0 oy
286 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,733 puan) tarafından
Ya kızlar benım 6 aylık bebeğim var doğal olarak hala bizimle aynı odada uyuyor ama eşim geceleri horul horul horladığı için bebeğim sürekli uyanıyor bir yandan eşimi uyandırıyorum horlamasın diye diğer yandan kızımı uyutmaya çalışıyorum derken yavrum daha çok uyanıyor burun bandı falan çare olmadı çare bulan varsa söyleyin deneyim

30 Cevaplar

+2 oy
(7,036 puan) tarafından
Benimki horlamiyor canim kükrüyor genelde 
(1,733 puan) tarafından
Ahahah
(1,414 puan) tarafından
Kahkaha attım :))))
(7,036 puan) tarafından
Sjsjjsjs kiz babam da cok horlar onun ki daha beter uykusunda kavga ediyor sanirsin
-Reklam-
0 oy
tarafından
Horlamak tan başka herşeyi yapıyor
tarafından
Konuşur hareket eder tuhaf sesler çıkarır kavga eder kendiyle döner durur ama horlamaz :))
(1,733 puan) tarafından
Bu da ayrı betermiş
tarafından
Herguň durterim
tarafından
Kiz benim babamda oyle konusurdu cok korkardim konusmalarindan esimde horlar yastik atiyorum horlamasin diye
tarafından
Valla kız tuhaf kalkar aniden falan:)
0 oy
(6,364 puan) tarafından
Ooo hemde ne horlamak :D 
(1,733 puan) tarafından
Yaaa Allah senınde yardımcın olsun sıkıntı valla
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Horluyodu ama adamı oyle rahatsız ettimki dürte dürte :D adam uykusu boluncek diye horlamayı unuttu
(1,733 puan) tarafından
Anam yok benımkısı rahatsız olmuyor
0 oy
(803 puan) tarafından
Benimde kocam hirlar özellikle sırt üstü yattığında yana dön yat diyorum yan dönüp yatınca az sesi azalıyor öyle yatiyoz işte alıştık artık
(1,733 puan) tarafından
Uykusu çok derin onu uyandırayım derken kızım daha çok uyanıyor dönmüyor o da zati dönse bile iki dk sonra eski haline geliyor
0 oy
(1,448 puan) tarafından
Hiç horlama çok şükür 
(1,733 puan) tarafından
Ne güzel ya
0 oy
tarafından
Çok yorulursa arada horlar 
(1,733 puan) tarafından
Benimkisi hep yorgun herhal
tarafından
Puhahahha herhal
0 oy
(1,685 puan) tarafından
Horlamaz ya horlasa dayanamazdimmm
(1,733 puan) tarafından
Valla mecbur dayanılıyor canım
0 oy
(15,992 puan) tarafından
Çooooook yorgun olmadığı sürece horlamaz. 
(1,733 puan) tarafından
Ne güzel ya
0 oy
(5,849 puan) tarafından
Yok bacım bende bulamadım yüz üstü uyuyunca horlamaz ama sırt üstü dönünce çocuk zıplıyor artık onu yüz üstü yatağa bantlayacam. 
0 oy
tarafından
Çok horlamasi yok aslında arada yastikda başı düzgün değilse hafif horlar seslenirim horlama diye düzelir:)
(1,414 puan) tarafından
Ula Funda benimki de motor ile yarışır valla :)))
tarafından
Hhahahaah kız Ayşe noldu sizin mesele hal oldumu
0 oy
tarafından
  Yastık tipini değiştir in canım bi de onu dene istersen. Çok. Yüksek mi çok alçakk mı   çok mu sert. Yada aksi çok mu yumuşak. Vs.   Gibi 
0 oy
(3,162 puan) tarafından
Ay gece asla uyutmadi beni horlamktam ziyadde motoru bozulmuş araba tokat attım sesi kesildi bende sonra uyumuşum
0 oy
(3,141 puan) tarafından
Bende horluyrum beraber horlasiyoruz :D benim oğlumda 9 buçuk aylık doğduğundan beri bizim odada kendi yatağında yatar alıştı sanırım hiç öyle bir sorun yasamiyoruz
0 oy
tarafından

yan ceviriyorum :D ama horlama varsa baska oda en cozumu

0 oy
(119,338 puan) tarafından
ayda 1 kez en fazla
0 oy
tarafından
Yok sesiz sakin uyur bazen yorgun olunca horlar ben direk uyandiririm jsj
0 oy
tarafından

Keşke horlama videosun buraya ekleye bilsem.Kendisine izletince kızıyor birde:D:D

0 oy
(1,309 puan) tarafından
Offf off aynı dert bizde de var 4 aylıkken odasını ayırdım kızımın şimdi 18 aylık kocam külrediği için çocuğun odasına kadar gidiyo ses ve yine uyanıyo
0 oy
tarafından

Horluyor canım malesef baktim hiç bir şeyin faydasi yok bende ona eşlik ediyorum artık koro halinde horluyoruz kızım alışmış ilk günden daha da iyi uyuyor :D

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 335 göst.
26 Kasım 2023 Aile kategorisinde Sevimm12 (197 puan) tarafından soruldu
+1 oy
28 cevap 365 göst.
4 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde emyy (5,132 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 756 göst.
11 Mart 2021 Aile kategorisinde kayrammm (426 puan) tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 595 göst.
3 Ocak 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sude ayse elam (895 puan) tarafından soruldu

380,017 soru

11,375,623 cevap

34,861 kullanıcı

...