0 oy
191 göst.
Diğer kategorisinde (48 puan) tarafından
gunde sabah aksam olarak.bi bardak veriyorum zarari yok degilmi kilo alirmi sizce inek sutuyle de anne sutunu biraktik

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Canm inek sütü yapmaz kilo maalesef 
-Reklam-
0 oy
(803 puan) tarafından
Canım biberona koy sütü icinede bebe bisküvisi kat özellikle gece uyumadan önce ver baya kilo yapıyor
0 oy
tarafından
Merhaba kardeş ben çocugumu inek sütü ile büyüttüm aklına takılan sorular varsa özelden anlatabilirim 
tarafından
Merhabalarrr hangi sütü veriyorsunuz acaba
0 oy
(24 puan) tarafından
Canım instagramda hastalanmayancocuk sayfası var takip et detaylarıyla açıklıyor orada. Kilo önemli değil bağışıklık önemli. Lütfen sütten uzak durun yoğurt kefir peynir türrü şeyler verin. Cici bebe hele uzak durun. Neyse sen oradan incelersin canım 
0 oy
(476 puan) tarafından
İnek sütü zaten tartışılan bir konu onu geçtim ama kansızlığa sebebiyet veriyor haberin olsun canım.
0 oy
(2,512 puan) tarafından
Süt yapmaz canım 
0 oy
tarafından
İnek sütünun alerjen oranı yüksek. Yoğurt çok daha faydali. Ayrıca kilo değilde sağlıklı büyümesi , bağışıklığı çok daha önemli. Sabah akşam bır kase yoğurt süte oranla çok daha faydalı. İçine de istersen tam buğday ekmegini ufalayip katabilirsin.

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 1,797 göst.
27 Mayıs 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bags Bunnuy (1,126 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 402 göst.
20 Nisan 2020 Yemek-Tarifler kategorisinde Alyakus (2,355 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 149 göst.
15 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Rabisko (1,466 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 170 göst.
26 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gizemlibayan (67 puan) tarafından soruldu

378,097 soru

11,316,962 cevap

34,762 kullanıcı

...