahaki doktor randevum 10 gun sonra doktoruma sorana kadar belki siz bilgi sahibisinizdir diye sormak istedim 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 126 göst.
+1 oy
16 cevap 447 göst.
11 Aralık 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 166 göst.
12 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde larahannama (42 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 144 göst.
24 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu